Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Primo 2 - podsvícení NAVON N660

Primo 2 - podsvícení NAVON N660

Příspěvekod Muskwa v 14 zář 2012 14:31

Ahoj,
pokoušel jsem se zprovoznit Primo 2 na NAVONu N660, ale mám problém s podsvícením. Po chvíli se vypne a musím se znovu dotknout displeje, aby se rozsvítil. Zkoušel jsem různá nastavení sys.txt, ale nemůžu přijít na to, co je správné. Používám k tomu ještě i spouštěč, pokud to má nějaký vliv. Poradili byste, co mám mít v obsahu sys.txt, aby fungovalo trvalé podsvícení?

Díky moc
Muskwa
 
Příspěvky: 14
Registrován: 10 črc 2010 18:39

Re: Primo 2 - podsvícení NAVON N660

Příspěvekod SvoDa v 14 zář 2012 15:11

něco se o tom píše zde viewtopic.php?p=51617#p51617
mrkni do data.zip/config/devices, jestli tam je .ini soubor pro Navon_660.
Z něj překopíruj do sys.txt sekci power, která vypadá např. v data.zipu pro Primo 1.1. pro Navon_660 takto
Kód: Vybrat vše
[power]
backlight_manage_values = 1
backlight_manage_keys = 1
backlight_min = 1
backlight_max = 10
backlight_methods = 61
backlight_events= 1,2
. Nezabere-li to pro tvou verzi Primo a není-li v tvém aktuálním data.zipu přímo Navon_660.inii, zkus (sytém pokus/omyl) totéž z jiných Navon_xxx.ini.

Navon nemám a neznám, ale zde viewtopic.php?p=62903#p62903 se píše, že lze u Navonu nastavit stmívání podsvícení třeba po 1 minutě. Není právě toto tvůj problém ?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna


Zpět na Úpravy SYS.TXT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků