Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

primo tunely

Re: primo tunely

Příspěvekod amatér v 18 črc 2010 13:42

Jo, Dan odpověděl. Jenže tu korunu jsi nasadil ty, všem se to přepíná v tunelu do 2D, jen tobě to zůstává ve 3D, tak jak je to doopravdy. Zkusil jsem ten zápis usenightmode_tunnel=1. Při jeho použití to u mne celou dobu bliká (navigace se v pravidelných intervalech ztmavuje a zesvětluje - šílené)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: primo tunely

Příspěvekod fmilan v 18 črc 2010 13:50

Já zůstávám stále ve 3d, pouze se změní barva trasy. A to jak v mém směru (odstín červené do fialova), tak i v protisměru (světlá fialová) - čtyřproudá silnice.
Zkoušeno na tunelu v Brně - Pisárky - nájezd na dálnici D1 189km
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: primo tunely

Příspěvekod SvoDa v 18 črc 2010 13:56

Miro, mám pocit, že se mi display neztmavuje a ani nezesvětluje.
Nebude to tím, že to zkoušíš v reálu a podjíždíš osvětlení tunelu :?: :lol: :lol: :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: primo tunely

Příspěvekod amatér v 18 črc 2010 14:01

Zkus start Ústí nad Labem, cíl Drážďany, je tam dlouhý tunel na dálnici. Mně to fakt bliká.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: primo tunely

Příspěvekod SvoDa v 18 črc 2010 14:12

Já jsem to zkoušel na tunelu v Blavě, který je taky celkem dlouhý, kam si doskákám až k průj bodu, který mám před tunelem.
Německou mapu v MFD nemám a nechce se mi ji tam teď z SD dávat, musel bych zas něco odmazat, jelikož testuji na 520, bo má 720 umřela, a je již od konce června (bez výsledku) v Poličce (asi na poličce) :lol: :lol: :( :( Promiň Adame, vím, že děláš, co můžeš ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: primo tunely

Příspěvekod Jerry v 18 črc 2010 14:15

GC3535, v sys.txt nemám žádný zápis o tunelu a v 2D i 3D se v tunelu (Valík D5) obojí přepnou do nočního módu a zůstávají ve svém pohledu - 2D, 3D.

Ještě to zkusím v C520.

Edit: mapy TA
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: primo tunely

Příspěvekod SvoDa v 18 črc 2010 14:18

ešivá to nebude ten problém, já testuji s mapami NQ
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: primo tunely

Příspěvekod amatér v 18 črc 2010 14:20

Jardo, mluvíme o PRIMO? Tohle začíná být divné. Vzpomínám, že i Jarouš jednou psal, že mu to v tunelu zůstává ve 3D, ale zas se to nepřepíná do nočního režimu.

Dane to blikáná je také s mapou NQ.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: primo tunely

Příspěvekod Jerry v 18 črc 2010 14:22

Mirku, jasně o Primo.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: primo tunely

Příspěvekod SvoDa v 18 črc 2010 14:27

Tak u TA taky stále 2D a s diskutovaným zápisem stále den (bez blikání). Nutno podotknou, že tam mám (už dlouho) i ty zápisy
[debug]
no_extrapolation=0

[navigation]
use_duration_for_tunnel=1
stop_at_tunnel_end=1

[feature]
tunnel_guidance=0
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Úpravy SYS.TXT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků