Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Společný CONTENT pro iGo8, Amigo a Primo na jedné SD

Re: Společný CONTENT pro iGo8, Amigo a Primo na jedné SD

Příspěvekod EaU v 30 srp 2012 06:51

Dotaz
Jaký mám tedy udělat(dopsat) zápis do SYSu v IGO8, aby načítal POUZE mapy z IGO Primo2?

U IGO8 teďka mám:
[folders]
app="%SDCARD%/iGO8"

A u IGO Primo2:
[folders]
app="%SDCARD%/MobileNavigator"
has_secondary_root=0
;maps="..\..\iGO8\content\map" ;společný adresář map s iGO8
;buildings="..\..\iGO8\content\building" ;společný adresář building s iGO8
;dem="..\..\iGO8\content\dem" ;společný adresář dem s iGO8
;poi="..\..\iGO8\content\poi" ;společný adresář poi s iGO8
;voice="..\..\iGO8\content\voice" ;společný adresář voice s iGO8

Toto jsou původní zápisy, které jsem nijak neupravoval !
PS. pokusy jsem nějaké dělal ale nezadařilo se.
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Re: Společný CONTENT pro iGo8, Amigo a Primo na jedné SD

Příspěvekod SvoDa v 30 srp 2012 07:02

zkus přímý zápis
Kód: Vybrat vše
[folders]
maps="Storage Card\MobileNavigator\content\map"


za předpokladu, že se tvá karta (úložiště) jmenuje Storage Card a primo2 s mapami máš ve složce MobileNavigator
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Společný CONTENT pro iGo8, Amigo a Primo na jedné SD

Příspěvekod EaU v 30 srp 2012 07:47

Nejde najít mapy! Zkoušel jsem jak Storage Card\ tak i %SDCARD%/ !!!
A jiný zápis?
PS. Navíc taky nechápu v zápisech u IGO Primo2 !!! např.:maps="..\..\iGO8\content\map" zápis "..\..\ a především zápis iGO8 když ale mapy mám a načítají se vlastně z MobileNavigator !
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Re: Společný CONTENT pro iGo8, Amigo a Primo na jedné SD

Příspěvekod SvoDa v 30 srp 2012 11:29

U iGO8 tyto zápisy (maps="..\..\iGOsd\content\map") nefungují, proto bude lepší, udělat si na kartě content pro iGO8 (např.iGO8/content), kde budou komplet věci pro iGO8 a teprve z onoho Primo si těmi zápisy "brát" jen mapy, budovy, dem a POI.
Zápis v iGO8/sys.txt by tudíž byl
Kód: Vybrat vše
[folders]         
content="\Storage Card\iGO8\CONTENT"

Zápisy v Primo/sys.txt
Kód: Vybrat vše
[folders]         
app="\Storage Card\Primo"
content="\Storage Card\Primo\CONTENT"
has_secondary_root=0
maps="..\..\iGO8\content\map"
buildings="..\..\iGO8\content\building"
dem="..\..\iGO8\content\dem"
poi="..\..\iGO8\content\poi"

Ostatní věci pro Primo (lang, voice, phoneme, project_config, speedcam, scheme,...) budou v Primo/content a cestu k nim řeší zápis content="\Storage Card\Primo\CONTENT".
V tomto Primo/content budou pochopitelně složky map, dem, buiding a POI prázdné, přičemž výše uvedené zápisy v Primo/sys.txt způsobí, že to, co mu bude chybět v Primo/content vezme z karta/iGO8/content/...

Mám to takto odzkoušeno a funguje to, už jsem to
tu viewtopic.php?p=78439#p78439
tu viewtopic.php?p=72531#p72531
a tu viewtopic.php?p=72327#p72327
psal.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Společný CONTENT pro iGo8, Amigo a Primo na jedné SD

Příspěvekod EaU v 05 zář 2012 07:21

Ať dělám co dělám, zřejmě dělám něco furt špatně.Furt mi to nejde. Byl by někdo ochotný mrknou na přiložený soubor? Jsou v něm mé 2 SYSy (iGO8 a Primo2). Co v nich PŘEPSAT (DOPSAT) aby to fungovalo a k tomu, jakou složku (podsložku) vytvořit na kartě?
sys igo.rar

PS.jde o to, že zápisy které mi radíš,tam v podstatě mám.Přesto,když dám všechny mapy do map igo8,tak při spuštění prima je nemůže najít.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Re: Společný CONTENT pro iGo8, Amigo a Primo na jedné SD

Příspěvekod amatér v 05 zář 2012 08:02

Společný content pro iG08 a PRIMO je hloupost, která vede pouze k případným kolizím.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Společný CONTENT pro iGo8, Amigo a Primo na jedné SD

Příspěvekod velsak v 05 zář 2012 08:22

@EaU
Mapy, dem, building a poi používám společné pro igo8, primo 1.1, 1.2 i 2.0 od počátku a bez jediného problému.
V sys pro primo máš zastředníkované ty správné položky (v sekci folders) - smaž středníky a pojede to (pokud to jinak jede, tj. máš dobře název karty, což asi jo). Voice bych do společného radši nadával, ale asi bude fungovat i to.
Honor 10 - 1520*720, 4GB RAM, DUAL SIM, OREO 8.1.
NextGen 9.18.27.734842, skin PONGO 31.1.2018
Uživatelský avatar
velsak
 
Příspěvky: 481
Registrován: 07 led 2010 12:16
Bydliště: Jilemnice

Re: Společný CONTENT pro iGo8, Amigo a Primo na jedné SD

Příspěvekod EaU v 07 zář 2012 07:14

Je to tak, už jsem na to taky přišel.Zjistil jsem to, když jsem si dělal jsem pořádek v SYSech. Kdesi jsem tu četl, že by to tam mělo být srovnáno abecedně i když to není nutné. Nic méně srovnal jsem to vSYSu Primu. Přitom jsem si všimnul, že některé zápisy začínají normálně
has_secondary_root=0
a některé středníkem (;)
;maps="..\..\iGO8\content\map"
Po bližším zvážení jsem je (;)odstranil a celý řádek posunul doleva. Po spuštění Prima ale nastal šok. Nešly mi zobrazit všechny mapy ale jen Česka. Ptal jsem se sám sebe, jak je to možné? Totiž tak. Pouze mapu ČR jsem měl v iGO8 a ostatní včetně ČR v Primu. A pak mi to došlo. Všechny mapy jsem dal do iGO8 a už to šlape(i v Prmu)! Takže,
Za 1- v SYSu 8, jsem nedopisoval NIC ! Za 2-Ba ani žádnou novou složku (iGOsd) jsem NEVYTVÁŘEL! A za 3- v Primu SYSu jsem POUZE odstranil ty středníky!
No a nakonec v Primu odstranil,teď už ty nepotřebné, složky map, building, dem, poi a voice.
Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je síla!!!
A to voice (hlasy) mi tam jedou taky.Ty z Prima se mi zdají dost ukecané.Tak tam používám z osmičky "hlas Jitka 3.0".
Naposledy upravil EaU dne 17 zář 2012 07:00, celkově upraveno 1
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Re: Společný CONTENT pro iGo8, Amigo a Primo na jedné SD

Příspěvekod SvoDa v 07 zář 2012 07:57

Středník řádek "vyruší", tzn. jakoby neexistoval, bez středníku je řádek aktivní, což je ale snad pro všechny, co se pouští do úprav zápisů v sys.txt resp. používají odněkud doporučované zápisy sys.txt, známá věc a nikoliv novinka. :!: :o
Je tudíž logické, že mášli v Primo/sys.txt zápis maps="..\..\iGO8\content\map, šahá si Primo pro mapy do složky iGO8, což je právě to, o čem jsem psal o pár příspěvků výše viewtopic.php?p=87002#p87002

Taky jsem si ještě vzpomněl, že existuje varianta, že si Primo automaticky šahá do contentu, pokud se to jmenuje iGO/content/ se tu už psalo viewtopic.php?p=83036#p83036 ale ta není vhodná pro případný dělený content, jelikož by si tam pravděpodobně Primo šahalo pro všechno, co tam je a míchally by se pro Primo a iGO8 i ty věci, které není radno míchat .

add P.S.3 - I iGO8 i Primo v rámci různých úprav může ukazovat šípku k cíli a defaultně i kompas, o tom se tu taky už psalo. A o SMARTMAPS se na tomto fóru píše už od jeho vzniku a snad je to všeobecně známý navigační program a dokonce je možné z jejich stránek stáhnout i ofiko bezplatnou verzi (mapy sice nemají moc velké měřítko a nejsou zpřístupněny všechny funkce, ale pro takové to domácí testování, pro představu a snadnou orientaci ve volné krajině to bohatě stačí).
Mnoho z nás má pochopitelně zakoupenu i plnou verzi.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Společný CONTENT pro iGo8, Amigo a Primo na jedné SD

Příspěvekod EaU v 07 zář 2012 10:56

Hele pane, jen jsem se zde snažil popsat, jak se mi zadařilo problém vyřešit! (sice náhodně ale zadařilo)
Naposledy upravil EaU dne 17 zář 2012 07:04, celkově upraveno 2
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

PředchozíDalší

Zpět na Úpravy SYS.TXT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků