Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Společný CONTENT pro iGo8, Amigo a Primo na jedné SD

Re: Společný CONTENT pro iGo8, Amigo a Primo na jedné SD

Příspěvekod SvoDa v 07 zář 2012 11:44

1. nedělám ze sebe profíka, jelikož profík je za svou práci ohodnocen, což já nikoliv.
2. popisuješ věci, které ti byly razeny (zápisy bez středníku) a pak píšeš, že tě šokovalo, jaká to byla náhoda, že jsi středník z tvého identického zápisu vymazal a ono to fungovalo
3. SmartMaps nemá samostatné vlákno, ale píše se o něm v 390 (slovy třistadevadesáti příspěvcích) search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keywords=smartmap* a nejstarší je z v 30 července 2008
4. invektivy, ironie a nestandartní oslovování na toto fórum nepatří.
5. Jestli jsem se tě svým předchozím, popř. i tímto příspěvkem nějak dotkl, to ať si každý učiní úsudek sám, tak se hluboce se ti omlouvám
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Společný CONTENT pro iGo8, Amigo a Primo na jedné SD

Příspěvekod Jasper v 07 zář 2012 11:50

EaU píše:když kliknu na OBSAH, tak tam SMARTMAPS nevidím ani náhodou.

A co takhle funkce hledání. :?: Pak by jsi mimo jiné našel tohle viewtopic.php?p=16955#p16955
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Společný CONTENT pro iGo8, Amigo a Primo na jedné SD

Příspěvekod Mirus v 07 zář 2012 12:37

To je pane "vychování" . Necelý měsíc je na fóru (33 příspěvků) a už tady bude pérovat starýho pardála (9725 příspěvků) !!! :?
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: Společný CONTENT pro iGo8, Amigo a Primo na jedné SD

Příspěvekod fmilan v 07 zář 2012 17:49

EaU píše:Hele panáčku,já na rozdíl od tebe nechci dělat ze sebe chytrého jak rádio,nebo se nečím chlubit.Jen jsem zde popsal jak se mi zadařilo (sice náhodně ale zadařilo) problém vyřešit! Ne všeci jsme profíci!
A to jak píšeš že " o SMARTMAPS se na tomto fóru píše už od jeho vzniku" to by mě ani ve snu nenapadlo,proto že jsem měl za to, že se zde věnujete VÝHRADNĚ iGU !!! A když kliknu na OBSAH, tak tam SMARTMAPS nevidím ani náhodou.
S veškerou úctou EaU


Chlapče, měl by ses trošičku mírnit. Vzhledem k tomu, že jsi objevil ameriku (tedy středník :lol: :o ) a hned potom i Smartmaps, nejsou tvé zásluhy tak velké, abys mohl urážet ty, co ti chtěli poradit. Kdybys ten příspěvek četl pořádně, viděl bys, že tam středník není :o

Takže - příště trochu pokory ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Společný CONTENT pro iGo8, Amigo a Primo na jedné SD

Příspěvekod alb208 v 07 zář 2012 18:31

Njn, lidi jsou všelijací, za dobrotu na žebrotu. Já na tohle fórum chodím velmi rád, protože od loňského roku, co jsem si koupil čínu navigaci, tak zkušenosti a rady na všemožné vylepšení hledám jenom tady.Diskusí se prakticky nezůčastňuji i když už dnes jsem vědomostně o navi někde jinde než před rokem. Mám Primo 2, zkouším a experimentuji se vším, co by mě mohlo moji navigaci vylepšit. Tímto moc děkuji Amatérovi, Svodovi, fmilanovi a mnoha dalším přispívajícím za práci, jakou tady odvádějí. Bez vás chlapi bych byl v pr..deli....Ještě jednou dík.... :)
alb208
 
Příspěvky: 69
Registrován: 31 črc 2011 06:24

Re: Společný CONTENT pro iGo8, Amigo a Primo na jedné SD

Příspěvekod EaU v 08 zář 2012 18:34

Pánové,já osobně si VÁS VŠECH velice a UPŘÍMNĚ vážím. Nebylo mým záměrem tu někoho urážet.Jen jsem si dovolil vyslovit svůj názor. Vím,že VÁM VŠEM ,za práci kterou tu odvádíte patří veliké DÍK a také DĚKUJI.
PS.
Také proto, jsem své příspěvky poupravoval. Učiníte-li totéž, tak je i smažu (nic se v nich neřeší). Jen mi prosím napište jak. Zatím je umím pouze UPRAVOVAT !
Naposledy upravil EaU dne 17 zář 2012 07:13, celkově upraveno 1
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Re: Společný CONTENT pro iGo8, Amigo a Primo na jedné SD

Příspěvekod Jarouš v 14 zář 2012 05:28

Tak a už dost :!: Vzájemné osočování k ničemu nevede a není účelem tohoto fóra.Takže soudruzi, budeme pokračovat v diskuzi, ke které je toto vlákno určeno :!:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Společný CONTENT pro iGo8, Amigo a Primo na jedné SD

Příspěvekod tomasii v 14 zář 2012 09:36

Plně souhlasím s Jaroušem, řešme slušně jen technické problémy, jinak fórum zavřeme. Já třeba z tohoto důvodu téměř přestal na fóru komunikovat. :(
A kdyby totéž udělali současní tahouni...
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Společný CONTENT pro iGo8, Amigo a Primo na jedné SD

Příspěvekod SvoDa v 14 zář 2012 20:09

Já si dokonce troufám říct (napsat), že každý již napsal co bylo třeba a co uznal za vhodné, a že by se ta debata (až třeba potud mohla dokonce smazat.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Předchozí

Zpět na Úpravy SYS.TXT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků