Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

sys.txt pro iGO Primo

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod SvoDa v 26 črc 2010 08:57

Ještě k té voviho vzdálenosti varování (kvílení) před radarem. Píše se i o tomto
[warning]
warn_distances=100
ale netestoval jsem to.Při vypnutém upozorňování při přiblížení by toto mělo kvičet při překročení až 100m před radarem a to už by ses stejně měl limitu přizpůsobit
Když se na to dívám, je to defacto to samé, co známe z iGO8
warn_distances=60:500,40:300 ; (110:1000,80:800,60:500,40:300) nastavení vzdálenosti pro varování dle rychlosti
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod vovi v 26 črc 2010 10:20

Ale nastavit si natvrdo na 100 metrů vzdálenost pro varování je taky pěkná blbost - když pojedu 150 a řekne mi to, že po sto metrech je radar s osmdesátkou, tak to už to varování nemusím mít vůbec. Ono totiž to "warn_distances" platí pro VŠECHNA varování (vizuální i zvuková).

Nevím, Dane, proč tady o tom tak ohnivě a pořád dokola diskutuješ :o . Já jen nabídl možnost vypnout kvikot při překročení těm, které štval tak, jako mě. A nikoho nenutím, aby to používal. Pokud vím, tak se tady u nás tenhle zápis doposud neobjevil, dal jsem ho tedy do placu. A konkrétní využití bych nechal na tom kterém soudruhovi. Na iGo softech je pěkný právě to, jak si to každý může nakonfigurovat podle vlastních potřeb a zálib. A není přece nutné, abychom měli všichni nastavené všechno stejně.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod vu5936 v 26 črc 2010 22:14

amatér píše:K čemu je těžko říci. Ale jednak je zmiňován vždy u nastavení pro HTC HD2, druhak zapřičiňuje údajně problémy při simulaci, a treťjak, však už víš. :D

K čemu to je dobré nevím, ale mezi lid se to rozneslo to po prvním zveřejnění demoverzového datazipu a sys.txt pro 400x240 od Kitzie-ho. Už moc dobře vím, co dělat nemá - na čínské navigaci i na HTC Diamond Touch 2 to způsobuje Exception: 0xc0000005 At address: 0xblablabla a okamžitý pád navigace při vykresování 3dl/3dc budov - jak v preview módu, tak i při jízdě.
vu5936
 
Příspěvky: 417
Registrován: 18 črc 2010 19:01

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod josef.r v 27 črc 2010 11:10

Nemáte někdo sys.txt pro rozlišení 800x480.
Vše mi funguje super, jen pořád laboruju s úhlem pohledu a přiblížení...
Nemáte někdo ty údaje, tak aby se mapa při navigaci zobrazovala, tak jako ve standardním rozlišení?
Uživatelský avatar
josef.r
 
Příspěvky: 161
Registrován: 03 bře 2010 11:13
Bydliště: Praha

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod audis v 27 črc 2010 21:47

fanda píše:@audis: Problém podsvícení byl probírán zde http://forum.entershop.cz/viewtopic.php?f=58&t=1152&start=20#p44112. Je paráda, žes našel nastavení pro Dejvida II, ale je třeba dát pozor na to, že ASUS nebude mít pravděpodobně stejná ostatní nastavení navigace. Je třeba vyjmout pouze sekci [power] a tu zapsat do tvého SYS.TXT. Popis, jak to udělat, je v tom vlákně také. Soubor je třeba vzít z DATA.ZIPu v iGO8, iGO Primo tam nemá skoro žádné navigace uvedeny, ale to už jsem někde také psal.

aha. to mě nenapadlo. děkuji. DEVICE vymažu a nebudu to pitvat, na to nemám. fakt je, že po této mé upravě, vzteky jsem primo po 40 km vypnul, protože pohhled se z mnou neznámých příčin změnil samočinně na 2D. asi to bylo tím..
audis
 
Příspěvky: 143
Registrován: 24 říj 2008 18:28

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod fanda v 27 črc 2010 22:06

Nemusíš to pitvat, udělal jsem to za tebe. V iGO8 toho moc k Asus R700 není, ale v iGO PRIMO je to přeci jenom lepší, je třeba do SYS.TXT vložit tuto sekci:

[power]
backlight_manage_values = 1
backlight_manage_keys = 1
backlight_min = 1
backlight_max = 10
backlight_methods = 61
backlight_events= 1,2

Je to použitelné jak v iGO PRIMO, tak v iGO8, tak i v iGO AMIGO.
PRESTIGIO GV 7777
ASUS Zenfone Max Pro M1
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fanda
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 470
Registrován: 27 čer 2008 17:03
Bydliště: Hořovice

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod audis v 28 črc 2010 13:01

OK, děkuji, Device vymazano, Power použitu, podsvícení reaguje na šoupátka, uvudíme zda to spolehlivě pojede za jízdy. te djdu hledat, jak zprovoznit na dejvid2 TMC.

:!: Necituj předchozí příspěvek :!:
audis
 
Příspěvky: 143
Registrován: 24 říj 2008 18:28

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod audis v 28 črc 2010 13:24

mohl by mi prosím někdo nalinkvat návod, jak v dejvid2 a Primo zprovoznit TMC? když zadam zde v hledání +primo +tmc +sys.txt, vyhledávání vypíše
Následující zadaná slova byla při vyhledávání vynechána, protože jsou příliš obecná: tmc sys txt primo
a že ni cnenalezeno. nebo já nevím jak zde na foru hledat.

a googlem a <site:forum.entershop.cz tmc primo > jsem nic užitečného také nenalezl.
audis
 
Příspěvky: 143
Registrován: 24 říj 2008 18:28

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod Jerry v 28 črc 2010 13:52

Možná se táži hloupě, ale máš ve složce Primo soubory pro TMC? Já jich mám v C520 celkem 9.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod audis v 28 črc 2010 13:54

ne. G:\Primo\content\tmc je prázdná. G:\primo\ složka TMC není.
audis
 
Příspěvky: 143
Registrován: 24 říj 2008 18:28

PředchozíDalší

Zpět na Úpravy SYS.TXT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron