Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

sys.txt pro iGO Primo

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod Luke v 08 črc 2013 07:07

amatér>
Já Android - zatím ještě - nepoužívám, tak jsem vycházel z toho, že pokud chci používat Primo na výšku i na šířku, tak musím mít pro obě možnosti vlastní složku s oním rozlišením.
Nemám s tím žádné zkušenosti, tak nevím, jak vypadá DZ pro Android, ani jak se to chová, když se překlopí obraz.

Snažil jsem se jen na základě "logické" úvahy pomoci, ale ted vidím, že byla naprosto mylná. :-(
No, tak nic ... :oops:
Luke
 
Příspěvky: 237
Registrován: 04 říj 2011 07:56
Bydliště: Trutnov

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod JohnB204 v 09 črc 2013 02:17

Mirku a Luke, díky za námět a možné řešení, zkusím to step by step a o nabitou zkušenost se pak podělím...
PS: Pochopitelně v tématu "sys.txt" v sekci pro Android..:-)
Uživatelský avatar
JohnB204
 
Příspěvky: 133
Registrován: 23 srp 2012 23:34

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod NAVROAD NR 410 v 09 srp 2013 11:21

Zdravím...prosím o radu...Na wayteq x960 BT mi pri loadingu vyskakuje neustále hláška: "Naviextras warning"WArning!!! The device connects to server different from the NE live server!!!" Čo stým??? Nejaký zápis v SYS.??Ďakujem..
WAYTEQ x960 BT HD Medion p4440 TMC Bluetooth FM transmiter PRIMO 2.4 diMka WAP.171
,tts Laura(SK)..NAVTEQ Q4 2012 TMC full E.U
NAVROAD NR 410
 
Příspěvky: 99
Registrován: 09 čer 2011 19:01
Bydliště: MYJAVA SVK

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod NAVROAD NR 410 v 09 srp 2013 13:23

Vyriešené...Chýbajúce zapisy v SYS.TXT

[http]
enabled=1

[network]
available = 1

[naviextras]
boot_service_address="http://zippy.naviextras.com/services/index/1"

[map_update_checker]
enabled=0

[tmc-http]
servers.size=1
servers[0].url="http://zippy.naviextras.com/services/tmclite/data/nng-igo-tmc-iphone/0/"
enabled=1
start=1
WAYTEQ x960 BT HD Medion p4440 TMC Bluetooth FM transmiter PRIMO 2.4 diMka WAP.171
,tts Laura(SK)..NAVTEQ Q4 2012 TMC full E.U
NAVROAD NR 410
 
Příspěvky: 99
Registrován: 09 čer 2011 19:01
Bydliště: MYJAVA SVK

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod Ripper v 12 srp 2013 18:40

Předem se omlouvám všem zkušeným členům fóra, že možná píši do špatného tématu. Nevím, jak založit nové. Mám ale tento problém. Vlastním HTC HD 2 s WM. Mám tam IGO PRIMO 1.2. Do nedávna to fungovalo perfektně ale před několika dny jsem jel na dovolenou a při navigování se mi z neznámého důvodu vypnul telefon. Nyní mi navigace funguje jen s potížemi. Při zobrazení mapy přes celý displej je hlasová navigace přerušovaná, jokoby koktá. Mapa se posouvá bezvadně ale po chvíli navigace spadne a restartuje se telefon. Divný ale je, když to přepnu do menu, kde ja mapka menší, tak to normálně funguje. Občas zakoktá ale nepadá. Již jsem zkoušel několik modofikací IGO PRIMO (myslím že 3), dokonce jsem přehrál i ROM telefonu ale je to pořád stejný. Laboroval jsem i se SYS.TXT. Zkoušel jsem navigování v angličtině a pořád stejný.Dokonce to koktá a padá i když si pustím demo třeba v Paříži. Mě to připadá, že pokud jsou kladený větší nároky na tok dat, tak je problém. Napadá vás někoho něco, kde by mohl být problém? Telefon funguje normálně rychle a přehrává i videa z karty. Zkoušel jsem nahrát IGO i na jinou kartu a pořád stejný. Ono to vypadá na problém v telefonu ale já ho nikde nevidím. Díky všem za postřehy.
Ripper
 
Příspěvky: 1
Registrován: 11 srp 2013 23:23

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod gabriel.hudak v 12 srp 2013 18:52

Dobry den, mam igo primo 9.6.13.263722, mam taky problem, ke zapnem program, nastavil som si jazyk a ine nastavenia, ked vypnem program a potom ho zasa zapne vsetko sa vymaze a zasa musim to vsetko nastavovat, jazyj a ine nastavenia, vie mi niekto pomoct aby ked nieco nastavim tak aby sa mi to nevymazovalo?
gabriel.hudak
 
Příspěvky: 1
Registrován: 22 led 2012 23:44

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod SvoDa v 13 srp 2013 05:39

Po ukončení Primo se podívej do složky SAVE\profiles\01\ a v ní na data a časy soubor SYSTEM.INI - pokud nejsou aktuální, karta nastavení nezapisuje

Pokud používáš klasickou SD kartu (nebo micro s adaptérem), zkus se podívat, jestli nemáš zamknutou kartu (či adaptér) - ten posuvný čudlík na straně.

Pokud ne, popř. pokud používáš microSD, která zamykání nemá, zkus taky (po záloze) vymazat obsah složky save.

Popř. zazálohuj obsah karty, zformátuj ji (nebo použij jinou) a pak na ni zálohu nakopíruj (s prázdným save).
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod Hollywood2010 v 13 čer 2014 19:48

Nevím, jestli se to sem hodí, ale mám na Pioneeru HD 5640 (ale předpokládám, že je to spíš nějaká čínská napodobenina) Primo 2, skin Dimka a po odpojení externího napájení a po následném zapojení mně dvakrát v pohodě najede až zpátky na mapu, ale po třetí a vícekrátém odpojení se sice po zapojení probudí, ale zůstane mi odhlašovací obrazovka skinu Dimka. Pokud chci zobrazit klasickou obrazovku s mapou, musím klepnou na plochu. Je možná nějaká úprava v sys.txt, aby navigace najížděla jako při prvním a druhém probuzení? Já snad zkusil všechno, co mně napadlo, ale nejsem zas až tak výborný programátor. Děkuji za odpovědi.
Hollywood2010
 
Příspěvky: 7
Registrován: 25 čer 2011 05:55

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod bulhary v 18 črc 2014 11:04

Ahoj všetkým, mám tento problém...
Mám igo primo 9.6.13.263722 na mio moov 310 a unlok visual.
V data zip nenájdem pod device, podporu pre 310ku a ani pre moov. Skúšal som už aj mitac...atď ale stále mi nefunguje ovládanie podsvietenia obrazovky v primo. So skinom Decent ide ale donastaviť nočný režim. Moja otázka, má niekto podobný problém, alebo riešilo sa to už tu? Nič som nenašiel. Je mizerné zakaždým nastavovať jas v pôvodnom navi softe. /to ide, a aj sa to zachová, keď vo visuale nezaškrtnem "restore brightness"/. Ale bohužiaľ sa mi to nastvenie stratí ak sa nepoužívaním navigacie vybije baterka, tak musím začať odznova.
Teda vie mi niekto poradiť, ako by som mal zapísať pover príkazy do sys.txt, alebo, ktorý .ini súbor z data zipu mi pôjde?
Ďakujem, a všetkým prajem žiadne blúdenia.
Naposledy upravil bulhary dne 18 črc 2014 11:13, celkově upraveno 1
Mio Moov310, Visual unlock, Primo2.4, decent skin
bulhary
 
Příspěvky: 7
Registrován: 02 led 2013 20:50

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod vovi v 18 črc 2014 11:12

Pro jiné MOOV je to popsané tady:
viewtopic.php?p=80413#p80413
Zkus experimentovat. Ale obecně to u MIO strojů je problém - jejich výrobce se s NavnGo nerozešel v dobrém a dělají si naschvály.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

PředchozíDalší

Zpět na Úpravy SYS.TXT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků