Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nahrazení SW

Zde řešíme všeobecnou problematiku všech programů iGO - tedy to, co je společné pro iGO8/AMIGO/PRIMO
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Nahrazení SW

Příspěvekod Xarx v 16 čer 2016 08:29

Mám navigaci Becker s "brandovaným" iGo (podle struktury adresářů zřejmě iGo Primo) a aktualizacemi map zdarma. Líbí se mi HW, ale brandovaný program samotný má oproti iGo Primo ořezané některé funkce. Chtěl bych ten brandovaný program zaměnit za standardní iGo Primo z mé staré navigace, ale mapové podklady nechat. Jde to? Netuším, jestli licence map jsou svázané i s použitým programem, ale pochybuji o tom.
Co všechno musím upravit? - stačí mi odkaz.

Včera jsem si s tím hrál, ale rozchodit se mi to nepodařilo. Nahradil jsem .exe, .dll, data.zip a branding.zip a mírně uvnitř upravil. A smazal jsem obsah adresáře "save". Program se zapnul, ale po výběru jazyka zamrznul.
Xarx
 
Příspěvky: 38
Registrován: 31 srp 2010 11:07

Re: Nahrazení SW

Příspěvekod SvoDa v 16 čer 2016 08:34

Licence je určitě vázaná na .exe soubor. Jiný .exe soubor bude chtít jinou licenci a dle typu licence může být navíc ještě licence vázána na ID přístroje nebo karty (pokud je program na kartě).
Branding.zip by nahradit/upravit by mělo jít bez problému. Data.zip taky, ale do data.zip raději nezasahuj. Úpravy lze řešit přes branding.zip.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nahrazení SW

Příspěvekod Xarx v 16 čer 2016 10:14

Kdyby byla licence vázaná na exe, tak by exe nešlo upgradovat. Dá se exe upgradovat?
Xarx
 
Příspěvky: 38
Registrován: 31 srp 2010 11:07

Re: Nahrazení SW

Příspěvekod SvoDa v 16 čer 2016 11:06

Tak, jak aktualizuješ mapy, tzn. ve tvém případě pravděpodobně přes mybecker.com, popř. přes naviextras.com, který funguje analogicky stejně pro iGO (Primo, NextGen), může výrobce nabízet i upgrady verze navigačního programu (.exe) a jiných jeho součástí.

Vždy si ale nejdřív nástroj stahování (Content Manager Software) detekuje na přístroji nebo kartě připojených k PC tvoji licenci, aby poznal, co ti při tvé konfiguraci nabídnout a případně za kolik.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna


Zpět na Navigační software iGO - všeobecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků