Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Prestigo 4500TMC

Zde řešíme všeobecnou problematiku všech programů iGO - tedy to, co je společné pro iGO8/AMIGO/PRIMO
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Prestigo 4500TMC

Příspěvekod Filli v 14 dub 2014 16:09

Ahoj lidi,
je možné že už se to tu probíralo,tak se omlouvám a pošlete jen odkaz na dané téma, děkuji.Radši budu když mi odpovíte přímo zde ;-)
Mám svojí GPS (nějaká čína z aukra) kde je IGO PRIMO.Vše jede v pořádku.Otec má GPS Prestigo GEOVISION 4500TMC kde má taky IGO.On má však starší mapy,tak jsem mu tam překopíroval svoje novější do složky map a napsalo mi to,že dané mapy nemají potřební licenční klíč,tak jsem tam nakopíroval do složky licence své licenční klíče a taky to pořád nejde.Navíc jsem zkoušel celé to své IGO dát na kartu a nejede to taky :sad:
Poraďte
Filli
 
Příspěvky: 18
Registrován: 30 bře 2012 14:48

Re: Prestigo 4500TMC

Příspěvekod SvoDa v 14 dub 2014 16:46

Standartně jsou originální licence vázány na ID karty, nebo přístroje, takže kopírovat něco z contentu z karty na kartu či z přístroje na přístroj hodí právě onu hlášku o chybějící licenci k mapám, budovám, poi,...
"klíčový" je taky soubor device.nng, který se vytvoří jak ve složce license, tak i v rootu karty nebo přístroje (předpokládám, že sis udělal zálohu jeho složky license a device.nng).

Standartně se, u originál softu s originál licencí, mapy aktualizují na naviextras.com
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Prestigo 4500TMC

Příspěvekod Filli v 14 dub 2014 16:55

jojo,zálohu jsem nejdřív udělal ;-) a mapy na naviextras jsem aktualizoval,ale tam jsou jen z roku 2012 a dnes při jízdě jsem zjistil,že tam chybí nějaké kruháče,cesty apod..... a moje GPS to zobrazuje normálně,proto jsem mu tam chtěl dát moje mapy ;-)
Z toho vyplývá,že to nepůjde nijak obejít?
Filli
 
Příspěvky: 18
Registrován: 30 bře 2012 14:48

Re: Prestigo 4500TMC

Příspěvekod SvoDa v 14 dub 2014 17:05

1. A udělal jsi i zálohu souboru device.nng v přístroji, resp. na kartě (ten mimo složku license) ? Aby to tátovi pak vůbec fungovalo, když jsi mu tam namíchal jiné licence a ponechal jeho původní device.nng !

2. Pochybuji, že jsou na naviextras nejmladší mapy z r. 2012
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

naviextras.jpg
3. Doufám, že se na tomto fóru neptáš na to, jak obejít licenci ?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Prestigo 4500TMC

Příspěvekod Filli v 14 dub 2014 17:32

nene neptám,jen jsem chtěl nějak dát ty mapy do GPS :sad:
Filli
 
Příspěvky: 18
Registrován: 30 bře 2012 14:48

Re: Prestigo 4500TMC

Příspěvekod Filli v 14 dub 2014 18:13

jo to je napsané 2013 Q3,ale když si to rozklikneš,tak zjistíš,že ČR a SK pro mě důležité jsou z roku 2012 :sad:
Filli
 
Příspěvky: 18
Registrován: 30 bře 2012 14:48


Zpět na Navigační software iGO - všeobecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 7 návštevníků