Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Smazané vlastní POI

Zde řešíme všeobecnou problematiku všech programů iGO - tedy to, co je společné pro iGO8/AMIGO/PRIMO
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Smazané vlastní POI

Příspěvekod t77 v 27 srp 2013 19:52

Ahoj,
doufám, že nevytvářím duplicitní téma, ale nikde jsem to tady nenašel. (ani se nedivím, tohle můžu udělat jen já.) :-(

V IGu jsem měnil mapu, nastal nějaký problém, a já jsem zkusil dát tovarní nastavení.
Dělal jsem to za jízdy, takže jsem si nepřečetl, že smažu vlastní POI body (Spoustu pracovních míst po celé Čr).
Zkoušel jsem různě recovery programy, ale nikde to není.

Mám ještě nějakou šanci, nebo je to ztraceno?
Díky za pomoc
t77
 
Příspěvky: 1
Registrován: 17 lis 2009 19:29

Re: Smazané vlastní POI

Příspěvekod SvoDa v 27 srp 2013 20:08

Oblíbené položky jsou v save/user.upoi. Třeba máš někde zálohu mimo kartu, třeba v PC :?:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna


Zpět na Navigační software iGO - všeobecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron