Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Externí MapChanger

Zde řešíme všeobecnou problematiku všech programů iGO - tedy to, co je společné pro iGO8/AMIGO/PRIMO
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Externí MapChanger

Příspěvekod bio v 30 pro 2011 10:35

díky,
ještě se chci zeptat, na SDMMC kartě už složku MobileNavigator mám ,když tam chci nahrát tu z tvého zipu,tak se mě to zeptá jestli ji chci nahradit .(všechno mám na kartě,v interní paměti přístroje nemám nic,mám to nějak popřehazovat)?
Navon 670 IGO Primo 1,2
bio
 
Příspěvky: 114
Registrován: 23 dub 2011 13:49

Re: Externí MapChanger

Příspěvekod bio v 30 pro 2011 14:58

takhle to vypadá na mojí kartě,měl bych tam potom dvakrát složku MobileNavigator
skenovat0009.jpg

amatér píše:Nešlo by u těch přikládaných obrázků přemýšlet a jejich velikosti?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Navon 670 IGO Primo 1,2
bio
 
Příspěvky: 114
Registrován: 23 dub 2011 13:49

Re: Externí MapChanger

Příspěvekod bio v 30 pro 2011 15:44

tak jsem ty dvě složky MobileNavigator sloučil do jedné.
mapchanger funguje ,dostanu se až k přepnutí map.
nejde mi ale spustit navigace z karty (na disku nic nemám) píše to:
primo.exe
Nemůžete najít primo nebo některou z jeho částí se ujistěte, že cestu a název souboru jsou správné a že všechny potřebné knihovny jsou k dispozici
Navon 670 IGO Primo 1,2
bio
 
Příspěvky: 114
Registrován: 23 dub 2011 13:49

Re: Externí MapChanger

Příspěvekod bio v 02 led 2012 22:52

tak už jsem to vyřešil.Primo jsem nahrál do přístoje a mapy na kartu ,přičemž cestu k mapám na přístroji jsem zakázal dvojkřížkem před
DIR a už to funguje.tedy jen velké tlačítko Primo,malé nepoužívám vůbec
Navon 670 IGO Primo 1,2
bio
 
Příspěvky: 114
Registrován: 23 dub 2011 13:49

Re: Externí MapChanger

Příspěvekod bio v 21 bře 2012 20:58

prosim o radu
chtěl bych se zeptat k tomu spouštěči,chtěl bych mít všechno na kartě navigaci i mapchanger se spouštěčem. ve spouštěči je složka Mobilenavigator a já mám navigaci taky MobileNavigator.když je sloučím dohromady a soubor mobilenavigator .exe z navigace přepíšu tím mobilenavigator .exe ze spouštěče (protože jinak se mě to ptá ,jestli mám zachovat oba a jeden přepsat na mobilenavigator.exe 2,což já nevím) a ve složce Main přepíšu cestu k malému tlačítku IGO PRIMO TEST na SDMMC MobileNavigator mobilenavigator.exe ,tak při zmáčknutí tlačítka IGO PRIMO TEST se mi opakovaně spustí modrá úvodní obrazovka spouštěče a tak dokola,takže tím tlačítkem otevírám znova a znova spouštěč /obrázek stránka 4/ ale nespustím navigaci
tlačítko maps funguje i měnič map SDMMC -MobileNavigator-Content -to je v pohodě
jinak navon 670 a mám tam teď primo 2
Navon 670 IGO Primo 1,2
bio
 
Příspěvky: 114
Registrován: 23 dub 2011 13:49

Re: Externí MapChanger

Příspěvekod szur v 22 bře 2012 18:29

Program navigace přejmenuj na Primo a Primo.exe
Navon 560--Primo 216 230 _fmilan_amater
Honor 9_Nextegen_Skin_Pongo
Uživatelský avatar
szur
 
Příspěvky: 352
Registrován: 21 led 2010 20:33
Bydliště: Čes-slov-pol. pomezi

Re: Externí MapChanger

Příspěvekod fmilan v 22 bře 2012 22:02

V tom příspěvku to máš napsané:

fmilan píše:Velké tlačítko Primo spouští navisoft na flashce - cesta Mobilenavigator/mobilenavigator.exe
Malé tlačítko Primo - test spouští navisoft na karté - cesta Primo/primo.exe

To znamená, že v přístroji budeš mít původní navisoft Mobilenavigator/mobilenavigator.exe a na kartě bude Primo/primo.exe

Nesmíš si plést navisoft Mobilenavigator a spouštěč Mobilenavigator. Oba softy se jmenují stejně, protože Navon si přednostně vezme Mobilenavigator z karty, což je spouštěč. Pokud kartu vyndáš, bude se přímo spouštět navigační soft z přístroje.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Externí MapChanger

Příspěvekod bio v 22 bře 2012 23:59

díííky kluci už to funguje ;) ,já to chtěl tak aby se navigace spouštěla z přístoje a vše ostatní tedy mapy atd z karty.mám tedy navíc v sys tento zápis ,jinak to nemohlo najít content
app="ResidentFlash/MobileNavigator" ;Zde je možné upravit cestu k adresáři PRIMO
has_secondary_root=0
content="SDMMC/Primo/CONTENT"
možná se mi to zdá ale z přístroje se to daleko rychleji připojí na satelity
Navon 670 IGO Primo 1,2
bio
 
Příspěvky: 114
Registrován: 23 dub 2011 13:49

Re: Externí MapChanger

Příspěvekod bio v 25 bře 2012 17:11

můžu se zeptat ještě k tomu spouštěči,jsou tam hry ,které bych chtěl vyměnit za jiné,jak se to dělá.musím najít nějaký spouštěcí soubor pro tu hru ? vůbec nevím jak to udělat
Navon 670 IGO Primo 1,2
bio
 
Příspěvky: 114
Registrován: 23 dub 2011 13:49

Re: Externí MapChanger

Příspěvekod fmilan v 25 bře 2012 17:40

Tak nevím, tady je to o Externím MapChangeru a ne o hrách, ale:
Je to stejné jako s navisoftem. Je potřeba doplnit hru do adresáře App/Games a ve spouštěči upravit v souboru games.ini cestu k té hře. Např.
Command = \SDMMC\App\Games\Arvale\arvale.exe
Spouštěcí soubor pro tu hru hledat nemusíš, ona už ho má.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

PředchozíDalší

Zpět na Navigační software iGO - všeobecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron