Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly. |
|
hladik2 píše:I mně to zaokrouhlí,ale pak vyskočí plánovací mapa a tam si to upřesním ,že kliknu na přesné místo na silnici a dám navigovat.Někdy totiž silnice není přesně tak jak to zadám do souřadnic,chybičky se vloudí u map tak i u stavitelů cest a silnic.Když tedy dáš souřadnice a on ten bod je na poli tak to navigace vede dle sebe a protestuje
amatér píše:Pánové, a není ten váš problém se zaokrouhlováním daný tím, že se používají různé tvary zápisu souřadnic? Tvar zápisu je nejdříve potřeba nastavit
Zden je příklad zápisu souřadnic na mapách google
a zde na mapách Seznam
Takže hoši, není to tím pověstným mezičlánkem židle a PC?
hladik2 píše:Tak to vypadá že jsme se bavily každý o něčem jiném,já myslel že ti nedá absolutně přesné místo.
Zpět na Navigační software iGO - všeobecně
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků