Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Restart Primo 2.4 při volbě Vynechání

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Restart Primo 2.4 při volbě Vynechání

Příspěvekod Juri_ v 24 čer 2013 08:30

Zdravím,
Mám navigaci N670 - originál s primo 2.0. Nahrál jsem tam Primo 2.4 (z 6.11.2012) 9.6.13.267029 + skin Fmilan&amater 2.4.3_1.
Zkoušel jsem funkci pro Vynechání úseku a při volbě Vynechat úsek před sebou se provede restart celé navigace. Pokud vyberu vynechat vybraný úsek, tak to jde.
Mohu poprosit o radu nebo o ověření že je to jen chyba u mne. Díky.
Větší testování budu dělat až za 3 týdny jelikož v pátek vyrážím na dovolenou a nechci si teď do toho moc vrtat.
Díky
Michal
Juri_
 
Příspěvky: 5
Registrován: 16 pro 2011 22:58

Re: Restart Primo 2.4 při volbě Vynechání

Příspěvekod caco v 24 čer 2013 09:07

U mňa všetko ok, mslím že podobný problém mal kamarát a chyba bola v DATA.zip. Bude možno niečo v ňom poškodené, skúsil by som iný Data.zip
caco
 
Příspěvky: 111
Registrován: 12 led 2011 11:23
Bydliště: Trenčín

Re: Restart Primo 2.4 při volbě Vynechání

Příspěvekod daniel999 v 04 črc 2013 19:34

prosim surne link na nejaky funkcny a spravne ladeni data.zip dakujem naozaj surne
amatér píše:V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.
Uživatelský avatar
daniel999
 
Příspěvky: 122
Registrován: 04 led 2011 12:49

Re: Restart Primo 2.4 při volbě Vynechání

Příspěvekod SvoDa v 04 črc 2013 20:36

zkus (v extra settings) vypnout či zapnout (dle toho, v jakém to máš stavu nyní) desaturovaný náhled mapy.
Restarty způsoboval u některých náhled TMC událostí a vypnutí desaturovaného náhledu mapy to vyřešilo - třeba to vyřeší restarty i při vynechávání úseků
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Restart Primo 2.4 při volbě Vynechání

Příspěvekod daniel999 v 04 črc 2013 22:02

Vyskusam ako vravis len mi daj presnejsi popis kde najdem tie nastavenia dakujem
Uživatelský avatar
daniel999
 
Příspěvky: 122
Registrován: 04 led 2011 12:49

Re: Restart Primo 2.4 při volbě Vynechání

Příspěvekod SvoDa v 05 črc 2013 07:21

To fakt nevíš, co to je extra settigs :?: :-o
Nebylo by lepší se s programem nejdřív pořádně seznámit, a něco si zde pročíst, než jej začneš používat :?:

Měl by mít v sys.txt
Kód: Vybrat vše
[interface]
extra_settings=1
a pak se ti objeví v hlavním menu s náhledem mapy a velkými tlačítky hledat, moje trasa a více i ikonka extra settings (v defaultu něco jakobílorůžová baňka) - tu rozklikni a hledej to zap/vyp desaturovaného náhledu mapy - více viz viewtopic.php?p=84700#p84700
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Restart Primo 2.4 při volbě Vynechání

Příspěvekod daniel999 v 05 črc 2013 11:22

Dik Svoda, za info urcite som o nieco mudrejsi. Pomohol vsak druhy data.zip. Trosku som prebrowsol strycka googla a podarilo sa. Navigacka funguje ako ma. Takze vsetci čo mate problem s hláškou Fatal error occurred.... alebo vám restartuje navigaciu skuste poriesit vadny data.zip. Mne sa to podarilo asi na 8 pokus :D. Este raz dakujem za rady všetkým hlavne tebe Svoda patri velke vdaka za snahu aj ked si na dovolenke.
Uživatelský avatar
daniel999
 
Příspěvky: 122
Registrován: 04 led 2011 12:49

Re: Restart Primo 2.4 při volbě Vynechání

Příspěvekod zohanx747 v 29 říj 2013 07:26

Restarty způsoboval u některých náhled TMC událostí a vypnutí desaturovaného náhledu mapy to vyřešilo - třeba to vyřeší restarty i při vynechávání úseků
zohanx747
 
Příspěvky: 1
Registrován: 29 říj 2013 07:13


Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků