Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

nepamatuje si Zemi od minule

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: nepamatuje si Zemi od minule

Příspěvekod Ivo K v 21 čer 2013 09:16

K určité verzi Primo by měly být příslušné soubory *.exe a data.zip (samozřejmě i license), které k sobě "pasují". Není vhodné kombinovat *.exe z jedné verze Primo a data.zip z jiné.
Primo 2.4 má určitě na HW větší požadavky. Velkou zátěží je TTS hlas, ale ten je největším pokrokem Primo. Funguje ale velice dobře i ve verzi Primo 2.0.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: nepamatuje si Zemi od minule

Příspěvekod wagonek v 23 čer 2013 08:25

S tímto "státním problémem" jsem se setkal u Navonu N670Plus. Na originále bez skinu to při každém spuštění a chytnutí GPS signálu nic o zemi nehlásilo, ale jakmile jsem tam hodil skin Gurjon 1.08, tak najednou při každém zapnutí a chytnutí GPS signálu vyskočí hláška s informací o zemi. Nepřišel jsem na to, proč to dělá.
GoClever T76 GPS
wagonek
 
Příspěvky: 90
Registrován: 13 črc 2009 14:41

Re: nepamatuje si Zemi od minule

Příspěvekod SvoDa v 23 čer 2013 09:36

Ve staších verzích Primo se ta opakovaná TTS hláška při každém spuštění dala vyřešit např. tímto návodem, ale toto řešení pravděpodobně nesouvisí z problémem audise a navíc od těch dob se struktury zápisů v data.zip i engine TTS hlasu změnily, takže by v novějších verzích nefungovaly.

Jestli se všem stát (země) v save ukládá a audisovi ne, tak bude problém u audise, pravděpodobně v tom, co už psal amatér (nesprávný, nebo nekorektně upravovaný data.zip, popř. skin)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: nepamatuje si Zemi od minule

Příspěvekod audis v 29 čer 2013 09:30

nahrál jsem nový data.zip (mám pocit že ze stejného zdroje), stále si nepamatovalo.

Sestavil jsem si Primo 2.4 do Gocleveru a maká to jak má. I tak díky za pomoc.
audis
 
Příspěvky: 143
Registrován: 24 říj 2008 18:28

Předchozí

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron