Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

UTILITY.INI

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: UTILITY.INI

Příspěvekod pria v 13 srp 2014 22:23

Mám jakési problémy s MAP CHANGEREM...

Čínská 7" navigace, apliakce na vnitřní palěti (ResidentFlash), mapy na micro SD (SDMMC), Primo 2.4, v sys.txt zápis:
[folders]
content="\SDMMC\Primo\Content"
has_secondary_root=0

Vše děláno podle popisu, přičemž defaultně mám mapy Navteq, takže složky map, poi, building, histspeed (prázdné). Pro TomTom složky map_tt, poi_tt, building_tt (prázdné), histpeed_tt (prázdné), pro CEDA složky map_ot, púoi_ot, bulding_ot (prázdné), histpeed_ot (prázdné). Prázdný soubor !MAP_NT.TXT ve složce map, !MAP_TT.TXT ve složce map_tt, !MAP_OT.TXT ve složce map_ot.

Utility.ini obsahuje toto, změněny cesty:
[general]
DirContent=\SDMMC\Primo\content
DirSave=\ResidentFlash\Primo\save
DirUi_iGO9=\ResidentFlash\Primo\ui_iGO9
ExeName=primo.exe
Sound=set.wav

[mapchanger]
swpoi=1
swbuilding=1
swhistspeed=1
swphoneme=0

-------------

A teď k problému... Používám mapu Navteq. Chci přepnout na TomTom. Kliknu na kompas, vyberu si TT.... Aplikace se zavře, nerestartuje, musím ručně. A pak jsou 2 scenáře, co se děje:
1. Nenajede mapa TT, ale opět Navteq (kerá tam byla předtím) nebo
2. Zahlasí to, že nelze nalézt mapy. Když odklepnu ok, najede to, ale bez map. Pak musím iGO vypnout a zapnout a většinou už najede nová mapa v pořádku.

Nevíte, kde je zakopaný pes?
pria
 
Příspěvky: 26
Registrován: 01 srp 2014 19:43

Re: UTILITY.INI

Příspěvekod Ivo K v 13 srp 2014 22:27

pria píše:...Zahlasí to, že nelze nalézt mapy.

Jaká je přesně ta hláška?
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: UTILITY.INI

Příspěvekod pria v 13 srp 2014 22:35

"Nelze nalézt mapy"...

Ale teď jsem to zkoušel několikrát za sebou a hláška se již neobjevuje. Ale ve většině případů jsem musel Primo restartovat 2x. Tedy... Přes kompas jsem zvolil jinou mapu, Primo se ukončilo, spustil jsem ho manuálně a mapa nebyla změněna. Takže zase přes kompas jsem vybral jinou mapu, Primo se opět ukončilo, opět jsem manuálně zapnul a mapa byla změněna. Jen asi 2x se mapa změnila hned napoprvé.
pria
 
Příspěvky: 26
Registrován: 01 srp 2014 19:43

Re: UTILITY.INI

Příspěvekod pria v 13 srp 2014 22:45

Je to nějaké divné celé... Teď se po dalších pokusech krabička začala chovat úplně šíleně. Při restartu Prima se objevila hláška "Nelze nalézt mapy" a načež se restartoval celý systém. Takže Primo nebylo možné vůbec spustit. Musel jsem vmazat složku Save, teď to "funguje" jako předtím, 2 scénáře.
pria
 
Příspěvky: 26
Registrován: 01 srp 2014 19:43

Re: UTILITY.INI

Příspěvekod Ivo K v 13 srp 2014 22:50

Pokud musíš spouštět Primo po změně map "ručně", tak si zkontroluj název exe-souboru. Je název určitě "primo.exe", jak ho máš utility.ini (ExeName=primo.exe)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: UTILITY.INI

Příspěvekod pria v 13 srp 2014 22:55

Jak jsem již psal, Utility.ini je takováto:

[general]
DirContent=\SDMMC\Primo\content
DirSave=\ResidentFlash\Primo\save
DirUi_iGO9=\ResidentFlash\Primo\ui_iGO9
ExeName=primo.exe
Sound=set.wav

[mapchanger]
swpoi=1
swbuilding=1
swhistspeed=1
swphoneme=0

---

A primo.exe je přímo v rootu ResidentFlash a opravdu se jmenuje primo.exe
Naposledy upravil pria dne 13 srp 2014 23:00, celkově upraveno 1
pria
 
Příspěvky: 26
Registrován: 01 srp 2014 19:43

Re: UTILITY.INI

Příspěvekod Ivo K v 13 srp 2014 22:59

To se asi "nedomluvíme". Už tam máš zase: DirContent=\ResidentFlash\Primo\content
Zápisy musí být všechny na 100% správně, jinak MapChanger nemůže fungovat!!
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: UTILITY.INI

Příspěvekod pria v 13 srp 2014 23:01

Promiň, teď jsem to opravil... prostě to Utility.ini je ok, netuším, čím to je...
pria
 
Příspěvky: 26
Registrován: 01 srp 2014 19:43

Re: UTILITY.INI

Příspěvekod pria v 13 srp 2014 23:04

Byl jsi rychlejší než já, přečetl sis to a odepsal dříve než jsem to opravil :). Kopíroval jsem to ze zálohy, která ještě byla pořízena s mapami na interní paměti, protože GPS připojená k PC se strašně rychle vybíjí, tak jí mám odpojednou a nabíjí se :). V mapování asi chyba nebude, jsem pečlivý
pria
 
Příspěvky: 26
Registrován: 01 srp 2014 19:43

Re: UTILITY.INI

Příspěvekod Ivo K v 13 srp 2014 23:15

1) Interní MapChanger funguje - mám to otestováno. U některých strojů může někdy dojít k restartování celého stoje, to ano, ale jen výjimečně.
2) Zkontroluj si prosím znovu zápisy v souboru Utility.ini, jestli korespondují s umístěním map v navigaci.
3) V zápisech nesmí být žádná sebemenší chybka. Záleží na každém znaku, nesmíš tam mít žádný překlep ani jedinou např. tečku navíc nebo na míň.
Edit: 4) Pokud jsi pečlivý, musí MapChanger fungovat správně.
5) MapChanger musí fungovat i mimo skin. Pokut máš v navigaci např. TotalCommander spusť poklikem soubor "fmiMapChanger.exe" v adresáři "utility".
Edit: bod 5 platí pro Externí MapChanger_IvoK
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron