Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Lze v Primu propojit více uložených tras ?

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Lze v Primu propojit více uložených tras ?

Příspěvekod funteek v 24 zář 2012 13:51

Zdravím všechny, používám navigaci k cestám po různých místech v různých městech. Průjezdní body každého města mám ve svém Primu 2 (se skinem diMka WA P1.5.3) uloženy jako zvláštní trasu a vždy když jedu do daného města, trasu načtu. Moje otázka zní, zda lze propojit uložené trasy a udělat z nich jednu novou (jakoby vložit trasu do trasy)? Když totiž jedu více měst najednou, rád bych si je načetl naráz, abych věděl, kdy se např. dostanu domů apod. Děkuji moc za odpovědi.
funteek
 
Příspěvky: 26
Registrován: 16 kvě 2009 11:53

Re: Lze v Primu propojit více uložených tras ?

Příspěvekod SvoDa v 24 zář 2012 14:03

navázat jednu uloženou trasu na druhou nejde, nově načtená trasa z uložených přepíše tu aktuální. Můžeš ale k naplánované trase přidat nový cíl (původní cíl se změní na průjezdní bod) nebo jakýkoliv průjezdní bod vložit dodatečně do již naplánované trasy.
K tomu, co potřebuješ je tudíž ideální uložit si své časté cíle jako oblíbené položky a použít plánování trasy se systémem průjezdních bodů = oblíbených položek
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Lze v Primu propojit více uložených tras ?

Příspěvekod Cinda v 24 zář 2012 16:17

Když už jsme u těch ukládání oblíbených bodů, mám jednu otázku. Situace: Někde jsem zastavil a chci tuto pozici uložit jako oblíbený bod. Věřím, že to nějak jednoduše jde, ale ať hledám jak chci nemohu to najít. Pouze jsem nalezl možnost, klepnout do šipky kursoru a tu pozici uložit. Má to ale jeden háček, ne vždy se trefím přesně do požadované pozice... Děkuji za nakopnutí.
Čína 5'', Win CE6, 800x480, 128MB RAM, 4GB ROM, Primo 2.0, DIMKA - TomSoft
Samsung Galaxy S2 ICS testuji iGO Primo
Uživatelský avatar
Cinda
 
Příspěvky: 113
Registrován: 23 črc 2010 16:37

Re: Lze v Primu propojit více uložených tras ?

Příspěvekod SvoDa v 24 zář 2012 16:29

některé skiny to umí, ale (jen) kvůli tomu nemá smysl je instalovat.
Ještě existuje možnost - tlačítko "Kde se nacházím ?" V defaultu se tuším vyvolá klikem na jméno aktuální ulice (spodní proužek). No a tam je dole pak volba - Více a pak lze uložit (přidat) přesnou pozici GPS do oblíbených.

Tlačítko "Kde se nacházím ?" se dá např. také navolit do rychlého menu (to je to menu, co se volá klikem do pravého horního rohu)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Lze v Primu propojit více uložených tras ?

Příspěvekod funteek v 28 zář 2012 06:11

SvoDa píše:navázat jednu uloženou trasu na druhou nejde, nově načtená trasa z uložených přepíše tu aktuální. Můžeš ale k naplánované trase přidat nový cíl (původní cíl se změní na průjezdní bod) nebo jakýkoliv průjezdní bod vložit dodatečně do již naplánované trasy.
K tomu, co potřebuješ je tudíž ideální uložit si své časté cíle jako oblíbené položky a použít plánování trasy se systémem průjezdních bodů = oblíbených položek



Já děkuji za odpověď. Myslel jsem si, že to asi nepůjde a díky za potvrzení. Zkusím tedy přes oblíbené.
funteek
 
Příspěvky: 26
Registrován: 16 kvě 2009 11:53


Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron