Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO Primo najednou hazi chybu

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

iGO Primo najednou hazi chybu

Příspěvekod Nyny v 20 srp 2012 14:05

Zdravím,
mám v autě vestavěnou čínskou navigaci běžící na WinCE 6.0, displej má rozlišení 800x480 a provozuji na ní iGO Primo 2, nebo spíš provozoval, protože navigace najednou z ničeho nic začala vyhazovat podivnou chybu, přes kterou se dál prostě nedostanu.

Prostě ráno jsem sedl do auta, zapl navigaci, počkal až naběhne, dal jako cíl cesty Kokořín, prostě všechno klapalo jak mělo. Dojel jsem pro kamaráda cca 1km daleko, tak jsem chcípl auto, čímž se vypla navigace. Po opětovném nastartování začala navigace normálně nabíhat, ale najednou vyhodila tuhle hlášku:

Obrázek

od té doby se nemůžu dostat dál. Zkusil jsem nahrát na kartu zálohu, která 100% fungovala, ale stále stejný problém. Zkusil jsem resetovat WinCE 6.0 v navigaci, ale rovněž bez úspěchu. Pak jsem zkoumal, co, že to nejde otevřít a zjistil jsem, že v souboru Data.zip je adrsář ui_igo9, ale podle té hlášky to hledá adresář ui_igo8, ale proč ho to najednou z ničeho nic chce jsem určit nedokázal. Zkusil jsem ještě několik dalších záloh zpět, ale vždy skončím na té hlášce.
Nakonec jsem tam vrazil kartu na které mám iGO8 a to konečně naběhlo a funguje, ale beru to spíš jako nouzovku, proč se zbláznilo iGO Primo, to fakt netuším, nemáte někdo nějakej nápad, kde hledat problém?
Mobilní telefon: SE Xperia Pro, Android
Navigace: PNA vestavěná, Window CE 6.0, 7" - 800×480, iGO Primo 2
Uživatelský avatar
Nyny
 
Příspěvky: 52
Registrován: 26 dub 2012 21:36

Re: iGO Primo najednou hazi chybu

Příspěvekod SvoDa v 20 srp 2012 14:24

Nemáš na té kartě ještě krom Primo i iGO8 ? nebo např. nějaké scheme určené pro iGO8 ? Ten soubor, co to nemůže najít je pro barevnost mapy dle nadm.v. a bývá součástí různých scheme. Mohlo se taky pokazit něco na kartě, zkus její scandisk, popř. funkční zálohu nahrát až po formátu karty.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO Primo najednou hazi chybu

Příspěvekod Nyny v 20 srp 2012 15:07

Aha, to by mohlo být, já teda žádné skiny ani schémata nepoužívám, ale v adresáři Scheme mám tohle:

Default-Day.zip
Easy-Day.zip
Easy-Night.zip
Jove-Day.zip
Jove-Night.zip
Minimal.zip
NNG_Gerd_day.zip
NNG_Gerd_night.zip
NNG_Moon_day.zip
NNG_Pistachia_day.zip
NNG_Red_UK_Night.zip
NNG_UK_day.zip
Old-School-Day.zip
Old-School-Night.zip
Topo.zip

Dá se nějak poznat, co patří pod iGO8 a můžu to tedy vymazat?
Mobilní telefon: SE Xperia Pro, Android
Navigace: PNA vestavěná, Window CE 6.0, 7" - 800×480, iGO Primo 2
Uživatelský avatar
Nyny
 
Příspěvky: 52
Registrován: 26 dub 2012 21:36

Re: iGO Primo najednou hazi chybu

Příspěvekod SvoDa v 20 srp 2012 16:54

nejlepší je vymazat to, o čem víš k čemu to je a co nepoužíváš, resp. co nevyužiješ a Primo to může postrádat. :D
Schemata můžeš smazat všechna, defaultní, tzv. Výchozí" je v data.zip
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO Primo najednou hazi chybu

Příspěvekod Nyny v 20 srp 2012 17:01

:-) To jsem chtěl slyšet. SUPER!

Moc děkuju za radu.
Mobilní telefon: SE Xperia Pro, Android
Navigace: PNA vestavěná, Window CE 6.0, 7" - 800×480, iGO Primo 2
Uživatelský avatar
Nyny
 
Příspěvky: 52
Registrován: 26 dub 2012 21:36


Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron