Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Varování při vysoké rychlosti

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Varování při vysoké rychlosti

Příspěvekod Hollywood2010 v 27 črc 2012 13:44

Předem se omlovám, jestli zakládám nové vlákno, ale hledal jsem a nenašel. Mám navigaci, primo 2 a skin dimka, nastavené varování vysoké rychlosti, ale objevuje se mi pouze na silnicích I.třídy. Pokud sjedu na "vedlejší" omezaná rychlost a vyrování nejdou a zároveň se mi při navigaci nezobrazují vlevo nahoře ukazatele manévru. Zkusil jsem snad všechno ale zapálený ajťák opravdu nejsem, takže už teď nevím jak dál. Díky za odpovědi.
Hollywood2010
 
Příspěvky: 7
Registrován: 25 čer 2011 05:55

Re: Varování při vysoké rychlosti

Příspěvekod SvoDa v 27 črc 2012 18:34

Pravděpodobně používáš mapy Navteq, tam jsou limity rychlostí opravdu jen na "hlavních" silnicích a kde není v mapě limit (omezení) rychlosti, nemůže být hlášeno ani její překročení.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Varování při vysoké rychlosti

Příspěvekod Hollywood2010 v 27 črc 2012 19:21

Tak jsem zase o něco chytřejší, i když jsem tušil, že to asi bude v mapě a ještě se znovu zeptám na to, že se mi nezobrazují manévry vlevo nahoře - souvisí to taky s mapami?
Hollywood2010
 
Příspěvky: 7
Registrován: 25 čer 2011 05:55

Re: Varování při vysoké rychlosti

Příspěvekod SvoDa v 27 črc 2012 19:28

nezobrazování manévrů hledej jinde, asi v nastavení skinu.
Mnohdy, po hrátkách se systémovými věcmi, pomůže výmaz (po záloze !) složky save a nastavení všeho znovu.
Uložené trasy, oblíbené atp. můžeš po té dohrát ze zálohy, nebo tyto ze save rovnou nemazat
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Varování při vysoké rychlosti

Příspěvekod Hollywood2010 v 27 črc 2012 19:31

Save jsem pro jistotu zkusil smáznout celý a ve skinu je to nastavený. Ale divný je že mi to nejde i ve výchozí nastavení bez dohraných skinů.
Hollywood2010
 
Příspěvky: 7
Registrován: 25 čer 2011 05:55

Re: Varování při vysoké rychlosti

Příspěvekod SvoDa v 27 črc 2012 19:37

pokud máš naplánovanou trasu, tak to divný je
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Varování při vysoké rychlosti

Příspěvekod Hollywood2010 v 27 črc 2012 19:48

Teď jsem to zkoušel ještě jednou ve výchozím nastavenía tam už se to teď objevilo, ale v dimce pořád ne. Moc jsem se ještě do téhle problematiky neponořil - nepomohla by úprava sys.txt do skinu (jestli je to tam) se vrtat asi nebudu. No každopádně díky za rady.
Hollywood2010
 
Příspěvky: 7
Registrován: 25 čer 2011 05:55

Re: Varování při vysoké rychlosti

Příspěvekod SvoDa v 27 črc 2012 19:58

Nutno prostudovat skin diMka (návod, web,..) jelikož třeba jde manévry zcela vypnout, nebo lze nastavit vzdálenost k nim, kdy se mají začít objevovat atp.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna


Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron