Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Problem s pripojenim na Naviextras

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Problem s pripojenim na Naviextras

Příspěvekod zvelecky v 03 črc 2012 18:38

Dobrý den,

mám navigaci Navon N660 a nemůžu se připojit na aktualizaci map na Naviextras.com. Někde jinde zde na fóru jsem četl že to může být problém s legálností software. Navigaci jsem zakoupil u Enter Polička. Dále mě zlobí připojení k Gps signálu. Někdy se nepřipojím ani po cca 50km jízdy a to zkouším vypínat restartovat atd. Díky za rady.

Zbyněk
zvelecky
 
Příspěvky: 7
Registrován: 03 črc 2012 18:30

Re: Problem s pripojenim na Naviextras

Příspěvekod SvoDa v 03 črc 2012 19:22

U Entershopu je legálnost samozřejmostí :!: takže problém bude asi v něčem jiném.
Tady máš jedno z možných řešení ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Problem s pripojenim na Naviextras

Příspěvekod zvelecky v 03 črc 2012 19:42

Díky za radu ale není jednoduché se dovolat. Pán má toho opravdu moc někdy jsem to zkoušel i celý den a pořád obsazeno. Tak jsem myslel že bych to mohl vyřešit tady kdyby to byla nějaká blbost.
zvelecky
 
Příspěvky: 7
Registrován: 03 črc 2012 18:30

Re: Problem s pripojenim na Naviextras

Příspěvekod amatér v 03 črc 2012 19:43

Co znamená, nemohu se připojit na naviextras? Máš na naviextras přihlášený účet?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Problem s pripojenim na Naviextras

Příspěvekod zvelecky v 03 črc 2012 20:01

Ano účet mám. Ale když spustím program naviextras toolbox tak se mi nespojí s navigací.

Prosím ještě o jednu radu jak přepnu v navigaci na Smartmaps které mám na extra kartě naistalované po vložení do navigace stále beží IGO.
zvelecky
 
Příspěvky: 7
Registrován: 03 črc 2012 18:30

Re: Problem s pripojenim na Naviextras

Příspěvekod amatér v 03 črc 2012 20:05

Nedělal jsi aktualizace map, již v minulosti?

Poku máš originální SmartMaps, ukonči Primo vypni navigaci, vlož kartu se SmartMaps a zapni navigaci. Měla by se ti zobrazit nabídka co spustit, pak už jen vybereš požadované.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Problem s pripojenim na Naviextras

Příspěvekod zvelecky v 03 črc 2012 20:17

Jo jednou se mi to po celém dnu připojování podařilo ale byla to jen nějaká oprava protože mapa mi přišla zastaralá = původní.

Smartmaps mám org taky z enter Poličky. Cd/Dvd plus kartu. Po vloží karty naběhne menu npřístroje dám navigace a naskočí IGO.
zvelecky
 
Příspěvky: 7
Registrován: 03 črc 2012 18:30

Re: Problem s pripojenim na Naviextras

Příspěvekod amatér v 03 črc 2012 20:25

Zkus co radil SvoDa, zavolat do Poličky, když se podíváš zde na fóru, sám uvidíš, že se vždy každému pomoci dostalo.

U aktualizace map jsi asi prošvihl lhůtu, po kterou jsi měl možnost aktualizovat, což je jeden rok.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Problem s pripojenim na Naviextras

Příspěvekod zvelecky v 03 črc 2012 20:38

Takže po té roční inatalaci je naviextras toolbox k ničemu. Ok zavolám tam. Díky
zvelecky
 
Příspěvky: 7
Registrován: 03 črc 2012 18:30

Re: Problem s pripojenim na Naviextras

Příspěvekod amatér v 03 črc 2012 20:42

Úplně k ničemu není, dá se tam kupovat za peníze, také to tak občas dělám.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Další

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron