Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nezobrazování junction view a směrových tabulí

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Nezobrazování junction view a směrových tabulí

Příspěvekod roro v 18 čer 2012 12:45

Na číské navigaci mám nahráno Igo primo verze 9.6.5.216230. Mapy NQ 2011-Q3 111114 Czech rep a CEDA 2011.07 110812 při navigaci po dálnici zobrazovaly v horní části navigace při přiblížení k odbočce veliké navigační tabule se směrem kam jet . Ty byly buďto zašedlé nebo normální , podle toho , kam se mělo jet. Taktéž při odbočování z dálnice se objevil obrázek pruhů přes celou navigaci se šipkou kam odbočit. Když jsem však aktualizoval mapy na verzi NQ 2011-Q4 120217, tyto funkce nejedou. Zkusil jsem tam vrátit zpátky staré mapy a zase všechno v pořádku. V nastavení mám zatrho vše co se týká zobrazování tunelů , křižovatek a podobně. Někde tady na fóru jsem četl, že tyto doplňkové funkce musí mapy již obsahovat. Znamená to, že by snad novější mapy měli horší informace než ty starší? Nutno ještě podotknout, že to mám vyzkoušeno pouze na D8 , dál jsem zatím nejel. Díky za rady.
roro
 
Příspěvky: 5
Registrován: 08 pro 2010 10:13

Re: Nezobrazování junction view a směrových tabulí

Příspěvekod SvoDa v 18 čer 2012 12:48

Mapy NQ jsou na ta návěští velmi skoupé. Udělej si simulovanou jízdu někde po Praze či Brně (prostě větších městěch), samozřejmě na hlavních tazích a uvidíš je i s těmito mapami
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nezobrazování junction view a směrových tabulí

Příspěvekod roro v 18 čer 2012 13:23

Tak to mě napadlo taky a pro porovnání jsem simuloval D1 Q3 a Q4 . Nová mapa tabule nezobrazuje . Což mi připadá jako krok zpátky.
roro
 
Příspěvky: 5
Registrován: 08 pro 2010 10:13

Re: Nezobrazování junction view a směrových tabulí

Příspěvekod SvoDa v 18 čer 2012 13:41

Mapa ČR NQ 2011-Q4 120217 návěští má, věř mi, jen je jich málo.
Je otázka, jestli se mají ukazovat návěští sjezdů, když tam nesjíždíš, takže si dej cíl někam za sjezd z dálnice .
Zkus třeba trasu do Brna od Vyškova - tato odbočka na Brno např. návěští má.
Junction view (obrázek s pruhy) i návěští (cedule) zas má od Vyškova v Brně sjezd na Bratislavu.

Připomínám, že je nutno simulovat s rychlostí 1x a ne vyšší.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nezobrazování junction view a směrových tabulí

Příspěvekod amatér v 18 čer 2012 14:36

D8 je mnou nejčastěji využívaná dálnice. Mapy NQ používám již delší dobu, ale nikdy jsem si nevšiml, že by na této dálnici obsahovaly JV nebo směrové. tabule.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Nezobrazování junction view a směrových tabulí

Příspěvekod roro v 18 čer 2012 16:07

Kód: Vybrat vše
http://romansmilovsky.rajce.idnes.cz/Downloads#screenshot_2.jpg

Kód: Vybrat vše
http://romansmilovsky.rajce.idnes.cz/Downloads#screenshot_1.jpg

Doufám že snímky jsou výmluvné
roro
 
Příspěvky: 5
Registrován: 08 pro 2010 10:13

Re: Nezobrazování junction view a směrových tabulí

Příspěvekod amatér v 18 čer 2012 18:11

Jak pro koho?
Nejdříve tvrdíš, že mapy NQ 2011.Q4 mají méně JV než mapy NQ 2011.Q3, a potom chceš na mapách CEDA dokazovat, že mapy NQ 2011.Q3 mají JV a směrové tabule na D8?
Zde máš porovnání stejné situace, různé mapy.

NQ 2011.Q4
obr_55.jpg

CEDA 2011.07
obr_56.jpg

TomTom 2011.12
obr_58.jpg

NQ 2011.Q3
obr_57.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Nezobrazování junction view a směrových tabulí

Příspěvekod roro v 18 čer 2012 19:11

amatér píše:D8 je mnou nejčastěji využívaná dálnice. Mapy NQ používám již delší dobu, ale nikdy jsem si nevšiml, že by na této dálnici obsahovaly JV nebo směrové. tabule.

Pouze jsem reagoval na tento příspěvek o obsahu JV a směrových tabulí na D8. A zároveň se omlouvám,mapy NQ skutečně JV a tabule nezobrazují. Pouze CEDA a TOMTOM.

amatér píše:Také jsem psal o mapách NQ !!! Na D8 !
roro
 
Příspěvky: 5
Registrován: 08 pro 2010 10:13

Re: Nezobrazování junction view a směrových tabulí

Příspěvekod SvoDa v 18 čer 2012 19:22

Mapy NQ, i ty poslední, návěští i JV zobrazují, ale bohužel ne všude, kde byste si to přáli
obr_124.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nezobrazování junction view a směrových tabulí

Příspěvekod roro v 19 čer 2012 04:19

Ten obrázek JV zobrazující se bokem a ne přes celou obrazovku, to docílím jak?
roro
 
Příspěvky: 5
Registrován: 08 pro 2010 10:13

Další

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků