Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

problem

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

problem

Příspěvekod standa67 v 27 kvě 2012 00:41

prosím o radu mam 7 palcovou gps dovoz z USA.chtel jsem zmenit mapy a cele mi to spadlo.hlasi mi to že nelze nlézt mapy.Presneji kurzor mi to zobrazí i jako ta obrazovka funga jenom tam nemam zadne silnice a když dam zvolit zemi tak tam žádné nemám.když ji připojim k pc tak tam ta složka s mapama je.děkuji
je to iGO PROMO 1
standa67
 
Příspěvky: 8
Registrován: 21 kvě 2012 17:00
Bydliště: Krnov

Re: problem

Příspěvekod Bruca66 v 27 kvě 2012 12:04

Mas licencovany program, tak se nediv pokud ti nove mapy bez novych licenci nefunguji. Pravdepodobne nepujde ani kdyz si je pridas, protoze by mel byt i program licencovany. Takze si musis sehnat komplet vse znova. Tady to opravdu nenajdes to ti muzu zdelit odpoved na tvou dalsi otazku.
Bruca66
 
Příspěvky: 339
Registrován: 16 říj 2009 18:27

Re: problem

Příspěvekod Jarouš v 27 kvě 2012 17:45

Velice správně.Tady nic takového neposkytujeme, ani nedáváme rady, kde to najít :!:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: problem

Příspěvekod standa67 v 27 kvě 2012 17:57

to ja vím pánové,šlo o malý technický zadrhel a moji nevědomost.ale díky,už to mam opravene a primo funga jak má.ješte jednou dík 8-)
standa67
 
Příspěvky: 8
Registrován: 21 kvě 2012 17:00
Bydliště: Krnov

Re: problem

Příspěvekod standa67 v 27 kvě 2012 17:59

dohledal jsem to tady ve starších diskusích.
standa67
 
Příspěvky: 8
Registrován: 21 kvě 2012 17:00
Bydliště: Krnov

Re: problem

Příspěvekod Jarouš v 28 kvě 2012 04:29

No, ne všichni to vědí, jinak bychom čas od času nemuseli nějaké příspěvky mazat, či některého soudruha upozornit na to, že jeho dotaz tady nebude zodpovězen.Ale jsem pochopitelně rád, že vědomost nováčků na našem fóru den ode dne stoupá :!: :lol: :lol:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice


Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků