Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Igo Primo 2 Navon N670

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod amatér v 03 dub 2012 08:27

SvoDa píše:Já osobně používám komplet instalaci i s contentem jen na kartě, v přístroji mám samostatnou verzi s "malým" contentem (kdyby odešla karta :roll: ).

fmilan píše:Primo v šochtli mám jen záložní pro případ havárie karty.

A co když ti odejde navigace?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod fmilan v 03 dub 2012 08:32

Teď nevím, na koho dotaz směřoval, ale já mám v kufru velký autoatlas Evropy z 2010. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod amatér v 03 dub 2012 08:47

Jak jsem zjistil až dodatečně, tak na oba, což původně ne. Jelikož jsem si toho tvého příspěvku nevšiml. Ánžto již ano, musím přiznat, že to máš přeci jen propracovanější, myslíš úplně na všechno. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tudíš jsi připraven, ale to byl i pan nádlesní, a přesto ho Čochan stáhl do vody, no neměl to inzerovat, když to nebyla pravda.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod fmilan v 03 dub 2012 08:51

Já ho dostal loni k vánocům. Prej šochtlí už mám dost a že se blíží období slunečních erupci :lol: :lol:
Sichr je sichr ;)
EDIT: Já takovej pásek nemám, co měl pan nadlesní :lol:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod amatér v 03 dub 2012 09:03

Já jo, z pionýra. Ještě ho mám schovaný. :lol: :lol: :lol: Ale už ho nedopnu.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod vovi v 03 dub 2012 09:23

Teda chvílema mám pocit, Dane, že e-hulíš nějakej extra e-matroš ;) :lol:

Proč proboha chceš komplikovat něco, co je odzkoušené a dobře funguje? A než složitě hloubat nad dělením contentu, kdyby náhodou odešla karta, tak je podle mého mnohem jednodušší mít ve futrálu šochtle zastrčenou jednu náhradní kartu. Karty už jsou zaplať ruka trhu levné a nechápu tedy nutnost cpát nějaký ten content do interní paměti. Podle mých zkušeností naopak přítomnost jakékoli mapy přímo v šochtli vede ke zpomalení Prima (to proslulé nestíhání hlášek a trhané vykreslování). S rozumně vybranou kartou a skoro prázdným contentem v interní paměti se nic takového neprojevuje (teď mám Transcenda SDHC 32 GB a Kingstona mikroSDHC 16 GB, oboje class 4).

A jak psal Mirek s tou Amerikou - ostatně již před válkou jsme o tom s naším panem okresním hejtmanem (vu5936 promine ;) ) hovořili: viewtopic.php?p=76167#p76167 a dva příspěvky pod tím.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod vovi v 03 dub 2012 09:27

A ještě k předchozí debatě Milana a Mirka - já autoatlas nevozím od doby, kdy jsem bez navigace a za deště projel napříč centrem mně tehdy zcela neznámého Mnichova, který v mém autoatlasu ČR byl podrobně znázorněn kolečkem o průměru 5 mm. Nakonec jsem usoudil, že musím jet k západu, a když nebylo vidět slunce, tak jsem vsadil na to, že i v Mnichově bude déšť přicházet od západu, přinejhorším severozápadu. A vyšlo to na první pokus. :lol: :lol: :lol:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod fmilan v 03 dub 2012 09:38

Vojto, taky většinou jezdím dle cedulí ap.
Ovšem - když cedule nejsou, pos.re se karta, druhou nenajdu, sluneční erupce zničí šochtli, setmí se, neprší (ovšem je zataženo), nejsem v lese (kvůli lišejníku) a nefouká vítr... sakra, to je ale situace :lol: :lol:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod vovi v 03 dub 2012 09:41

A pásek nemáš, jak víme, aby sis moh' hodit mašli... Co pak? Ale třeba od Olomouce zavane nový, svěží vítr a pojedeš po čuchu! :lol:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod Jasper v 03 dub 2012 09:43

Po přečtení několika posledních příspěvků mi v hlavě vrtá jedna myšlenka. ;) Přátelé jak jste mohli jezdit autem před takovými dvaceti lety :?: Napadají mě pouze dvě odpovědi. ;)
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků