Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Igo Primo 2 Navon N670

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod fmilan v 02 dub 2012 15:43

Tak já jsem zkusil nechat na MFD iGO a na SD jsem dal Primo a ono to funguje.
Takže přehazuji názvy: MFD = Primo, SD = iGO a... funguje:lol:
Zkouším: MFD = Primo, SD = iGO8 a... nefunguje
Zkouším: MFD = iGO8, SD = Primo a... funguje
Zkouším: MFD = Mobilenavigator, SD = Primo a... funguje

Společně s adresářem jsem vždy přejmenoval i exáč, v sysu žádné zápisy.
Jak to tak vypadá, variant je víc, jen karta je zřejmě omezena adresáři Primo a iGO. Tak si hrejte ;) :lol: :lol:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod tomasii v 02 dub 2012 17:54

Milane, mám z tvých testů usuzovat, že je jen potřeba definovat stejně cestu, ale vlastní složka s Primo se může jmenovat libovolně?
Např.
My Flash Disk/moje_navi_MFD/content
a
Storage Card/moje_navi_SD/content
A Primo si vše najde :?:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod amatér v 02 dub 2012 17:57

A je to, takto to vždy dopadá.
Je potřeba aby se adresář pro content (SD/Primo/content) na SD vždy jmenoval Primo, popř. iGo ? (U mne iGO nefunguje) Na MFD je to jedno.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod tomasii v 02 dub 2012 18:39

Jo to "NEFUNGUJE" jsem přehlédl. Takže na MFD se složka s Primo může jmenovat jakkoliv a na SD Primo a ?iGO? Nebo jak píše Mirek jen Primo?
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod Dráček v 02 dub 2012 18:48

Z toho, co píše fmilan mi vycházi:
MFD = "něco", SD = Primo
MFD = Primo, SD = iGO
Dráček
 
Příspěvky: 51
Registrován: 19 čer 2011 21:44

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod fmilan v 02 dub 2012 20:35

Ještě jednou: Zkoušel jsem na MFD celkem čtyři názvy - Primo, iGO, iGO8 a Mobilenavigator vždy se stejným jménem exáče jako byl hlavní adresář. Vždy to fungovalo, ale

fmilan píše:Jak to tak vypadá, variant je víc, jen karta je zřejmě omezena adresáři Primo a iGO. Tak si hrejte ;) :lol: :lol:

To znamená, že mě to fungovalo v jakékoliv kombinaci názvů za předpokladu, že na kartě se adresář jmenuje Primo nebo iGO

EDIT: Pro srandu jsem vyzkoušel na MFD název pro Primo Honza a honza.exe
Ve spojení s Primo nebo iGO na kartě funguje.

Takže:
Na MFD cokoliv, na SD Primo nebo iGO

Zkoušeno na verzi Primo 9.6.2.xxxxxx se skinem fm+am

Je ještě opakuji:

fmilan píše:Ovšem pro ty, co používají Mapchanger - v contentu přístroje nesmí být žádný "přepínaný" adresář (mapy, poi ap.). Všechny musí být v contentu na kartě.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod SvoDa v 03 dub 2012 07:01

Milane, jestli budou pro mapchanger adresáře map, map_tt, map_ot jen na kartě a v MFD/xxx/content bude jen jedna složka s názvem map, bude to po přepnutí map (těch na kartě) mapchangerem načítat (ve tvém případě onu CzechRep.fbl) z MFD/xxx/content/map a zbytek z SD/Primo/content/map ? Pak bude mapa CzechRep.fbl nepřepnutá => jiné verze než zbytek map.
Asi by se tudíž musel pro dělený content mapchanger předělat tak, aby měnil názvy adresářů jak v MFD/xxx/content tak SD/Primo/content/

Ještě by mne zajímalo, jestli již někdo zkoušel, jak dělený content funguje s přepínáním profilů (používaný jako mapchanger), kde jsou (musí být) v system.ini zápisy "folder" :?
Naposledy upravil SvoDa dne 03 dub 2012 08:11, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod amatér v 03 dub 2012 08:10

A není to zbytečné? Nestačilo by všechny mapy dát do content na kartě? Na MFD nemusí být potom složka map vůbec.
SvoDa píše:Ještě by mne zajímalo, jestli již někdo zkoušel, jak dělený content funguje s přepínáním profilů (používaný jako mapchanger), kde jsou (musí být) v system.ini zápisy "folder"

Vždycky jen ten, který nadefinuješ. Ale to už je zas o něčem jiném = v tom případě musí být content, ať je kdekoli, kompletní!

Vždyť je to tak jednoduché:
- Na SD mám složku kterou si nějak pojmenuji, a do ní dám kompletní content, na MFD mám content prázdný, bez jediné podsložky, potom musím zápisem folders v sys.txt definovat cesty.

- Na SD mám složku pojmenovanou Primo (iGO), a v ní kompletní content, na MFD mám content prázdný, potom nemusím zápisem folders v sys.txt definovat cesty. (Zde si nejsem na 100% jistý jak se bude chovat načítání global_cfg)

- Chci používat dělený content část SD/část MFD, pak musím počítat s tím, že při přepínání profilů se budou přepínat jen součásti nadefinovaného content, dle cesty v souboru system.ini.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod SvoDa v 03 dub 2012 08:16

Já osobně používám komplet instalaci i s contentem jen na kartě, v přístroji mám samostatnou verzi s "malým" contentem (kdyby odešla karta :roll: ) a tudíž je verze na MFD nezávislá na veri na SD, takže do této diskuse vstupuji jen abych byl v obraze, kdybych se z nějakého důvodu pro dělený content rozhodl a jelikož se mi jeví přepínání map přes profily jako jediné spolehlivé bez zatuhávání, na rozdíl od "uitility" mapchangeru atp.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod fmilan v 03 dub 2012 08:24

fmilan píše:Ovšem pro ty, co používají Mapchanger - v contentu přístroje nesmí být žádný "přepínaný" adresář (mapy, poi ap.). Všechny musí být v contentu na kartě.

Asi jsem to napsal blbě :?
V případě používání mapchangeru nesmí být dělené adresáře, které se přepínají. Prostě kompletní mapy, popř. poiky atd. musí být na kartě (samozřejmě v tomto řešeném případě, kdy se komplet nevleze do šochtle).

EDIT: co se týká mě, tak používám stejně Primo na SD vzhledem k častým úravám (je to pohodlnější).
Primo v šochtli mám jen záložní pro případ havárie karty.
Tohle "bádání" bylo pro mě spíš jen zvědavost než nutnost :lol: :lol:
Naposledy upravil fmilan dne 03 dub 2012 08:30, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků