Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nastavení průjezdních bodů v Primo 2.0

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Nastavení průjezdních bodů v Primo 2.0

Příspěvekod Peťas v 05 úno 2012 18:34

U verze Primo 2.0 v9.6.2 vyhledám trasu, stisknu VÍCE a pokud se nepletu, měla tam být položka PLÁNOVAT NA MAPĚ (či jak se to jmenovalo u 1.2), abych mohl poté přidávat průjezdní body atd. Ale nějak tam není. Jediný způsob, který jsem zatím našel je ten, kdy se z navigační mapy přepnu klepnutím do té plánovací, ale po zadání jednoho průjezdního bodu se to po přepočtu zase přepne do navigační mapy.

Prostě tam postrádám mapu, kde po zadání cílového bodu a provedení výpočtu můžu přidávat průjezdní body a po přepčtu zůstanu pořád na té mapě, abych mohl přidat další průjezdní bod a td.

Snad jsem to napsal tak aby se to dalo pochopit. ;)
Peťas
 
Příspěvky: 11
Registrován: 02 led 2009 09:05

Re: Nastavení průjezdních bodů v Primo 2.0

Příspěvekod bohahla v 22 dub 2012 17:37

Rovněž používám Primo 2.0 v. 9.6.2 a do něho jsem nainstaloval Skin Dimka-Tom Soft 1.5.3(a). I když se mapa po přepočtu (po vložení 1.průjedního bodu) přepne do navigační, tak v dolní liště v pravo je tlačítko na opětovné přepnutí do plánovací mapy a vše probíhá stejným způsobem. Myslím si, že problém byl vyřešen.
bohahla
 
Příspěvky: 1
Registrován: 28 bře 2010 20:26


Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků