Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Igo primo a mapy teleatlas=navteq

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Igo primo a mapy teleatlas=navteq

Příspěvekod Honyslunicko v 27 led 2012 10:37

Zdravim tady vsechny,v prve rade bych chtel pochvalit za super forum,jelikoz jsem se stal majitelem cinske navigace NO NAME - YF 7palcu s navigacnim programem primo 8.5.11.168090 a mapy teleatlas 83_TA_2010.06_100716 a snazil jsem se si dat i mapy navtequ,jelikoz jezdim kamionem po svete a chtel bych mit funkcni vysky mostu a podobne.Ale jak se rika,ZalohujZalohuj a Zalohuj a ja blbec to neudelal tak jsem si smazal vsechny mapy teleatlasu a co ted,tak jsem vzal mapy navtequ a jen je prejmenoval podle tech starych nazvu TA a ejhle,mapy zas jedou,jsou popsane jako teleatlas ale v primu jsou pod nazvem Navteq a otazka zni,pujde ted sprovoznik soubor .ftr?Informace pro TIR.

A jeste jeden dotaz,nenajde se tady nekdo z Ostravy,ktery by mi dokazal tu navigaci upravit tak,at mam na ni mapy teleatlas a navteq?A zmenu uvodni obzarovky?Protoze podle navodu zde na foru se mi to nejak nedari.

Diky moc vsem za kazde info,kamionak Hony ;-)
Honyslunicko
 
Příspěvky: 29
Registrován: 14 led 2012 18:09

Re: Igo primo a mapy teleatlas=nacteq

Příspěvekod Bruca66 v 27 led 2012 10:43

Tak si je hezky prejmenuj zpatky, protoze programu je burt jaky maji nazev. :lol: Pokud tam mas *.ftr soubory(jsou to databaze pro kamiony.)

Ale program igo8 nevim jestli s nima pocita. Jsou vytvarene pro novou verzi Igo primo 1.1,1.2 a nejnovejsi cerstvou, zrovna z pekarny 2.0

Takze bych si doporucil doplnit tento program k stavajici 8smicce. Ale na tomto foru nic takoveho nenajdes.
Bruca66
 
Příspěvky: 339
Registrován: 16 říj 2009 18:27

Re: Igo primo a mapy teleatlas=navteq

Příspěvekod Honyslunicko v 27 led 2012 10:49

Ale ja nemam igo 8 ale Igo primo.Takze mi chces rict,ze pokud dam mapy navteq do slozky kde jsou mapy teleatlasu tak to jako pojede?Protoze ja vytvoril slozku map_nt,tam dal mapy navteq a pres mapchanger jsem dal zmenit mapy a nedelo se nic.Asi jsem to tu blbe formuloval.

Kdyby se nahodou nekdo ozval z Ostravi nebo okoli,budu rad.
Honyslunicko
 
Příspěvky: 29
Registrován: 14 led 2012 18:09

Re: Igo primo a mapy teleatlas=navteq

Příspěvekod Bruca66 v 27 led 2012 13:51

Ty mas igo Primo 1.1 Ja jsem se spletl o 2 rady z5. Primo uznava jenom jeden adresar map a to "MAP" Diky programu mapchanger v adresari Utility(nutno dohrat pokud tam nic neni a editovat ini pro spravnou funkcnost) se nabidka rozsiruje na dalsi adresare, ale jenom adresar MAP je bran jako pracovni. Vsechny ostatni se pomoci toho programu prejmenovavaji na MAP a zpet na sve map_NT, Map_OT, Map_TA.
V kazdem tom (MAP_TA,OT,NT) musi byt dohran z adresare utility kontrolni prazdny TXT, ktery urcuje, ktery z tech adresaru "map_XX" se ma pouzit jako defaultni.

Utility jsou pribalovane ke skinu. 100% v Gurjohn. Dimka ma vlastni stranky, kde se da stahnout samostatne. Ne vsechny changery jsou totozne. Je hodne verzi a nemusi ti tak fungovat kazdy. S kazdou verzi IGO 1.1, 1.2 , 2.0 jsou i nove Changery.

Viz vseobecny navod:

1. Nahraj "UTILITY" adresar do Primo adresare rootu.
2. Otevri UTILITY\utility.ini a zkontroluj DirContent= priklad:
\SDMMC\NNG\Content
nebo
\Storage Card\Primo\content
a tak dale ...)
3. zkontroluj ExeName= (iGo.exe nebo Primo.exe nebo jakkoliv je pojmenovany ...)
4. v adresari Content vytvor podadresare : map (pokud mas nastaveno defaultne TA mapy), map_nt (pro NT),
map_ot (pro ostatni vydavatele map) a zkopiruj do kazdeho adresare alespon jednu mapu od konkretniho vydavatele. Kazdeho do sveho chlivku jak se rika.
5. Pokud chceme menit i POI spolu s mapama, nastavime: swpoi=1 a vytvorime stejne adresare jako jsou mapove: Priklad: poi_nt, Poi_ot, poi

Uplne stejne se daji rotovat i ostatni databaze, pokud mate od kazdeho vydavatele alespon jeden soubor a to zapisy a adresari :
BUILDING (swbuilding=1, adresare: building_ta, building_nt, building_ot),
HISTSPEED (swhistspeed=1, adresare histspeed_ta, histspeed_nt, histspeed_ot),
PHONEME (swphoneme=1, adresare phoneme_ta, phoneme_nt, phoneme_ot).

6. Pro kazdeho providera mapy prosim vlozte do adresare i tyto prilozene male txt. (muzou byt prazdne, ale nazev je krajne dulezity.)
Vysvetleni je v adresari '_copy_to_the_corresponding_map_folder'):
!map_ta.txt - pro TA mapy
!map_nt.txt - pro Navteq mapy
!map_ot.txt - pro ostatni vydavatele map
Pokud jsou tyto male soubory na spravnych mistech, mapchanger spravne vymeni mapy na pozadovaneho vydavatele.

7. MapChanger je pristupny z rychleho menu nebo GJ rychleho menu.

hotovo
Bruca66
 
Příspěvky: 339
Registrován: 16 říj 2009 18:27

Re: Igo primo a mapy teleatlas=navteq

Příspěvekod Honyslunicko v 31 led 2012 22:31

To se tu nikdo nenajde z Ostravy,ktery by mi dokazal sprovoznit NQ mapy na navigaci aby to ukazovalo i info pro TIR?
Honyslunicko
 
Příspěvky: 29
Registrován: 14 led 2012 18:09

Re: Igo primo a mapy teleatlas=navteq

Příspěvekod caco v 01 úno 2012 08:25

No z Ostravy asi nie, buď si niekam pocestuješ ak sa nájde niekto kto ti to nastaví,alebo sa o to podľa návodu pokusíš sám. Vie ti tu veľa ľudí poradiť, napíš v ktorej fáze si v navigáciíí a pokúsime sa dať návod aby si to urobil aj sám o keď na všetko čo potrebuješ tu už je aj návod, len treba hľadať. Ale pýtaj sa a bude ti odpovedané, len s tým že ti to niekto spraví bude asi problém.
caco
 
Příspěvky: 111
Registrován: 12 led 2011 11:23
Bydliště: Trenčín

Re: Igo primo a mapy teleatlas=navteq

Příspěvekod Honyslunicko v 01 úno 2012 09:02

Tak snad neva,ze se to tu znova resi,ze jsem musel zakladat nove tema a predem se omlouvam,tady na tomto foru jsem nasel spoustu navodu ale asi jsem LAMA,protoze ani jeden mi nejede.

A klidne by se mohl ozvat nekdo i z okoli Ostravy.A nechci to zadarmo.Bohuzel se rozumim spis do aut nez do navigaci co se tyce upras SYS a pod.

Tak v navigaci mam primo 1.1. skin dimka s mapchangerem,mapy TA ve slozce map,v te slozce ten cisty TXT soubor a to same ve slozce map_nt a map_ot,mapy mam jen ve slozce map a map_nt,map_ot v ni je jen txt.Kdyz dam zmenu map v mapchangeru,tak po restartu je vse pri starem,mapy nejsou zmene.

Tuto navigaci jsem koupil na aukru,tak jak je.Zjistil jsem ale,ze nikde v primu nemuzu najit soubor sys.txt a porad se mi ukazuje TXT crash,i kdyz jej smazu,tak se znova ukaze,takze soudim,ze z prima je neco smazano.Ted spis uvazuji,ze bych si nainstaloval primo 2,ale bojim se,abych z navigace neudelal jen tezitko :-)
Honyslunicko
 
Příspěvky: 29
Registrován: 14 led 2012 18:09

Re: Igo primo a mapy teleatlas=navteq

Příspěvekod adrian.gulo v 01 úno 2012 09:15

Honyslunicko.....

pravdepodobne v sys.txt chýba zápis pre mapchanger
MIO C-520 - iGO PRIMO 2

Prestigio Geovision 5850HDDVR-iGO Primo 9.6.7.299158
adrian.gulo
 
Příspěvky: 255
Registrován: 28 pro 2011 17:49
Bydliště: Slovakia , Štúrovo

Re: Igo primo a mapy teleatlas=navteq

Příspěvekod caco v 01 úno 2012 09:56

Pokial nebudeš experimentovať so firmwarom tak tazitko by si nemal urobiť. Ak chceš dať primo2, tak predpokladam ze aj primo1 máš na karte, ktorú máš vloženú v navi, tak si len celý obsah karty prekopíruj na HDD do počítača,aby si ho zálohoval a na kartu zase nakopíruj primo2 ak ho máš. A skús. Ak si stiahol veziu čo má nastavené cesty ako potrebuješ tak sa ti hneď rozbehne a môžeme pokračovať ďalej,ak nie, tak napíš čo hlási a budemem postupovať ďalej.
caco
 
Příspěvky: 111
Registrován: 12 led 2011 11:23
Bydliště: Trenčín

Re: Igo primo a mapy teleatlas=navteq

Příspěvekod Honyslunicko v 01 úno 2012 11:43

tak jsem smazal/zalohoval slozku primo,nahral nove primo 2,upravil sys,udelal restart a pise mi global cfg not found.....,pritom tam je,tak nevim no.Jsem fakt lama :-D
Honyslunicko
 
Příspěvky: 29
Registrován: 14 led 2012 18:09

Další

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron