Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGo Primo 2 jak zvětšit ikony

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

iGo Primo 2 jak zvětšit ikony

Příspěvekod alb208 v 19 led 2012 16:20

Ahojte, tak si zkouším Primo 2, líbí se mě, ale ikony na mapě těch různých budov, výstražné značky a jiné jsou tak mrňavé, že ani nevím, co to je. V Primu 1.2.1 to bylo super, nemá to co do činění s rozlišením těch ikon ?? Už v menu nastavení-mapy-značky míst, jsou ty ikony mrňavé. Navigaci, 6" čínu nemám dlouho, takže bych potřeboval poradit, jak ty ikony zvětšit. A ještě jeden problém, nejde mě hláška "pozor železniční přejezd"...Jinak všechno je o.k. Hledám už dosti dlouho ve vyhledávání, ale konkrétně, jak tyto dva problémy opravit jaksi nemůžu najít, takže si dovolím založit na toto téma vlákno. Jestli to někde je, tak pardon, předem moc děkuji zkušeným poradcům, skin mám DIMKA - ORIGINÁL (pro PRIMO 2) verze 1.5.1........
Takže shrnutí:::: 1. jak zvětšit ty ikony
2. jak zprovoznit hlášku o přejezdech

Ještě jednou moc dík.....
alb208
 
Příspěvky: 69
Registrován: 31 črc 2011 06:24

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron