Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Prosím o radu

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Prosím o radu

Příspěvekod Mirus v 31 led 2015 10:06

Nic ve zlém , ale máš zde konkrétní odkaz od amatéra na příslušnou utilitu . Nemusíš nic hledat . Stačí se tam pouze zaregistrovat , což snad není tak složité .
A takto vypadá utilita v reálu :
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2015-01-31-14-27-09.png
CarPosition ++.PNG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: Prosím o radu

Příspěvekod EaU v 06 úno 2015 11:31

Původní příspěvek jsem smáznul protože ... mám holt jakousi smůlu, při vylepšování své navigace jak jsem právě zjistil s pomocí p. "Mirus".
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Re: Prosím o radu

Příspěvekod EaU v 17 úno 2015 17:09

Pánové, měl bych poslední dotaz ohledně 2D. Já už dříve tu něco nastínil viz.
marně pátrám po možnosti, jak a kde si upravit a zadat VZDÁLENOST před manévrem ve 2d = kdy má začít k zoomování mapy.
Tak mi tak trochu vadí, že k maximálnímu přiblížení (zobrazení) manévru dojde až těsně před manévrem (+- 50 až 30 m).
Docela bych uvítal si tuto vzdálenost přizpůsobit. Např. aby už 1000 m před manévrem začal přibližovat
a dejme tomu v 500 až 300 m aby už bylo vidět maximální zobrazení manévru.

Nyní, když jsem získal možnost posunout si polohu autíčka Utilitou Car_position.zip a navigování čumákem autíčka (v SYSu zápis carcenter_y=25), Tak jsem ochoten (nic jiného mi ani nezbývá) smířit se s přiblížením manévru těch +-50 až 30 m. Přesto ale to má jednu vadu na kráse. A sice tu, že pakliže jsou dva manévry blízko za sebou (do 200m), pak přiblížení proběhne až k tomu druhému manévru ( první totálně ignoruje). Co s tím?
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Zkoušel jsem to řešit zápisy v SYSu.
1, Auto.přehled Vzdálenost větší jak 2 Km se zoomem 7000 (m) a minzoom2d=50 maxzoom2d=1400 Efekt 2manévrů=0. NEBO za
2, Auto.přehled Vzdálenost větší jak 800m se zoomem 1400 (m) a minzoom2d=50 maxzoom2d=150 Efekt lepší, oba dva manévry jsou dobře viditelné a ten druhý ještě malinko víc přiblíží, ale přicházím o možnost aut.přehledu na větší vzdálenost (7000). NEBO
3, Auto.přehled na vzdálenost 800 m se zoomem 7000 m a minzoom2d=50 maxzoom2d=150 Efekt hrozný, vypadá to nepřirozeně a divně, protože ten přechodový zoom tam prostě chybí.
Ono ideální by bylo, kdyby šlo nastavit:
Auto.přehled na vzdálenost 2 Km se zoomem 7000, pak na vzdálenost 800 m minzoom2d=50 maxzoom2d=150 a mezi to (2000 až 800 m dodělat nějaký nový přechodový zoom Auto.přehled2 na vzd.800 se 1400 zoomem Nebo s minzoom2d_P(jako přechodový)=150 maxzoom2d_P=1400 (zoom z obce do obce) Prosím, nesmějte se mi tak nahlas, za mé výplody a nápady. Jde mi jen o to, zdali by s tím nešlo něco udělat.

PS. Řešit to nějakými skiny, byť sebelépe udělanými, je mi k ničemu, protože mám rozlišení 400x240.!
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Předchozí

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků