Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

PRIMO 2

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: PRIMO 2

Příspěvekod Mirus v 09 led 2013 09:48

Chlapci a clapi (už to zase jede v TV) , nemáte někdo ponětí , v čem a co pozměnit abych si ve Více -> Nápověda -> O programu -> Více -> Obsah , mohl posunout kolonku Mapy na první místo nahoru ? Jak tak koukám , teď je to seřazeno podle abecedy , no a já bych to chtěl podle svého .
Díky !!!
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: PRIMO 2

Příspěvekod amatér v 09 led 2013 10:15

Že by to bylo někdy jinak, si tedy nevybavuji. Toto řazení je vždy podle Abecedy. Pokud ale potřebuješ Mapy na prvním místě, pak si přejmenuj v Dictionary.lang
Kód: Vybrat vše
LICTYPE~Maps="Mapy"

ne
Kód: Vybrat vše
LICTYPE~Maps="1 Mapy"
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: PRIMO 2

Příspěvekod Mirus v 09 led 2013 10:24

Tak takhle je to máček .
Já myslel , že se to bude muset měnit např. ve variable_def.ui (jako jsem si v něm posouval tlačítko Simulace) nebo v jiném souboru .

Díky . Funguje to :D .
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: PRIMO 2

Příspěvekod adrian.gulo v 17 led 2013 16:01

Zdravím
Dá sa všeobecne v Primo 2 v základnom skine zápisom (úpravami) v data.zip nastaviť priehľadnosť ikoniek ? Alebo úplne spriehľadniť,poprípade možnosť regulovať, ako je to v niektorých skinoch. Ide mi hlavne o kolónku aktuálnej a nasledujúcej ulice počas navigovania.
Ďakujem
MIO C-520 - iGO PRIMO 2

Prestigio Geovision 5850HDDVR-iGO Primo 9.6.7.299158
adrian.gulo
 
Příspěvky: 255
Registrován: 28 pro 2011 17:49
Bydliště: Slovakia , Štúrovo

Re: PRIMO 2

Příspěvekod Mirus v 17 led 2013 16:38

Něco se o tom píše Na této stránce , ale nevím jestli to pomůže .
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: PRIMO 2

Příspěvekod N560 v 20 led 2013 21:27

Setkal se už někdo s problémem u čínské (nebo jiné) navi, že po ukončení IGO Primo zůstane nějaká jeho část nebo služba stále běžet?! Je třeba navi úplně vypnout nebo resetnout, jinak dojde k těmto různým situacím:

1) Primo po ukončení nejde opět spustit.
2) nejde změnit cesta ke spouštěcímu *.exe ve volbách navigace a napíše to: "Please enter again after closing the GPS program!".
3) při připojení USB kabelem k PC se připojí a vše funguje, ale navi pípne a po odpojení USB kabelu se na obrazovce navi objeví error: "Application Primo.exe encountered a serious error and must shut down".

Měl jsem předtím jinou čínu s prakticky stejnými vnitřnostmi (Sirf Atlas V, 128GB RAM, 4GB Internal Storage, 800x480) a ta to nedělala. Zrovna tak PDA s Win CE 6.1 s tím nemá problém... Dá se s tím žít, ale je to otravné právě při ladění Prima, kdy je třeba program vypínat a zapínat pro ověření změn... Pokud by někdo věděl co s tím byl bych velice rád. Dělá to verze 2.0 i 2.4 a myslím že to dělaly i starší verze, když jsem je zkoušel. Spouštěno jak z SD, tak z internal stoage.

Pozn: IGO8.3.5.193799 tímto netrpí :-)
N560
 
Příspěvky: 14
Registrován: 03 črc 2009 18:52

Re: PRIMO 2

Příspěvekod Bruca66 v 30 led 2013 13:41

To je vina systemova cast, ze neuvolni blokovani spousteciho exe a i databaze budou nepristupne. To se resilo jen jinou verzi / Data.zip.
Je mozne, ze aplikace nevi kam zapsat promenne a neukonci se proto korektne. Otestoval bych to na sys.txt uplne cisty bez app radku a podobnych.
Bruca66
 
Příspěvky: 339
Registrován: 16 říj 2009 18:27

Re: PRIMO 2

Příspěvekod Falmi v 30 led 2013 18:29

Jenom záležitost Data.zip a exe souboru to asi nebude (čímž netvrdím, že se na tom nemůžou podílet).
Přešel jsem z jedné číny na druhou, přechod byl řešen tak, že jsem přendal kartu.
Na staré byl vše v normálu, na nové se projevuje problém č. 2 od N560 a hláška z problému č. 3 s restartem se objeví, když po vypnutí Prima vyndám kartu. Po ukončení ale spustím znovu Primo bez problémů.
Falmi
Čína 7" 800x480 skin DIMKA, externí TMC
Falmi
 
Příspěvky: 21
Registrován: 21 kvě 2010 17:21

Re: PRIMO 2

Příspěvekod caco v 30 led 2013 18:37

Problem ale moze byt aj ten, ze cina si zapise udaje o sebe. Myslim si ze keby si dal ciste primo, tak to robit nebude. Mal som nieco podobne a ked som dal novu kartu naformatovanu a potom primo, tak to slo ok. Skusil b som premazat sys. txt, alebo by som tam dal cisty a vymazat save. S problemom c.3 nedavas kartu skoro von po vypnutí? Ono ked sa vypne primo a skoci ti to do menu, tak mne cina este cca 5-7 sek. po nabehnuti menu ciny nevypne uplne primo. Je tam nejaky dobeh. Ked vyberem kartu po cca 1 min od vypnutia primo tak je to ok.
caco
 
Příspěvky: 111
Registrován: 12 led 2011 11:23
Bydliště: Trenčín

Re: PRIMO 2

Příspěvekod Falmi v 30 led 2013 18:43

S tou dobou to je možný - tak dlouho nečekám (jen pár vteřin). Příležitostně vyzkouším. Ve funkčnosti mně to níjak zvlášť neirituje, tak to neřeším. Překopírování obsahu sys.txt, mi dá víc práce, než si na tuhle prkotinu zvyknout.
Falmi
Čína 7" 800x480 skin DIMKA, externí TMC
Falmi
 
Příspěvky: 21
Registrován: 21 kvě 2010 17:21

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 13 návštevníků