Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

PRIMO 2

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: PRIMO 2

Příspěvekod szur v 26 pro 2011 21:56

Diky moc :je to OK
Navon 560--Primo 216 230 _fmilan_amater
Honor 9_Nextegen_Skin_Pongo
Uživatelský avatar
szur
 
Příspěvky: 352
Registrován: 21 led 2010 20:33
Bydliště: Čes-slov-pol. pomezi

Re: PRIMO 2

Příspěvekod velsak v 27 pro 2011 11:47

V PDA mi to jede v pohodě, ale v emulátoru padá hned při startu, při tom všechny předchozí verze v emu v pohodě.
Změn mi teda nepřijde tolik, aby se měnilo číslování verze, dal bych tomu maximálně 1.5 :-)
Honor 10 - 1520*720, 4GB RAM, DUAL SIM, OREO 8.1.
NextGen 9.18.27.734842, skin PONGO 31.1.2018
Uživatelský avatar
velsak
 
Příspěvky: 481
Registrován: 07 led 2010 12:16
Bydliště: Jilemnice

Re: PRIMO 2

Příspěvekod amatér v 27 pro 2011 12:11

Jo, hodinky s vodotryskem to opravdu nemá :roll: .
Pro chytrolíny, kterým to padne v emulátoru, u stolu prolistují menu, a dělají soudy. Opravdu jen malý vzorek toho co je nového.
Snap_2011.12.27_12h29m53s_001_.png

Věřím, že pokud by to opravdu pustili jako verzi 1.5, byl bys první kdo by hlásal, že je to tak nanejvýš verze 1.3 :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: PRIMO 2

Příspěvekod tomsoft v 27 pro 2011 13:46

he he ... Zrovna jsem chtěl dělat podobné obrázky se slovy, že číslování 2.0 je oprávněné a že změn je celkem dost.
Je samozřejmě nutné s tím vyrazit do ulic, takhle od stolu je to opravdu k ničemu :)
Já už jsem z PDA i z PNA vyházel 1.2 a už se tam usadila "dvojka" :)
Uživatelský avatar
tomsoft
 
Příspěvky: 228
Registrován: 05 led 2009 00:30
Bydliště: Karviná

Re: PRIMO 2

Příspěvekod velsak v 27 pro 2011 14:46

Menu jsem moc nezkoumal, u stolu mi to nefunguje, zkoušel jsem jen ráno prakticky :-)
Uvedených změn jsem si všimnul, každý hodnotí jejich význam jinak, nemusíte se kluci hned čílit.
Ty nabídky alternativních tras jsem prakticky zkusil - zadal jsem rychlou variantu a už na první křižovatce mi to nabídlo variantu ještě rychlejší. Zkusil jsem spočítat krátkou a po 500m (jízdy po trase) nabídka ještě kratší. Tak nevím, čekal bych, když spočítá krátkou a držím se trasy, tak už nemůže existovat kratší. Ale bylo to s NQ, odpoledne vyzkouším TA.
Honor 10 - 1520*720, 4GB RAM, DUAL SIM, OREO 8.1.
NextGen 9.18.27.734842, skin PONGO 31.1.2018
Uživatelský avatar
velsak
 
Příspěvky: 481
Registrován: 07 led 2010 12:16
Bydliště: Jilemnice

Re: skin amatér pro PRIMO 2

Příspěvekod velsak v 27 pro 2011 15:10

@amater: mapchanger přes profily
Zajímavý nápad, ale do profilových adresářů se přece ukládají i route.dat, historie,..., takže když třeba seš na trase, změníš profil, tak ti zmizí i ta trasa (resp. se načte ta z druhého profilu stejně jako jiná nastavení ze system.ini, mapstates, poi_visibilities,...). To mi nepřijde až tak praktické.
Honor 10 - 1520*720, 4GB RAM, DUAL SIM, OREO 8.1.
NextGen 9.18.27.734842, skin PONGO 31.1.2018
Uživatelský avatar
velsak
 
Příspěvky: 481
Registrován: 07 led 2010 12:16
Bydliště: Jilemnice

Re: skin amatér pro PRIMO 2

Příspěvekod amatér v 27 pro 2011 15:18

Ano, je to přesně tak jak popisuješ.
Dal jsem jen své řešení, kdo chce může využít, kdo nechce může využít jiné, je jich dost externí MapChanger Ivo K, interní MapChanger (skin GJ, dimka...)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: PRIMO 2

Příspěvekod tomsoft v 27 pro 2011 15:52

Jo, jo, s tím jsem si dnes celé dopoledne hrál a vždycky na mě pak nějaký kretén troubil, protože už byla zelená :D :D :D
a já měl prsty na displeji :)
Mě se to líbí... a dá se to i vypnout.
Uživatelský avatar
tomsoft
 
Příspěvky: 228
Registrován: 05 led 2009 00:30
Bydliště: Karviná

Re: PRIMO 2

Příspěvekod vovi v 27 pro 2011 17:58

Hehe, chtělo by se mi říct, že jsem to byl já, Tome - ale já troubil dneska asi na 5 různejch blbců v Praze a tos ty asi nebyl.
Když už jsme u té dvojky - chystáš něco jako Dimka-Tomsoft i tady?

A k těm trasám "ještě kratším" - já s tím sice ještě nejezdím, ale ono bude záleet asi na tom, jak (a jestli vůbec) je to nastavené v SYS.TXT ... Je tam položka
Kód: Vybrat vše
[route]
correctness=90

s default hodnotou 90 (aspoň u všech předchozích verzí), která udává v procentech, jak "akurátní" má být algoritmus při hledání optimální trasy, tzn. jak moc možných variant má při výpočtu projít. Když si tam dáte stovku, mělo by to tu optimální trasu spočítat hned napoprvé - ale zase to bude počítat dlouho. S nižší hodnotou bude první výpočet rychlý a pak to bude vylepšovat během jízdy. To se hodí spíš pro kratší trasy po městě, kdy je mi v podstatě jedno, kudy jedu. Ale pokud chci jet třeba na dovolenou a nedostat se do problémů někde při sjetí z "E" silnice na polní cestu, tak nevím, nevím...
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: PRIMO 2

Příspěvekod amatér v 27 pro 2011 18:32

To co je zde zmiňováno je o něčem jiném, není to o výpočtu trasy jako takovém, ale o vyhodnocení jízdy v reálu, pokud zastavíš na křižovatce ve většině případů se nic neděje, pokud ale zpomalíš na místě, kde není předpoklad, sw. se to snaží vyhodnotit jako překážku a nabídne možnou objížďku. Tyto nabídky není nutné akceptovat, pokud ji ignoruješ a pokračuješ dál ve svém směru nabídka zmizí sama a už tě dál neotravuje ani nepřesvědčuje abys využil objížďku.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků