Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Problem IGO Primo

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Problem IGO Primo

Příspěvekod lados350 v 05 pro 2011 17:35

Dobry den, mam navigaci Mio C520 a na ni nav. software Igo Primo.Po zapnuti kliknu na Navigovat a v navigacnim menu chci otevrit Igo, ale kdyz kliknu na ikonu Igo My way navigace uz dal nereaguje,proste blika modra kontrolka v rohu a nic se nedeje,ostatni ikony otevrit jdou. Dopoledne jsem podle ni jeste jel a fungovala bez problemu ale ted nic. Prosim jakoukoliv radu,zitra me ceka dlouha cesta po EU a bez navigace jsem vyrizenej. Dekuji
lados350
 
Příspěvky: 3
Registrován: 05 pro 2011 17:27

Re: Problem IGO Primo

Příspěvekod tomasii v 05 pro 2011 23:54

Úplně ti nerozumím. V menu žádná ikona Navigovat není (tedy pokud nepoužíváš nějaký unlock, nebo spouštěč). Pak může být chyba někde jinde a jde těžko radit. Taky není jasné, kde co máš (v MFD, nebo na kartě). Je-li vše v MFD, nebo na kartě, nahraj zpět zálohu a zkus, co to dělá. Musíš situaci popsat a pro zkoušení zjednodušit.
Já mám pro jistotu navi na dvou kartách a v MFD redukovanou verzi pro okolní státy a lze tak jednoduše v případě chby vyměnit kartu a jet dál...
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Problem IGO Primo

Příspěvekod Bruca66 v 06 pro 2011 00:22

Asi se mu resla navigace. Nenechal jsi ji uplne vybit ? Soubor ppath.txt v (program files) myslim, se vratil do puvodniho stavu pred unlockem, nebo upravou. Nastaveni spravne cesty, bude navigace o5 fungovat. Pokud to neni poskozeni DAT navigacniho programu, to potom take nestartuje.
Bruca66
 
Příspěvky: 339
Registrován: 16 říj 2009 18:27

Re: Problem IGO Primo

Příspěvekod lados350 v 06 pro 2011 00:27

Omlouvam se za zmateny popis,sam nevim co tam presne mam za verzi a unlock,nastesti uz gps funguje-pomohl mi kolega.
Pri navigaci se mi ted dole ukazuje bily pruh asi 3mm siroky pres celou delku displeje,je to nejaky problem s rozlisenim ? Diky
lados350
 
Příspěvky: 3
Registrován: 05 pro 2011 17:27

Re: Problem IGO Primo

Příspěvekod lados350 v 06 pro 2011 00:30

Vybit uplne jsem ji nenechal,proste jsem s ni dojel do cile, vypnul ji a za 2 hodiny uz nezapnul. Jak nastavim tu spravnou cestu ? Dik

Jinak predtim jsem tam mel primo 8.5.9.0 a ted tam je primo 9.2.1.1
lados350
 
Příspěvky: 3
Registrován: 05 pro 2011 17:27

Re: Problem IGO Primo

Příspěvekod frhon v 25 pro 2011 00:47

Ahoj,mám problém.Při načítaní Prima mě to před koncem hlásí chybu:Failed to open file:button3_h_first1.bmp# exiting application.Dá se s tím něco dělat?
Díky,jsem laik
frhon
 
Příspěvky: 4
Registrován: 03 pro 2011 10:27

Re: Problem IGO Primo

Příspěvekod SvoDa v 25 pro 2011 08:37

stačí doplnit soubor button3_h_first1.bmp do data.zip (nebo skinu).
Nejspíše se poškodil, nebo při nějakých pokusech odmázl.
Je i možnost, že s ním pracovaal předchozí skin a současný skin jej nemuže najít, tak by mohlo pomoci (po záloze) smazat adresář SAVE.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Problem IGO Primo

Příspěvekod frhon v 25 pro 2011 09:11

Díky za radu,ale nešlo by to nějak podrobněji popsat jak to udělám?Teprve se s tím seznamuji.
dík
frhon
 
Příspěvky: 4
Registrován: 03 pro 2011 10:27

Re: Problem IGO Primo

Příspěvekod SvoDa v 25 pro 2011 09:25

V programu Primo je mj. i adresář SAVE.
Ten si zazálohuj do PC, pak jej v Primu smaž a primo spušť. Provedeš počáteční nastavení (jazyk, hlas,...) a uvidíš, jestli se Primo spustí.
Soubor button3_h_first1.bmp není běžně v data.zip, tak asi používáš skin (Primo/content/skin) a ten button3_h_first1.bmp ve skinu asi chybí, nebo byl skin smazán, proto Primo zkolabuje a háže tuto chybu, jelikoýž potřebuje ikonu zobrazit a ona "nikde" není.

Příště je nutno s dotazem popsat víc informací, jako např. co to je za Primo, jeli na kartě nebo v přístroji a především, co všechno si dělal mezitím, kdy to jelo a kdy to začalo nejít ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Problem IGO Primo

Příspěvekod frhon v 25 pro 2011 09:43

Tak se povedlo!Moc si mě pomohl,už sem z toho byl na nervy.Sice to mám zase v továrním nastavení,bez všech doplnků,ale jede to.
díky
frhon
 
Příspěvky: 4
Registrován: 03 pro 2011 10:27

Další

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků