Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Problem IGO Primo

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Problem IGO Primo

Příspěvekod Antonín v 26 úno 2012 22:21

Ano tištěný návod tam je, ale výukový program v navigaci není. Moc vám všem děkuji dostal jsem se alespoň trochu do obrazu.
Antonín
 
Příspěvky: 12
Registrován: 26 úno 2012 14:43

Re: Problem IGO Primo

Příspěvekod Antonín v 29 úno 2012 01:55

Prosim o radu,mám iGO Primo 1.2 a chci ho spustit v MIO C520 z SD karty.Po spuštění se začne načítat,potom naskočí volba jazyka a potom se zastaví.Co s tím?
Antonín
 
Příspěvky: 12
Registrován: 26 úno 2012 14:43

Re: Problem IGO Primo

Příspěvekod SvoDa v 29 úno 2012 07:04

po volbě jazyka následují nastavení jednotek, parametrů trasy atp. Co to znamená zastaví => co je vidět na obrazovce :?:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Problem IGO Primo

Příspěvekod Antonín v 29 úno 2012 09:06

Na obrazovce se objeví nápis NAVON dole jede pásek načítání.Ten dojede do pulky a ojeví se nastavení jazyka (vlaječky se jmény ) zadám češtinu a nic zůstane stát a musím se vrátit a zase poze do těhto míst.
Antonín
 
Příspěvky: 12
Registrován: 26 úno 2012 14:43

Re: Problem IGO Primo

Příspěvekod SvoDa v 29 úno 2012 09:38

zůstane to stát na té volbě jazyka, nebo po volbě jazyka skočí na načítací (loading) obrazovku s proužkem a stojí to na ní ?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Problem IGO Primo

Příspěvekod Luke v 29 úno 2012 09:46

Já bych to viděl na nějakou kolizní licenci.

Mně se tohle také nejednou stalo, a pak jsem zjistil, že jsem měl v Primu licenci pro Osmičku, ale u tebe to může být i jiný problém.
Luke
 
Příspěvky: 237
Registrován: 04 říj 2011 07:56
Bydliště: Trutnov

Re: Problem IGO Primo

Příspěvekod SvoDa v 29 úno 2012 10:34

myslím, že se špatnou licenci se Primo vůbec nerozjede, natož aby se zastavilo či spadlo až na volbě jazyka.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Problem IGO Primo

Příspěvekod vovi v 29 úno 2012 10:42

Pak bych tipoval poškozený nebo chybějící LANG soubor, případně chybějící či poškozené soubory s hlasy (jestli se nepletu, tak v úvodní nastavovací sekvenci po jazyku následuje volba hlasu, ne?).
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Problem IGO Primo

Příspěvekod Antonín v 29 úno 2012 10:59

Zůstane to stát na té volbě jazyka.Licence i hlasy jsou v pořádku ,je to přesná kopie z nové navigace Navon N760 a tam běží bez problému.Chci využít staré MIO C 520 k provozu Prima .Jinak je v pořádku akorát staré mapy.
Antonín
 
Příspěvky: 12
Registrován: 26 úno 2012 14:43

Re: Problem IGO Primo

Příspěvekod Miroš v 29 úno 2012 11:15

Antonín píše:....je to přesná kopie z nové navigace Navon N760....

Pak tam je i ta licence právě pro ten Navon, proto se to asi nerozjede.
Mio C520FT, iGo Primo 9.6.13.263722 f&a - TTSpro Zuzana spouštěč
MS Lumia 640 LTE W10 a Xiaomi Redmi Note 4 Nougat - Sygic GPS Navigation
Uživatelský avatar
Miroš
 
Příspěvky: 783
Registrován: 06 čer 2009 16:11
Bydliště: Podbořany

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků