Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

ikonka hlasitosti

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: ikonka hlasitosti

Příspěvekod SvoDa v 13 říj 2011 06:30

Vojto, odkud jsi tu citaci vzal ?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: ikonka hlasitosti

Příspěvekod vovi v 13 říj 2011 06:55

Co to dneska hulíš za matroš, Dane?
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: ikonka hlasitosti

Příspěvekod SvoDa v 13 říj 2011 06:58

Já ? Jsi si jist, že špatně píšu já, nebo špatně čteš ty ?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: ikonka hlasitosti

Příspěvekod amatér v 13 říj 2011 07:16

lubos97 píše:čo by si mi odporučil? aký skin, aby to fungovalo v pohode?

Aby to fungovalo v pohodě, je nejlepší nepoužívat žádný skin.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: ikonka hlasitosti

Příspěvekod vovi v 13 říj 2011 07:19

Pokud ale nesneseš defaultní vzhled, pak můžu z vlastní zkušenosti doporučit skin Dimka-Tomsoft. Do původního softu se vůbec nesáhne, jen se nakopírují dva soubory do složky Content\Skin a pak se v příslušném místě v menu navolí denní a noční vzhled.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: ikonka hlasitosti

Příspěvekod vovi v 13 říj 2011 07:25

SvoDa píše:Já ? Jsi si jist, že špatně píšu já, nebo špatně čteš ty ?

Tak si to zkus přečíst, ne? :roll: :roll: A tentokrát bez podvádění! 8-)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: ikonka hlasitosti

Příspěvekod Jasper v 13 říj 2011 07:28

SvoDa píše:Já ? Jsi si jist, že špatně píšu já, nebo špatně čteš ty ?

Obávám se Dane, že Vojta má pravdu. ;)
SvoDa píše:Skinů pro Primo 1.2. je na netu spoustu.
Záleží na tom, co od takového "skinu" očekáváš.
V pohodě přeci Primo pracuje i bez skinu, ne ?
Skin ti, jednoduše řečeno, jen umožní mít některé další údaje na displayi, ... a nemít ski a jezdit tzv. na defaultní data.zip neznamená, že bude Primo navigovat špatně nebo jinak.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: ikonka hlasitosti

Příspěvekod SvoDa v 13 říj 2011 08:05

Já si ten text:
Kód: Vybrat vše
 ... a nemít ski a jezdit tzv. na defaultní data.zip neznamená, ...
stihl sám od sebe opravit ještě předtím, než Vojta zareagoval, na
Kód: Vybrat vše
... a nemít skin neznamená, ...

Vojta prostě ocitoval to, co tam bylo původně, ale ještě než stihl odpověď odeslat, měl jsem to již opravené

Připomínám, že zde nemám moderátorská práva a tudíž jsem nemohl opravit svůj příspěvek až po Vojtově reakci, jelikož by se tam objevilo, že jsem jej upravil. Když jej ovšem opraví moderátor zpět do stavu před mou vlastní opravou, jak se to stalo nyní, abych vypadal jako blbec já, neobjeví se tam nic, takže to teď je opravdu ve stavu, než jsem ten překlep sám od sebe opravil.

Proto jsem si, zcela záměrně rýpl i já, kde tu citaci vzal.
Nechápu, že Vojtovi stojí za to, tu neustále "vypichovat" překlepy a myslím, že bychom se tu měli vyjadřovat k věci, čili k tématu původního dotazu a podobné rýpaniny vkládat do OT, popř. by se nemuselo rýpat vůbec a moderátor by podobné drobnosti mohl opravit sám a bez řečí.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: ikonka hlasitosti

Příspěvekod vovi v 13 říj 2011 08:15

To není tak docela pravda. Ten překlep tam byl ještě několik minut po té mé citaci (kterou jsem myslel jen jako legrácku) a Dan v tu chvíli na fóru vůbec nebyl (pokud tedy pHp kód nekecá a nezkresluje data - podívej se, Dane, na časy u příspěvků - ta tvá okamžitá reakce se objevila až po 15 minutách). Jsou prostě věci, kterým se zasměju (a vůbec mi nevadí, když se někdo bude smát i mým překlepům, kterých je taky dost); a rozmazávat a maskovat to potom mi přijde poněkud dětinské.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: ikonka hlasitosti

Příspěvekod SvoDa v 13 říj 2011 08:28

kdybych příspěvek upravil až po tvé reakci, objevilo by se tam to, že jsem příspěvek upravil :!: ;) jelikož zde nemám moderátorská práva ;) A to tam nebylo, jelikož jsem jej opravil ihned, co jsem jej odeslal (cca do minuty - já jej odeslal 7:13 a ty jsi reagoval 7:15). Já tudíž na základě tvé reakce nic nemaskoval.
Po 15-ti minutách (7:30) jsem reagoval až na tvou "citaci" mého překlepu, který již překlepem nebyl a ptal jsem se na to, co cituješ, když byl již text (dávno) jiný..
Nevím, co je dětinštější, jestli stále dokola upozorňovat na překlepy + to, aby někdo vrátil opravu překlepu zpět do překlepu ;) nebo se snažit uvést věci na správnou míru. Maskoval jsi ty tím, že jsi to vrátil do původního stavu.

Z fóra je celý den neodhlašuji, ale ano, php v okamžiku, kdy někdo odesílá příspěvek nebo SZ, vyřadí ho php ze seznamu přihlášených, toho jsem si v "kdo je online" všiml už dávno. Objeví se zas až kdy vstoupí na fóru na jinou stránku.

Raději to tu někdo promažte, je to (a jsme) k smíchu
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků