Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

ikonka hlasitosti

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: ikonka hlasitosti

Příspěvekod lubos97 v 04 říj 2011 15:35

začne sa to spušťať a nič postojí
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mio C320, Igo-Primo, Navteq
lubos97
 
Příspěvky: 46
Registrován: 13 srp 2011 15:58

Re: ikonka hlasitosti

Příspěvekod SvoDa v 04 říj 2011 15:39

mám tomu rozumět tak, že už se všechno spuští jak má, žádný error a jen to zase zatuhává, čili je stav stejný jako před přehráním FW ?

promiň, asi jsem natvrdlej, ale tvé informace jsou mnohdy kusé až rozporuplné, neodpovíš na to, na co se tě ptám (např. ostatní položky MioMenu (nastavení, audio,...) fungují ? ) nejdřív to jde, pak zas ne, pak zas jo a bez jakéhokoliv komentáře, že už to jde, sem dáš fotku, že už to zase jede, jen jsme zase na začátku.

taky by to chtělo lepší fotku - co je to za text vpravo dole :?:

Unlock se nemusí vždy chovat správně a lepší je jít cestou namapovat tlačítko MioMenu pro spouštění spouštěče, nebo rovnou primo
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: ikonka hlasitosti

Příspěvekod lubos97 v 04 říj 2011 15:44

ten text je : ByTheway team.
Aby sme sa rozumeli správne. Igo primo nejde spustit, príde to iba po to načitavnie, Mio mi taktiež nejde tam mi to vypisuje error hardvareID. takže nejde mi nič! Ono by bolo najlepšie keby sa na to pozrela nejaká dobrá duša čo sa tomu vyzná, takto sa mi to zle popisuje.
Mio C320, Igo-Primo, Navteq
lubos97
 
Příspěvky: 46
Registrován: 13 srp 2011 15:58

Re: ikonka hlasitosti

Příspěvekod SvoDa v 04 říj 2011 15:47

máš, když to připojíš k PC vůbec něco ve složce My Flash disk/MioMap, jestli se vůbec má co spouštět ?

Nemáš v Primo, jež máš předpokládám na kartě s unlockem, někde vedle primo.exe soubor crash.txt ?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: ikonka hlasitosti

Příspěvekod lubos97 v 04 říj 2011 15:53

v položke miomap je toho vela, a pri tom spušťači je aj crash.txt
Mio C320, Igo-Primo, Navteq
lubos97
 
Příspěvky: 46
Registrován: 13 srp 2011 15:58

Re: ikonka hlasitosti

Příspěvekod SvoDa v 04 říj 2011 15:54

crash.txt smaž a zkus primo spustit znovu

Jestli je v MioMap to, co tam má být, po přehrání FW může být problém s licencí MioMapu nebo se tam nenahrálo všechno. K tomu slouží právě zálohy, a tu nemáš :( problém Miomapu už neřeš, stejně ho nebudeš už asi kvůli starým mapám používat.

na tvém místě bych přestal používat unlock a spouštěl Primo na kartě cestou editace souboru ppath.txt.
Návod a popis jak na to je zde a nevyužité tlačítko Miomap je na to jak dělané
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: ikonka hlasitosti

Příspěvekod lubos97 v 04 říj 2011 16:04

zkusim to ALE Až ZAJTRA, musim do práce.
Mio C320, Igo-Primo, Navteq
lubos97
 
Příspěvky: 46
Registrován: 13 srp 2011 15:58

Re: ikonka hlasitosti

Příspěvekod tomasii v 04 říj 2011 21:03

Myslím, že ta komunikace je trochu typu "já o voze, ty o koze".

Podle posledního obrázku na minulé stránce je v Miu unlock MioPocket. Chce to začít od čisté instalace iGO, tu spustit třeba TC z jednoduchého spouštěče a až vše pojede, tak do Mia dát ostatní. Tomu odpovídá i komunikace a takhle se příčina problémů dá těžko najít. :idea:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: ikonka hlasitosti

Příspěvekod lubos97 v 05 říj 2011 11:34

Kto by mi spojazdnil navigáciuu????? :cry:
Mio C320, Igo-Primo, Navteq
lubos97
 
Příspěvky: 46
Registrován: 13 srp 2011 15:58

Re: ikonka hlasitosti

Příspěvekod tomasii v 05 říj 2011 13:49

:?
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků