Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Cesta zpět.... jak na to?

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Cesta zpět.... jak na to?

Příspěvekod santy v 26 srp 2011 17:11

Asi jsem se špatně díval, nebo nevím, ale mám IGo Primo a ať hledám jak chci nevidím možnost (po sestavení trasy, dojetí trasy, atd) kliknout někde na "něco" co prostě cestu otočí a já pojedu zpět po stejné trase.
Je tam něco takového (prohodit start a cíl) anebo ne?
To to fakt nikomu nechybí?
Mi tedy docela dost, když vytvořím složitou trasu (třeba do HR) tak bych rád aby cesta zpět byla stejná.

A neříkejte mi, že zpět přece už všichni jezdí po paměti . :lol: :mrgreen: :mrgreen:
santy
 
Příspěvky: 4
Registrován: 16 srp 2011 15:58

Re: Cesta zpět.... jak na to?

Příspěvekod SvoDa v 26 srp 2011 17:30

Na co ?
Kliknu na např. oblíbenou položku pod názvem "domů" nebo zadám adresu cíle a není co řešit.

Otočit naplánovanou cestu např. s nějakými uloženými průjezdními body atp. nejde, jedině, že by sis cestu zpět (s odpojeným signálem GPS a začátkem trasy mimo pozici GPS v oném Chorvatsku) naplánoval dopředu i s onými průjezdními body (např. formou oblíbených položek, abys je nemusel hledat na mapě, ale volit ze seznamu) a v Chorvatsku při odjezdu, si tuto uloženou cestu načetl.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Cesta zpět.... jak na to?

Příspěvekod jar88 v 26 srp 2011 17:50

Tak SvoDa byl rychlejší. :lol: :lol: :lol:

Možná si budete myslet, že jsem padlej na hlavu, :lol: ale já to řeším takto:
- napřed si ujasním, kam chci jet
- pak kudy
- např. jedu do CH, třeba Ženeva - podle Metody plánování trasy (Alternativní výpočet trasy) mi to nabídne několik variant
varianta Brno, Praha R1, Plzeň, Mnichov, Curych, Bern, Ženeva
Pokud chci jet jinudy, přidám průjezdní body (řekněme, že se mi líbí cesta kolem Stuttgartu) a už mě to nevede přes Mnichov, ale kolem Norimberku na Stuttgart a pak dolů do CH na Curych atd. No a tyto body zůstanou v historii hledání a já pak při zpáteční cestě volím tyto průjezdní body jako cíl. A před cílem to zase změním na další bod. :lol: Pravda, je to trošku nepohodlné, ale mě to neva. A nebo při cestě zpět volím průjezdní body v opačném pořadí. ;)

Jarin
HTC HD2
HP IPAQ 316
Samsung Galaxy Tab 10.1
jar88
 
Příspěvky: 24
Registrován: 17 bře 2009 18:34
Bydliště: Přerov

Re: Cesta zpět.... jak na to?

Příspěvekod SvoDa v 26 srp 2011 17:54

jj, i položky historie je alternativa "pamatování" průjezďáků, ale kdybych si v cíli s Primem "hrál", těch položek v historii bude hafol a proto to řeším těmi např. těmi oblíbenými
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Cesta zpět.... jak na to?

Příspěvekod jar88 v 26 srp 2011 18:09

Každý máme svoje :) :) :)
HTC HD2
HP IPAQ 316
Samsung Galaxy Tab 10.1
jar88
 
Příspěvky: 24
Registrován: 17 bře 2009 18:34
Bydliště: Přerov

Re: Cesta zpět.... jak na to?

Příspěvekod SvoDa v 26 srp 2011 18:21

máš recht ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Cesta zpět.... jak na to?

Příspěvekod santy v 26 srp 2011 18:26

SvoDa píše:Na co ?
Kliknu na např. oblíbenou položku pod názvem "domů" nebo zadám adresu cíle a není co řešit.

Otočit naplánovanou cestu např. s nějakými uloženými průjezdními body atp. nejde, jedině, že by sis cestu zpět (s odpojeným signálem GPS a začátkem trasy mimo pozici GPS v oném Chorvatsku) naplánoval dopředu i s onými průjezdními body (např. formou oblíbených položek, abys je nemusel hledat na mapě, ale volit ze seznamu) a v Chorvatsku při odjezdu, si tuto uloženou cestu načetl.


A proč nejde?
Tedy myslím, jako že je to technicky nemožné, anebo to ještě nikdo neudělal?

Prostě chci jet jen opačným směrem.....

A stačí jen "přeskládat" průjezdní body opačně a přehodit start/cíl, ne?
santy
 
Příspěvky: 4
Registrován: 16 srp 2011 15:58

Re: Cesta zpět.... jak na to?

Příspěvekod SvoDa v 26 srp 2011 18:30

nestačí - aktuální polohu GPS (začátek) v rámci naplánované trasy (ani s nastavením začátku mimo pozici GPS) s cílem neprohodíš. Průj. body ano
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Cesta zpět.... jak na to?

Příspěvekod sekaj v 27 srp 2011 15:45

Nechce se mi věřit že v IGO8 to šlo a v Primu ne :o .Každopádně to byla dobrá věc a bylo by hezké kdyby to Primo mělo.Také mi to chybí.
sekaj
 
Příspěvky: 10
Registrován: 06 zář 2009 20:02

Re: Cesta zpět.... jak na to?

Příspěvekod SvoDa v 27 srp 2011 15:51

kdo nevěří, ať prověří ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Další

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků