Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Cesta zpět.... jak na to?

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Cesta zpět.... jak na to?

Příspěvekod SvoDa v 01 zář 2011 10:06

velsak píše:optimalizace nemusí vždy být úplně přesné otočení

v upravit trasu -> znovu uspořádat (jak jsem psal) si lze namíchat pořadí průj. bodů jak je libo.

Vynechání spec. úseků (mapy NQ) mne ještě nezklamalo. Co mne ale zarazilo, že v Rakousku mapy NQ považují dálnice v režimu jednorázového mýtného (mýtnice), nikoliv časového mýtného (známka). Když jsem zadával trasu do HR, s vypnutým mýtným a povolenou známkou, vedlo mne to mimo Rakousko přes HU.
Dálnice v A jsou takto uvedeny graficky i v nastavení trasy -> ikona "trasa" v kolonce "Mýtné za použití" (pokud jsem tedy neprošvihl info o tom, že v A se na dálnicích platí mýtně a ne známka :oops:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Cesta zpět.... jak na to?

Příspěvekod Jasper v 01 zář 2011 10:14

Toho jsem si už taky všimnul. Jedna možná souvislost mě napadla. Mýtné se platí v některých dálničních tunelech a části dálnic k ním přilehlých.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Cesta zpět.... jak na to?

Příspěvekod SvoDa v 01 zář 2011 10:15

nene, schválně jsem procházel (kontroloval) grafické zobrazení těch úseků = zamodřené úseky naplánované trasy s povoleným mýtným v nastavení trasy -> ikona "trasa" v kolonce "Mýtné za použití" a nejedná se o tunely, ale o celé dálnice.
Bez povoleného mýtného (a zapnutými dálnicemi i časovým mýtným = známka) tě to na ty placené úseky vůbec nepustí
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Cesta zpět.... jak na to?

Příspěvekod Dinous v 01 zář 2011 12:27

Je zajímavé, nedávno jsem toto resil u iGO 8.3 na ***mio-treo*** a ani iGO to neumi bez skinu myslim Gurjon. Tato funkce se celkem hodi kdyz se posklada ztrasa napr. vybranim prujezdnich bodu na mape, a pak to zpetne delat znovu neni nic moc. Je videt ze Polaci nejsou uplne mimo, maj tuto funkci v automape. JA bych tuto funkci teda uvital
GPS noname, made in China
CPU: Centrality Atlas IV 500MHZ Processor
SiRF ATLAS IV Inside
SDRAM: 64M
Memory:Built in 4GB, support TF card up to 8GB TF extended
Dinous
 
Příspěvky: 32
Registrován: 16 črc 2010 08:43

Re: Cesta zpět.... jak na to?

Příspěvekod SvoDa v 01 zář 2011 12:34

Postup otočení trasy viz viewtopic.php?p=74604#p74604 musí jít i v defaultu (bez skinu), jelikož je k tomu potřeba jen to, co v defaultu je (možnost uložit trasu, načíst trasu, přeuspořádat průjezdní body a zadat konečný cíl). Tyto věci nepřidal Gurjon, ty jsou v Primo standartně

iGO8 je pro mne historie a (myslím :oops: ), že tam průj body přeuspořádat nešlo, jen např. skin Gurjon měl tu možnost trasu, jako celek, otočit.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Předchozí

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron