Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

nějaká hláška - prosím o radu

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: nějaká hláška - prosím o radu

Příspěvekod tomasii v 19 srp 2011 20:23

Pokud chceš auto-navigování, tak bude nejlíp, když si koupíš navi s W-CE 6.0+. Kombinace s telefonem je vždy kompromisem (mám i navi na Androidu a tak můžu srovnávat). I když poslední telefony umějí dost, považuji navi v telefonu spíš za nouzovku.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: nějaká hláška - prosím o radu

Příspěvekod mino24 v 20 srp 2011 19:52

tomasii píše:Pokud chceš auto-navigování, tak bude nejlíp, když si koupíš navi s W-CE 6.0+. Kombinace s telefonem je vždy kompromisem (mám i navi na Androidu a tak můžu srovnávat). I když poslední telefony umějí dost, považuji navi v telefonu spíš za nouzovku.

Už koukám na nový přístroj s W 6 a 128 Mb pamětí aby mi to zvládlo,snad to bude stačit.Převážně je to stejně čína,ale snad to bude už lepší a bude to zvládat.Díky.Milan

Je zakázané a hlavně bezvýznamné (pokud není citována jenom určitá důležitá pasáž) citovat předchozí příspěvky!!Jarouš
mino24
 
Příspěvky: 5
Registrován: 15 srp 2011 15:57

Re: nějaká hláška - prosím o radu

Příspěvekod Falmi v 20 srp 2011 20:30

To: Mino 24
Na číně se 128 MB paměti mi Primo v pohodě jede, tak ano.
Čína 7" 800x480 skin DIMKA, externí TMC
Falmi
 
Příspěvky: 21
Registrován: 21 kvě 2010 17:21

Re: nějaká hláška - prosím o radu

Příspěvekod expertdb v 21 srp 2011 08:48

Trochu odbočím. Je nějaký rozdíl mezi Win CE 5 a 6 ? Myslím v souvislosti s nákupem nové navigace.
Evolve Multitraxx
Igo Primo 2 + skin ZoZo_ex
expertdb
 
Příspěvky: 404
Registrován: 05 pro 2008 18:00

Předchozí

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků