Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

nějaká hláška - prosím o radu

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

nějaká hláška - prosím o radu

Příspěvekod mino24 v 19 srp 2011 05:51

Zdravím,potřeboval bych poradit.Při zapnutí navigace mi po chvíli vyskočí nějaká hláška a nevím jak se jí zbavit na dobro.Po odkliknutí se mi po chvíli objeví znova.Nevíte prosím co stím?Hláška píše-----Asoustava kratochvile nedostatečný.Blízky nejaký plán.------Pak jsou tam dvě tlačítka --Blízký a Anulovat--když odmáčknu Blízký tak se navigačka restartuje :-( když Anulovat tak se hláška objeví znova,takže žádná výhra.Přikládám i foto,ale mobil to moc nechce vyfotit je to pořád rozmazané:-)Díky moc za vaše rady a hlavně za pomoc.
18082011020.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
mino24
 
Příspěvky: 5
Registrován: 15 srp 2011 15:57

Re: nějaká hláška - prosím o radu

Příspěvekod Jarouš v 19 srp 2011 06:13

To by se to muselo dát pořádně přečíst.Také by bylo vhodné sem dávat velikostně upravené fotky, protože ta tvoje je tak na plátno :!: :!:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: nějaká hláška - prosím o radu

Příspěvekod vovi v 19 srp 2011 06:22

Tohle je systémové hláška v čínské navigaci, která má z továrny implementovánu blbou češtinu.
Mrkni na tohle vlákno: viewtopic.php?f=64&t=1784, je tam několik verzí upravené češtiny.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: nějaká hláška - prosím o radu

Příspěvekod Jasper v 19 srp 2011 08:26

Jinak je to hláško o nedostatku systémových prostředků a nabídce ukončení jiných běžících aplikací. Z toho obrázku nevím jaký navigační program používáš stejně jaké HW parametry má ta tvoje navigace takže těžko dávat nějaké rady.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: nějaká hláška - prosím o radu

Příspěvekod mikels v 19 srp 2011 13:47

no tahle hlášky mi vyskakovala když jse měl nahraný FW z čínské navigace a to jen za předpokladu že jsem měl spuštěný iGO primo, proto jsem to vyhodil a nahrál jiný FW a chodí bez problémů.. myslím si že bude problém s FW.. pokud vyšel pro tvojí navigaci novější zkusil bych ho přehrát.. Ještě poznámka i IGO8 mi to běhalo normálně
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: nějaká hláška - prosím o radu

Příspěvekod mino24 v 19 srp 2011 15:21

Zdravím,je to nějaká čína bohužel parametry neznám.Mám tam nahrané IGo Primo 1.2.Taky jsem měl IGo 8 a to mi běžělo docela normálně jen nepřepočítavalo trasu(zamrznul),ale Primo se mi vidí lepší proto ta změna.Prosím tě co je FW a kde se dá popřípadě stáhnout?Jinak za velikost fotky se omlouvám :oops: Díky
mino24
 
Příspěvky: 5
Registrován: 15 srp 2011 15:57

Re: nějaká hláška - prosím o radu

Příspěvekod Falmi v 19 srp 2011 15:48

S tou hláškou jsem se u předchozí navigace taky setkával, když jsme se na ni pokoušel spustit Primo. Je to skutečně systémová hláška blbou češtinou, která ti v zásadě říká, že to ta mašinka nezvládá - 64 MB paměti zkrátka číně na Primo nestačí (přepni si systém do angličtiny a je to "jasný"). Já nakonec rezignoval, nechal na ni iGo8 a na Primo si pořídil novou čínu se 128 MB paměti. Asi budeš muset postupovat stejně.
Falmi
Čína 7" 800x480 skin DIMKA, externí TMC
Falmi
 
Příspěvky: 21
Registrován: 21 kvě 2010 17:21

Re: nějaká hláška - prosím o radu

Příspěvekod mino24 v 19 srp 2011 16:17

Aha,dobrá poohlídnu se po jiné mašince která to zvládne.Je to škoda,ale už je to tříletý veterán :lol: Ještě jednou všem děkuji.
mino24
 
Příspěvky: 5
Registrován: 15 srp 2011 15:57

Re: nějaká hláška - prosím o radu

Příspěvekod mino24 v 19 srp 2011 18:29

Ještě bych měl dotaz ohledně nového přístroje.Když si koupím navi s operačním systémem android půjde tam Igo Primo 1.2?Abych nekupoval něco když to nepůjde.Díky
mino24
 
Příspěvky: 5
Registrován: 15 srp 2011 15:57


Další

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 návštevníků