Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

zobrazenie smer. tabúl

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: zobrazenie smer. tabúl

Příspěvekod szur v 01 zář 2011 19:20

bio : fpa soubor mužeš použit jen z konkretní mapou z kterou byl vydan. Napřiklad mapa NQ_2011_Q1. Nejde kombinovat z jinym dat.vydani /NQ_2010_Q4/
Navon 560--Primo 216 230 _fmilan_amater
Honor 9_Nextegen_Skin_Pongo
Uživatelský avatar
szur
 
Příspěvky: 352
Registrován: 21 led 2010 20:33
Bydliště: Čes-slov-pol. pomezi

Re: zobrazenie smer. tabúl

Příspěvekod bio v 02 zář 2011 09:50

máte pravdu,nezobrazuje se mi vůbec mapa ,mám TA mapy fbl a soubor fpa mám jen původní Navteq ,tak to bude asi tím?
ještě bych se zeptal ,kdo už jste si takkhle vyměnil mapu (jestli je nutné mazat složku save ,nebo dělat jiné nastavení) nemám žádný changer program,jen prostá výměna
Navon 670 IGO Primo 1,2
bio
 
Příspěvky: 114
Registrován: 23 dub 2011 13:49

Re: zobrazenie smer. tabúl

Příspěvekod bio v 09 zář 2011 18:24

chtěl bych se zeptat jakou mám hledat verzi map TA když mám Primo 1.2.1? všechny mapy asi nebudou vidět že?a když mám Navon,pro ten se oficiálně mapy Teleatlas neprodávají?hlavně musí být s tím souborem fpa ,když už tam jednou je.nemám v tom vůbec jasno.měla by teď snad vyjít verze 2011
Navon 670 IGO Primo 1,2
bio
 
Příspěvky: 114
Registrován: 23 dub 2011 13:49

Re: zobrazenie smer. tabúl

Příspěvekod SvoDa v 09 zář 2011 18:36

Myslím,že už ti bylo zodpovězeno:
1. pro určité mapy (vydavatel a verze) musíš mít určitou licenci
2. nelze kombinovat mapy (.fbl) jednoho vydavatele s doplňkovými soubory .fpa, .fda, .ftr či .hnr jiného vydavatele a ani stejného vydavatele jiné verze (edice), tzn např. .fbl verze NQ_2011_Q1 nelze kombinovat s ničím jiným než s .fpa, .fda, .ftr či .hnr verze NQ_2011_Q1
3. máš-li správnou licenci lze kombinovat .poi s jakýmikoliv .fbl (i jiných verzí téhož vydavatele či cizími vydavateli)
4. Navon spolupracuje s Navteq a ten si na návěští moc nepotrpí, má ovšem oproti TA jiné "výhody", např. čísla popisná, dopravní značky, podrobnost,...
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: zobrazenie smer. tabúl

Příspěvekod bio v 09 zář 2011 18:55

díky,to všechno chápu nelze kombinovat fbl s fpa,vyzkoušel jsem. nechápu tu věc -mít správnou licenci. :oops: :oops: prostě nevím jak se kupuje mapa aby mi pasovala do mé navigace.to se kupuje podle nějakého kódu nebo čísla ,s tim si nevím rady
Navon 670 IGO Primo 1,2
bio
 
Příspěvky: 114
Registrován: 23 dub 2011 13:49

Re: zobrazenie smer. tabúl

Příspěvekod SvoDa v 09 zář 2011 19:05

co se týče Navonu a map NQ viz viewtopic.php?p=73104#p73104

Navon má prostě mapy Navteq
Kód: Vybrat vše
http://www.navon.cz/instalovane-mapy/mapove-podklady-pro-navigace-navon
a lze je prostřednictvím naviextras.com viz
Kód: Vybrat vše
http://www.navon.cz/aktualizace-zdarma/aktualizace-navigacniho-programu-map-doplnku-v-navigacich-navon
"oficiálně" Teleatlas Navon nějak ignoruje
Kód: Vybrat vše
http://navigation.teleatlas.com/en/shop/brand/mobile/list

Teleatlas však nabízí mapy pro iGO8 a ty jsou kompatibilní s Primo a tam by ti mohl pomoct Google ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: zobrazenie smer. tabúl

Příspěvekod bio v 10 zář 2011 08:28

díky to jsem přesně potřeboval vědět :D
Navon 670 IGO Primo 1,2
bio
 
Příspěvky: 114
Registrován: 23 dub 2011 13:49

Re: zobrazenie smer. tabúl

Příspěvekod bio v 15 zář 2011 20:31

ještě jsem se chtěl zeptat, musím navigaci nejdřív odemknout nějakým unlockem/jako to bylo u Mio/ abych do ní dostal mapy Teleatlas ,objevil jsem konečně oficiální mapy pro Primo,dělá se to sice pro navigace Prestigio a já mám Navon ale Primo jako Primo (doufám teda)
ještě dotázeček jestli mapy v mobilu jsou stejné jako v navigaci
Navon 670 IGO Primo 1,2
bio
 
Příspěvky: 114
Registrován: 23 dub 2011 13:49

Re: zobrazenie smer. tabúl

Příspěvekod bio v 22 lis 2011 17:36

díky za radu ale zapomněli jste mi říct tu nejdůležitější věc- do legálně koupeného Navonu nedáte legálně koupené mapy Teleatlasu s legálně koupenými licencemi,takže jsem to celé dělal zbytečně
Navon 670 IGO Primo 1,2
bio
 
Příspěvky: 114
Registrován: 23 dub 2011 13:49

Předchozí

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků