Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

NAVON N660

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

NAVON N660

Příspěvekod pruziny v 15 črc 2011 09:45

Zdravím,chci se zeptat jak v navigaci NAVON N660 zjistím verzi Prima.taky se chci zeptat,zdali v této navigaci je již nějaký skin,který umožní varování před radary,protože mi se tam žádné radary neoběvují,ani jako ikonka na mapě.Díky
pruziny
 
Příspěvky: 18
Registrován: 04 črc 2011 17:37

Re: NAVON N660

Příspěvekod SvoDa v 15 črc 2011 09:52

Info o verzi zjistíš - menu - nápověda - o programu.

jestli je tam skin zjistíš - menu - nastavení - zobrazení - téma vzhledu ve dne (v noci)

radary především musíš nějaké mít ve složce content/speedcam a až je tam nahraješ, tak si je musíš zapnout pro zobrazování v menu - nastavení - zvuk a varování - nastavení radarů - upozornění (zapnout jsou při signálu GPS, jinak je to zašedlé). Zobrazovat je lze i defaultu a není proto žádný skin nutný
Naposledy upravil SvoDa dne 15 črc 2011 11:14, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: N|AVON N660

Příspěvekod pruziny v 15 črc 2011 11:01

Jo ta verze tam je,ale není to jak se tady uvádí 1.1,nebo 1.2,ale 8.5.9.170961
V menu je jen nastavení upozornění na rychlost,ale o radaru,nebo rychlostní kameře ani památka
Mám tam ve dne i v noci,to znamená,že tam je skin a proto se mi radaey budou zobrazovat nejen jako ikony na mapě?
pruziny
 
Příspěvky: 18
Registrován: 04 črc 2011 17:37

Re: NAVON N660

Příspěvekod SvoDa v 15 črc 2011 11:14

Skin ve dne i v noci pod jakým názvem ? Výchozí ? radary se ti budou zobrazovat, pakliže je povolíš
radary především musíš nějaké mít ve složce content/speedcam a až je tam nahraješ, tak si je musíš zapnout pro zobrazování v menu - nastavení - zvuk a varování - nastavení radarů - upozornění (zapnout jsou při signálu GPS, jinak je to zašedlé).


pak si můžeš u jednotlivých typů radarů nastavit jejich vizuální varování či hlasové (zvukové) varování, to vše ale až se signálem PS a mášli nějako v content/speedcam.

Primo 8.5.9.170961 te tuším tzv. Primo 1.0
P.S.
nemusíš psát několik příspěvků pod sebou, každý příspěvek si můžeš editovat (opravit, doplnit) klikem na ikonku "Upravit" ono příspěvku.
Naposledy upravil SvoDa dne 15 črc 2011 11:24, celkově upraveno 2
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: NAVON N660

Příspěvekod pruziny v 15 črc 2011 11:18

Najde se někdo,kdo mi to nastaví ?V okolí Frýdku Místku.zaplatím,protože mi to hlava nebere
Je to pod názvem výchozí,ale v menu opravdu není položka nastavení radarů.Jinak radary jsem stáhl s poi.cz,ale v menu o programu,více,obsah,radary je složka radary prázdná.
pruziny
 
Příspěvky: 18
Registrován: 04 črc 2011 17:37

Re: NAVON N660

Příspěvekod SvoDa v 15 črc 2011 11:25

v jakém tvaru a kam jsi je dal ?.
Radary pro Primo 1.0 jsou třeba na konci tohoto příspěvku viewtopic.php?p=56451#p56451 ve formátu .spud a patří do content/sppedcam.
Z poi,cz jsi je asi stáhl ve tvaru .kml co ?

pruziny píše:Najde se někdo,kdo mi to nastaví ?V okolí Frýdku Místku.zaplatím,protože mi to hlava nebere

Typický výkřik někoho, kdo nečte konkrétní odpověď na konkrétní otázku, natožpak problematiku jako takovou a přitom chce mít v přístroji všechno možní a hned funkční (napoprvé).

Jednak na tomto fóru tu za peníze nikdo nic nedělá (doufám) a druhak by ses měl snažit ty věci dělat tak, jak ti tu bude razeno a příp. se snažit ty rady i pochopit, jinak se budeš ptát pořád dokola i na věci, které tu už jsou a dokonce i tobě samému napsány

Neplaš se, nikoho j sobě nezvi, natožpak abys tu někomu platil a nejdříve udělej to, co jsem ti již 2x napsal.
Položka radarů se ti objeví v příslušném menu až se signálem GPS a mášli nějaké (.txt nebo .spud) soubory v content/speedcam takže běž k oknu nebo ven a počkej na signál GPS a pak tam tu položku teprve uzřeš.

Velmi podstatné informace, důležité pro každého, kdo se chce s problematikou navigací, především s navigačními programy iGO8 a Primo seznámit je přečíst si např. tento web
Kód: Vybrat vše
    www.tomasii.cdc.cz
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: NAVON N660

Příspěvekod pruziny v 15 črc 2011 21:15

Máš pravdu,jsem si vědom své netrpělivosti.
pruziny
 
Příspěvky: 18
Registrován: 04 črc 2011 17:37

Re: NAVON N660

Příspěvekod pruziny v 15 črc 2011 21:22

Ještě prosím o radu jak zjistím jakou verzi Prima mám,když tam vidím 8.5.9.170961.nevím jestli to je 1.0,1,2 nebo....
pruziny
 
Příspěvky: 18
Registrován: 04 črc 2011 17:37

Re: NAVON N660

Příspěvekod TerrySK v 15 črc 2011 21:34

@pruziny
iGO primo 1.0 asi špecialna verzia pre navon, nekompletna

opravene
Naposledy upravil TerrySK dne 16 črc 2011 11:20, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
TerrySK
 
Příspěvky: 167
Registrován: 24 kvě 2010 19:39
Bydliště: Hamburg - Trenčin

Re: NAVON N660

Příspěvekod pruziny v 15 črc 2011 21:37

Co to znamená?
pruziny
 
Příspěvky: 18
Registrován: 04 črc 2011 17:37

Další

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků