Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Igo Primo - EuroTruck kml

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Igo Primo - EuroTruck kml

Příspěvekod amatér v 19 pro 2011 16:57

@ gpsinfo

Změň si ten avatar. Uznávám dostal jsi mě.
Zůstaň zde v tomto duchu, se smyslem pro humor, a uvidíš, že vše půjde lépe. Já tu poznámku z tvého příspěvku mažu.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Igo Primo - EuroTruck kml

Příspěvekod TerrySK v 27 dub 2012 20:04

NOVE DOPRAVNE OBMEDZENIA VJAZDU NAD 12 T - Slovensko

obmezeni.png


Kopirovať do Content / userdata
V ZIP e je kompletná cesta

Obmezenie nad 12T.rar


Zobrazí sa v POI zložke Obmezenie nad 12T

IKONKA
Zakaz 12T.png


Pre nás vodičov velkych aut dôležite info.

Osadenie dopravných značiek obmedzujúcich prejazd nákladných vozidiel nad 12 t sa realizoval podľa vypracovaného zoznamu úsekov ciest II. a III. triedy. Zoznam úsekov bol vypracovaný v spolupráci s jednotlivými samosprávnymi krajmi a Ministerstvom dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR. Do úvahy sa bralo sčítanie dopravy z roku 2010 a porovnalo sa so sčítaním dopravy z roku 2005.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
TerrySK
 
Příspěvky: 167
Registrován: 24 kvě 2010 19:39
Bydliště: Hamburg - Trenčin

Re: Igo Primo - EuroTruck kml

Příspěvekod CadillacCZ v 01 úno 2013 18:12

Stahl jsem si aktuální POI... CZ - WiFi.kml. Tímto souborem jsem nahradil (starší a funkční ) soubor stejného jména co jsem měl od TerrySK z prvního postu. Bohužel zobrazuje se jen modrá bublina místo ikonky Wifi.bmp. S původním souborem od TerrykSK vše fungovalo bez problému. Tak mám dotaz.....co je jiného na jeho souboru a souboru staženém z POI.CZ ????
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov

Re: Igo Primo - EuroTruck kml

Příspěvekod amatér v 01 úno 2013 19:08

Jde o to, že TerrySK definoval do zápisu přiřazení ikon

<Folder><name>CZ Wifi free</name><metadata><igoicon><filename>CZ - WiFi (free).bmp</filename></igoicon></metadata>

Soubor z POI.CZ takovou definici neobsahuje.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Igo Primo - EuroTruck kml

Příspěvekod CadillacCZ v 01 úno 2013 19:13

Velice Ti děkuji za info pane ;) a kdyby jsi mi ještě pomohl s tím kde jsou ty zápisy abych si to mohl upravit.... budu žehnat každému tvému ujetému kilometru bez nehod :) ;) To je tedy nějak definováno přímo v tom souboru .kml ...a jak bych to tam nacpal ??? :D
Naposledy upravil CadillacCZ dne 01 úno 2013 19:17, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov

Re: Igo Primo - EuroTruck kml

Příspěvekod amatér v 01 úno 2013 19:19

:?: :?: :?:
Otevři si ten soubor, najdi to co je napsané černě, a za to nakopíruj to, co je psáno červeně.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Igo Primo - EuroTruck kml

Příspěvekod CadillacCZ v 01 úno 2013 19:24

otevři !!!! no jooooo..... :D já ho spouštěl ale samozřejmě se spouští Google Earth.....to mě teda ani ve snu nenapadlo to otevřít notepadu ;) děkuji za tip ;)

EDIT: Vzhledem k tomu, že to funguje, tak přidávám své polínko poznání...pro ty co mají staženo POI CZ - Wifi od šikuly TerrySk .... mám aktuální CZ-Wifi (free).kml ( stačí jen nahradit původní soubor )
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov

Předchozí

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron