Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Zmena režimu máp.(samovoľná)

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Zmena režimu máp.(samovoľná)

Příspěvekod viliammmmm v 27 čer 2011 18:43

Nakoľko som tu nový pozdravujem všetkých, a ďakujem za skvelé fórum.
Mám problém z Primo v ( V čínan, 6", SK37916). Po znovu zapnutí sa mi samovoľne mení denný mód máp na nočný , čo trošku otravuje, vždy to musím prehodiť.
A dalej, ako prosím zistím, či mám funkčný 3d terén NASA,,mam to tam nakopírované v dem, ale neviem či správnu licenciu?

Dakujem pekne Viliam.
viliammmmm
 
Příspěvky: 11
Registrován: 26 čer 2011 08:26

Re: Zmena režimu máp.(samovoľná)

Příspěvekod SvoDa v 27 čer 2011 18:48

co se týče scheme zkus toto
Deer píše:do svojich scheme si do souboru color.ini do [INFO] vlož do day: default=1, do night:default=2.
Pak ti pojedou bez problému.


co se týče terénu posuň mapu někam do hor.
Informaci o .dem zjistíš v nápověda - o programu - více - obsah - výška
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Zmena režimu máp.(samovoľná)

Příspěvekod yksyks v 27 čer 2011 21:54

Jaké Primo? A jaký skin? Pokud se pamatuju, tak nějaká starší verze skinu GJ+AK s tím měla problémy.

Ale spíš bych to tipoval na vynulování času a data po startu. Nespraví se to samo, když najde satelity?
Evolve Multitraxx 4GB (480 x 272) • Primo 2.0.1 (9.6.5.221194) • skin diMkaWA -TomSoft 1.5.3 (a) • NQ 2013.Q2
Uživatelský avatar
yksyks
 
Příspěvky: 81
Registrován: 25 led 2010 13:06

Re: Zmena režimu máp.(samovoľná)

Příspěvekod viliammmmm v 05 črc 2011 19:10

Takže je to Primo 9.2.1.179499, okrem toho mám, vždy hodinový rozdiel medzi časom v Prim-e, a v samotnom GPS(prístroji NO NAME SKU 37914).
viliammmmm
 
Příspěvky: 11
Registrován: 26 čer 2011 08:26


Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 návštevníků