Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Čekací a jízdní doby v plánování trasy

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Čekací a jízdní doby v plánování trasy

Příspěvekod SvoDa v 23 čer 2011 20:38

mně jde nastavit (i v režimu tahač) Max.nepřetržitá doba jízdy až 23:00 hodin :?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Čekací a jízdní doby v plánování trasy

Příspěvekod bariballl v 23 čer 2011 20:45

Máš pravdu jde to.Každopádně tyto vysoké hodnoty odstraní ty matoucí hlášky o dosažení limitu jízdy.
MIO C720
bariballl
 
Příspěvky: 30
Registrován: 11 pro 2009 15:39

Re: Čekací a jízdní doby v plánování trasy

Příspěvekod Petrzet v 25 čer 2011 05:21

ano,jde to,mate pravdu,ale i pres to to po 23h zas prudi,ale to se da uz prezit.
Nevim proc u takhle uz skoro dokonale navigaci neumeji vyresit tak primitivni vec jako je pocitani doby jizdy a ne doby spustene navigace.
Uživatelský avatar
Petrzet
 
Příspěvky: 41
Registrován: 13 bře 2010 15:52

Re: Čekací a jízdní doby v plánování trasy

Příspěvekod Danny_S v 25 čer 2011 14:24

Petrzet>
Ty jsi asi nikdy neviděl detaily TripComputeru, že?
Jinak by jsi věděl, že Primo umí počítat i jen Dobu Jízdy, Dobu Cekání a Dobu Celkovou.
Danny_S
 
Příspěvky: 393
Registrován: 05 kvě 2009 08:26

Re: Čekací a jízdní doby v plánování trasy

Příspěvekod Petrzet v 25 čer 2011 20:16

ale videl,prave proto me zarazi ze to takhle nepouzili i pro mod tir,mi by to celkem pomohlo,ale neumim to dodelat,pokud to vubec pujde.
Jinak s igem vseobecne jezdim uz pet let.
Uživatelský avatar
Petrzet
 
Příspěvky: 41
Registrován: 13 bře 2010 15:52

Re: Čekací a jízdní doby v plánování trasy

Příspěvekod SvoDa v 25 čer 2011 20:31

asi myslíš iGO6, popř. Miomap.
iGO8 je na světě od května až června 2008, a iGO Primo od března 2010, pokud si dobře vzpomínám 8-)
Naposledy upravil SvoDa dne 28 čer 2011 05:57, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Čekací a jízdní doby v plánování trasy

Příspěvekod Petrzet v 26 čer 2011 12:10

tak jak pises,akorad sem nejezdil amigo,to se mi nelibilo.Mimo jine taky Garmin,TT6 i 7,navigon,PC Navigator 6-10,automapa.
Ale iGO8 potazmo Primo je nejlepsi a nejpouzitelnejsi navigace pro kamion,u nas to ma pulka firmy a sou nadmiru zokojeni.
Uživatelský avatar
Petrzet
 
Příspěvky: 41
Registrován: 13 bře 2010 15:52

Re: Čekací a jízdní doby v plánování trasy

Příspěvekod amatér v 26 čer 2011 12:34

Předpokládám, že i ve tvém případě je řeč o PRIMO, které jsi schrastil někde na netu. V tom případě se musíš spokojit s funkčností, kterou ti nabízí. Pokud chceš verzi pro kamiony musíš uvažovat trochu jinak: viewtopic.php?f=48&t=1653&p=59241&hilit=n%C3%A1kladn%C3%AD#p59241
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Čekací a jízdní doby v plánování trasy

Příspěvekod smrcek v 26 čer 2011 15:45

Malinko jsem teď nepochopil, co tím amatér myslí. Je snad rozdíl ve funkčnosti verzí (PRIMO TIR) „co stáhnu někde na netu“ , a verze (PRIMO TIR), kterou zakoupím třeba v ENTER POLIČKA? Nehovořím teď o legálnosti software, ale o možnosti si v nadstavbě TIR nastavit parametry dodávkového vozu do 3,5t, tak, aby mne navigace umožnila vjet do místa mého bydliště, kam je vjezd vozidlům do 3,5 tuny povolen? Na ENTER POLIČKA uvádějí možnost ve verzi TIR si nastavit tyto možnosti i pro dodávku. A podle zvolených parametrů mě to má navigovat. Toto se však na PRIMO TIR, které jsem přiznávám „někde stáhl“ ,neděje. A tak stále a dále zkoumám možnosti, jak těchto vlastností , které jsme i s několika dalšími lidmi v tomto tématu předeslali, dosáhnout. Zatím jsem se dočetl, že je to celkem zbytečná fíčura ,a nyní obavu amaterovu, abychom si navigaci nezapoměli legálně koupit. Já však přidám svoji osobní obavu, abych nedal své peníze za věc, ze které bych mohl v budoucnu býti mírně rozčarován a zklamán. Jsem již také pokročilejšího věku, mám tedy své zkušenosti, a netýkají se zdaleka jen navigací. Tak se omlouvám za svoji nedůvěru s tím, že si věc před tím, než se rozhodnu si ji koupit, nejdříve osahám a zjistím potenciální další možnosti. Navigace NAVON N750 TRUCK, TMC se mi totiž docela líbí, a kdyby byla dotažená o tyto možnosti, neváhám ani chvilinku.
MIO C720 TMC, Miomap, SmartMaps navigator komplet.
smrcek
 
Příspěvky: 10
Registrován: 06 kvě 2011 18:46

Re: Čekací a jízdní doby v plánování trasy

Příspěvekod SvoDa v 26 čer 2011 15:49

ne všechno, co někde stáhneš, musí mít nutně licence ke všem funkcím, které koupené verze mají.

Doporučuji navštívit ENTERSHOP a vyzkoušet si funkce na místě, navíc ti tam jistě vše ukážou a poradí.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron