Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Keyboard ve skinech

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Keyboard ve skinech

Příspěvekod rud111 v 05 bře 2011 11:17

Zdar všichni,

nedávno jsem si pořídil Navon N480 s iGo Primo. Chtěl jsem ho vylepšit nějakým skinem, zkoušel jsem několi verzí Amatera. Všechno je perfektní, skin se spustí, ovšem vždycky když skočím do okna zadávání adresy, chybí klávesnice a nereaguje ani tlačítko zpět. Zkoušel jsem i zaměnit v Data.zipu v adresáři \ui_igo9\common keyboard.ini tím originálním, ale pořád stejné. Nevíte někdo, co s tím? Díky. Snažil jsem se něco podobného hledat, ale marně. Díky za rady.
Uživatelský avatar
rud111
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27 bře 2010 07:45

Re: Keyboard ve skinech

Příspěvekod Bruca66 v 20 bře 2011 18:33

Tohle delalo halvne ve verzi igo8. A to bylo bud spatnym data.zip nebo tim, ze program nedokazal identifikovat HW a myslel si ze to ma vysouvaci klavesnici. Doporucuju vlozit spravny zapis do sys.txt ohledne Device, aby to odpovidalo tvemu navonu480. A ten zapis musi obsahovat skutecne informace z data.zip\config\devices\...

[device]
type="navon_N480"
Bruca66
 
Příspěvky: 339
Registrován: 16 říj 2009 18:27


Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

cron