Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nejde Bluetooth (Mio 360 s IGO Primo 1.1

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Nejde Bluetooth (Mio 360 s IGO Primo 1.1

Příspěvekod amonet v 03 bře 2011 23:56

Zdravím,

hledal jsem po celém fóru, ale nic, co by se mi podařilo zprovoznit, jsem nenašel. Mám MIO 360 nainstalované IGO Primo 1,1 a poslední DATA.zip od amatéra. Ale bohužel po stisku tlačítka bluetooth se mi pouze přepne na mapu. Nejde spárovat s telefonem a ani telefon nevyhledá jako nový přístroj. Složku utility umístěnou ve složce Primo mám, je tam i soubor PhoneLink.exe. NEvím už kde mám něco nastavit, nebo v kterém ini či podobném souboru něco přepsat.


Díky
amonet
 
Příspěvky: 4
Registrován: 20 úno 2011 20:00

Re: Nejde Bluetooth (Mio 360 s IGO Primo 1.1

Příspěvekod amatér v 04 bře 2011 01:27

V GJM_CODE.lua je zápis:
Kód: Vybrat vše
sc_gjm_bluetooth = function()
  doDelayed(5, function()
    START_APPLICATION("/Windows/MioBTM.exe", "-phoneui")
  end
  )
  sc_back_to_cockpit()
end


změň ho na:
Kód: Vybrat vše
sc_gjm_bluetooth = function()
  doDelayed(5, function()
    START_APPLICATION("./utility/PhoneLink.exe", "")
  end
  )
  sc_back_to_cockpit()
end
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Nejde Bluetooth (Mio 360 s IGO Primo 1.1

Příspěvekod amonet v 04 bře 2011 22:06

Tak jsem to zkusil, dále se nic neděje, vždy mi to jen skočí do mapy, bluetooth se nespustí. PhoneLink.exe tam mám, zkoušel jsem i ty dva scripty (PhoneLink.exe a PhoneLink.scp s uvedenou cestou k MioBT.exe - pokud se má tedy spouštět Mio Bluetooth tímto exe souborem).
amonet
 
Příspěvky: 4
Registrován: 20 úno 2011 20:00

Re: Nejde Bluetooth (Mio 360 s IGO Primo 1.1

Příspěvekod amatér v 04 bře 2011 22:27

Pokud má to MIO své vlastní BT, pak musí být cesta přímo tam, a ne k PhoneLink.exe. Jenže já nevím jaká je ta cesta. To MIO jako takové, dokáže se spárovat v telefonem z vlastního nastavení?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Nejde Bluetooth (Mio 360 s IGO Primo 1.1

Příspěvekod amonet v 04 bře 2011 23:14

Mio má vlastní BT, ale pokud nastavím cestu rovnou k němu, a spouštím soubor MioBT.exe, nic se nestane. Zkoušel jsem i různé parametry spouštění, nalezené na různých fórech, ale nicPouze pokud tam nastavím soubor MioBTWin32_Test.exe z adresáře MioBT, dojde ke spuštění diagnostického programu BT, ze kterého se můžu spárovat a pak to jde, jen je to docela krkolomné. Musím zde kliknout na Call Interface a pak se připojit k telefonu. Kdyby šlo nějaký spouštěcí parametr, který by umožnil rovnou skočit do spuštění toho interface, bylo by to o moc lepší.
amonet
 
Příspěvky: 4
Registrován: 20 úno 2011 20:00

Re: Nejde Bluetooth (Mio 360 s IGO Primo 1.1

Příspěvekod fmilan v 05 bře 2011 01:02

Jediná možnost, jak zjistit čím se BT přímo volá je nainstalovat si spouštěč - unlock, který obsahuje Totalcmd. Tím se přímo v Miu dostaneš do win a tam spouštěním exáčů pro BT zjistíš přímou cestu (tedy většinou ;) )
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Nejde Bluetooth (Mio 360 s IGO Primo 1.1

Příspěvekod amonet v 05 bře 2011 20:44

Díky, budu zkoušet, už tam mám visual GPS i s totalem.
amonet
 
Příspěvky: 4
Registrován: 20 úno 2011 20:00

Re: Nejde Bluetooth (Mio 360 s IGO Primo 1.1

Příspěvekod hansol v 17 říj 2011 19:30

pre " amonet"

ako si dopadol s tým BT na MIO 360?Mám ten istý HW,Primo1.2,DimkaTomsoft skin a BT mi nejde.
MIO MOOV 360, iGO Primo 1.2, Primo 2.0
hansol
 
Příspěvky: 52
Registrován: 16 říj 2011 23:18

Re: Nejde Bluetooth (Mio 360 s IGO Primo 1.1

Příspěvekod Pikollo v 18 říj 2011 07:27

Sám jsem to na na 360ce zkoušel a nastavoval cestu do Mia. Výsledek = 0

Kód: Vybrat vše
[bluetooth]
btappl="\My Flash Disk\Program Files\MioBT\MioBT.exe"
btparam="-phoneui"
Uživatelský avatar
Pikollo
 
Příspěvky: 12
Registrován: 03 říj 2010 17:56

Re: Nejde Bluetooth (Mio 360 s IGO Primo 1.1

Příspěvekod Bruca66 v 18 říj 2011 15:44

cesty k programum se nachazeji v program files\Ppath.txt teda vedsinou. Nekdy je lepsi si najit ten dotycny txtak od nekoho, kdo to uz ma hotove. skus hledat.

Adresar Program Files prejmenuj na "program Files" To prvni male pismenka je dulezite.
Bruca66
 
Příspěvky: 339
Registrován: 16 říj 2009 18:27


Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron