Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod jjjirkaaa v 22 úno 2011 22:30

Jojo, zlepšení tam je. Mám to ale v přístoji, co mám v podpise, jak to bude u PNA je věc vyzkoušení. Tak přeji odně štěstí ;)
Samsung Omnia II i8000 WM 6,5 ROM JJ1 iGO8 Primo AutoMapa
Uživatelský avatar
jjjirkaaa
 
Příspěvky: 10
Registrován: 25 led 2010 16:27

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod benben v 25 úno 2011 12:14

ahoj mám úplně stejný problém nam mio c 720 zjistil jsem že to dělá jen gurjon ,sbertaud atd je vše ok ,vyskoušel jsem na gurjonu všecky možnosti tísíce data zipů a braudingu a ui_igo9 a nic. jestli to někomu funguje na 720 tak dejte vědět ,dík
benben
 
Příspěvky: 185
Registrován: 12 bře 2009 15:31

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod Ivo K v 25 úno 2011 12:19

Používám skin gurjon&arkoko v úpravě Si (GJA_v2.26_Si_43) a nemám na Mio C720 žádné problémy s pomalým nebo trhavým překreslováním.
Na C520 a C710 také ne.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod happy66 v 25 úno 2011 18:05

Skinem to nebude. Zkoušel sem Primo bez skinu a některých doplňků a výsledek furt stejný... :roll:
@ Ivo K: Mohl by jsi mě dát info, jakou verzi Primo používáš a jaké vychytávky v něm máš? Třeba mě něco napadne, co mě to brzdí... :cry:
MIO C520 - Primo 9.6.5.216230 - skin fm+a 2.0.6.+TTs Zuzana
SDHC Transcend 8gb class 10
SDHC ADATA UHS-I 16gb class 10
SD Kingston 2gb (servis)
mapy Here


Nevrtej do ničeho co funguje!!!
Uživatelský avatar
happy66
 
Příspěvky: 998
Registrován: 21 zář 2010 20:19
Bydliště: Vsetín

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod SvoDa v 25 úno 2011 18:36

Jde o to,jestlito "před" nečím chodilo a nyní ne a popřemýšlet, co se mezitím změnilo.

Tvé problémy mohou mít mnoho příčin a především bys měl smáznout save, promazat i sys.txt, udělat HR a spustit třeba jen s mapou ČR a bez .dem, budov, poi,... zkusit mapu jiného vydavatele,...
Může to taky způsobovat i "špatně" zapakovaný soubor v .zipu, překlep v sys.txt nebo špatně rozbalený .rar ve kterém Primo bylo,...

Já mám 2x MioC720 a 1xC520 a vše bez zadrhávání, a to používám na kartě šílený mischmasch - čistý data.zip + skin GJ_Si v content, extra složka audio i extra složka ui_igo9, POI ikony v branging.zip no prostě adidas :lol:
Na MFD mám naopak minimum - skin, ikony, audio - vše implementováno v data.zipu + content s pár zeměmi.
V obou případech se chová vše jak má a bez problémů i bez černé obrazovky po probuzení,... pokud po změně v souborech sys.txt, skin.zip, data.zip. branding.zip či. lang.zip,... udělám před dalším spuštěním Primo hardreset.
verze mám na SD 168090 a na MFD 154123

Naposled jsem zadrhávání zaznamenal s iGO8.3.4 (DA) verzí při přijímání událostí TMC.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod happy66 v 25 úno 2011 18:44

Právě že to chodilo blbě vždycky. Pouze iGO8 šlo plynule, ale po změně na Primo ten obraz "škube", a to s trasou i bez. Datazip mám čistý a extra složku ui_igo9 nemám, protože mě v ní nešly ikonky od fmilan, tak mám vše v branding.zip a skin (viz. podpis) v content. Primo sem zkusil přesunout na MFD a pouze content zůstal na kartě, ale výsledek stejný. Ještě sem tu někde četl, že to může dělat hlas TTS kvůli velkým nárokům na paměť a nebo mě napadl ještě terén .dem. Že bych ještě zkusil skin vrazit do data.zip ?? :roll:
Složku save mažu vždy po každém zásahu a hardreset následuje taky samozřejmě.
MIO C520 - Primo 9.6.5.216230 - skin fm+a 2.0.6.+TTs Zuzana
SDHC Transcend 8gb class 10
SDHC ADATA UHS-I 16gb class 10
SD Kingston 2gb (servis)
mapy Here


Nevrtej do ničeho co funguje!!!
Uživatelský avatar
happy66
 
Příspěvky: 998
Registrován: 21 zář 2010 20:19
Bydliště: Vsetín

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod SvoDa v 25 úno 2011 18:51

jak jsem psal, gurjon mám v content pro chod primo na SD a v data,zip pro chod na MFD, a TTS mám tam i tam (jiné hlasy nepoužívám) a vše je jak má.
Fakt ale je, že jsem musel v souvislosti s počátečními problémy s Primem přehrát FirmWare a pak bylo zas vše OK. Asi to budeš muset absolvovat taky
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod happy66 v 25 úno 2011 18:54

Aha, no ten firmware by to mohl sakra být, s tím sem zatím nebádal. A jakou verzi firmware hledat na C320 ?? :o
MIO C520 - Primo 9.6.5.216230 - skin fm+a 2.0.6.+TTs Zuzana
SDHC Transcend 8gb class 10
SDHC ADATA UHS-I 16gb class 10
SD Kingston 2gb (servis)
mapy Here


Nevrtej do ničeho co funguje!!!
Uživatelský avatar
happy66
 
Příspěvky: 998
Registrován: 21 zář 2010 20:19
Bydliště: Vsetín

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod SvoDa v 25 úno 2011 18:54

jakou jinou, šmarja ;) FW 320 je třeba zde viewtopic.php?p=25742#p25742
Naposledy upravil SvoDa dne 25 úno 2011 18:56, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod happy66 v 25 úno 2011 18:56

Takže je jenom jedna. Myslel sem, zda jich není víc třeba pro tuto navi.... ;)
Tenhle odkaz sem už našel, takže sosám.
Naposledy upravil happy66 dne 25 úno 2011 20:07, celkově upraveno 1
MIO C520 - Primo 9.6.5.216230 - skin fm+a 2.0.6.+TTs Zuzana
SDHC Transcend 8gb class 10
SDHC ADATA UHS-I 16gb class 10
SD Kingston 2gb (servis)
mapy Here


Nevrtej do ničeho co funguje!!!
Uživatelský avatar
happy66
 
Příspěvky: 998
Registrován: 21 zář 2010 20:19
Bydliště: Vsetín

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků