Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod karelvol v 12 úno 2011 12:29

Prosím o zrušení registrace. Děkují
karelvol
 
Příspěvky: 73
Registrován: 17 srp 2010 20:16


Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod fmilan v 12 úno 2011 12:36

@ jjjirkaaa: ještě mě napadla jedna věc co dělala neplechu: neběží ti současně s Primem nějaký jiný program? Spouštěč nebo něco podobného?

@ amatér: jako obvykle - moooc hezké :lol: :lol:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod jjjirkaaa v 12 úno 2011 15:51

@ fmilan Nic jiného mi neběží :( To cukání není nějak dramatické, dá se s tím jezdit, jen mi to prostě nejde do hlavy, proč tomu tak je. Primo jsem rozhejbal i na mém Miu A701 a ta mašinka je trošku jinde než Omnia II. Jak jsem psal výše, mám volných cca 70mb ram a to si myslím že by mělo pro chod Prima stačit. Otestuji zápis co poslal ,,amatér,, a dám vědět. Vyzkouším i přenosovou rychlost a pak se uvidí dál. ;)
:idea: Jen ještě menší poznámku - mám tam danou Lite ROMku a k tomu SPB Shel se Sense. Nemohli by třeba chybět nějaké ovladače videa? :?:
Samsung Omnia II i8000 WM 6,5 ROM JJ1 iGO8 Primo AutoMapa
Uživatelský avatar
jjjirkaaa
 
Příspěvky: 10
Registrován: 25 led 2010 16:27

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod pepanves v 12 úno 2011 16:07

Nerad ruším, ale stejný problém mám i já s pomalým překreslováním na iGo Prima. Na iGo8 absolutně bez problému na moji cicině 800x480.
pepanves
 
Příspěvky: 4
Registrován: 17 črc 2009 14:31

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod kaprak v 12 úno 2011 16:50

Ahoj,
já mám zkušenost s Dejvidem IV. Když dělám k počítači připojené navigaci nějakou úpravu, třeba datazipu, tak mi potom Primo dost šíleně zadrhává. Pomohlo mi nakopírovat zálohu do PC, tu upravovat a jako celek znovu nahrát do navigace. Pak mi Primo chodí celkem svižně.
kaprak
 
Příspěvky: 77
Registrován: 21 čer 2010 09:33
Bydliště: Krušovice

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod Deer v 12 úno 2011 16:57

@ jjjirkaaa
Na některých HTC způsoboval SPB Shell výlet Amiga s hláškou Out of Memory. Zkus ho vypnout.
Mio H610, Mio C720
Deer
 
Příspěvky: 82
Registrován: 29 lis 2010 14:52

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod fmilan v 12 úno 2011 17:36

Jj, povypínat všechno, co běží. Primo zaměstnává paměť podstatně víc než iGO8. Jo a po provedených úpravách je dobré vymazat komplet obsah Save a nechat si tam jen oblíbené (user.upoi) - pokud je máš.
Jo a co se týká GPS, vyhodil bych zápis (port, baud) ze sys.txt a počkal, až se v zařízení příjmač sám najde. Ten údaj bude pak zapsaný v Save/system.ini a ten bych přepsal do sys.txt
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod agent007 v 12 úno 2011 20:54

Jen napíši co jsem měl za problémy v minulosti já-Mio520. Používal jsem unlock,který kdysi byl na nějakých stránkách ?? vzpomínám,že nějaký APP 4.2,není to důležité a iGO8 šlo trhavě a překreslování hrůza.Používal jsem mapu ČR CEDA,po přejetí na Slovensko také SK CEDA a navigace šla normálně.Po vracení zpět jsem pro ČR dal mapu TA a navigace šla plynule.Laboroval jsem s unlockama až šla navigace do kytek a na vyléčení k Adamovi.Po odborném zásahu jsem již neměl odvahu laborovat a dal jsem tam spouštěč od IvaK a vše šlapalo jak hodinky,prostě paráda.Pak jsem přešel na Primo a kupodivu vše šlape jak nikdy předtím.Kamarád to samé,nezkutečné sekání,po nainstalování spouštěče vše plynule a nikdy žádná hláška o nedostatku paměti.Jediné co mi opět začalo u Mio520 dělat tak je tmavá smrt po ukončení a uspání /vypnutí/ Mia.Dělalo to i dříve pak po zápisu do txt se to umoudřilo a před nedávnem zase opět.Nepomůže nic než opětovný tvrdý restart a nebo po ukončení Prima provést měkký reset tlačítkem ve spouštěči a vše OK.
agent007
 
Příspěvky: 232
Registrován: 25 úno 2010 10:16

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod Miroš v 13 úno 2011 19:16

@ jjjirkaaa - nemáš zatrženo animované menu?
Mio C520FT, iGo Primo 9.6.13.263722 f&a - TTSpro Zuzana spouštěč
MS Lumia 640 LTE W10 a Xiaomi Redmi Note 4 Nougat - Sygic GPS Navigation
Uživatelský avatar
Miroš
 
Příspěvky: 783
Registrován: 06 čer 2009 16:11
Bydliště: Podbořany

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron