Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nefunguje mi v PRIMU

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod amatér v 10 úno 2011 21:00

Někdy stačí jen hledat, a ne hned stahovat kalhoty.
Kód: Vybrat vše
http://www.poiplaza.com/index.php?p=ds&s=1407

Kód: Vybrat vše
http://www.poiplaza.com/index.php?p=ds&s=62
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod bariballl v 10 úno 2011 21:22

@Amater:
Promiň,ale stále si nerozumíme ty parkoviště jsou v POI zadány akorát při volbě TIR je Primo nenajde.Představ si parkoviště přímo u dálnice po které vede moje trasa,při TIR ho Primo nenalezne jako přímo ležící na trase(se zelenou šipkou),ale při jinem druhu vozidla ano.Přitom na parkovišti je 200 míst(ne v CZ :D ) pro kamiony.
Ale jinak děkuji všem za rady a pomoc.
Je tu někdo kdo vlastní NAVON N750 TRUCK?Jak funguje vyhledání POI na tomto přístroji?
MIO C720
bariballl
 
Příspěvky: 30
Registrován: 11 pro 2009 15:39

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod amatér v 10 úno 2011 22:02

Já to vzdávám, asi jsem úplně mimo. Ale komu není rady, zelené šipky se nedočká.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod Petrzet v 10 úno 2011 22:28

Bariball to pise dobre,pro svou praci potrebuju mod TIR takze prepinani na jiny mod je velmi neprakticke a hlavne nepohotove kdyz to potrebuju rychle,proste to nefunguje tak jak ma,nejde o zelenou sipku,ale ze to nenajde vubec,dam si vyhledat parking na trase a nalezne treba az za 50km,ale kdyz budu fyzicky posouvat mapu tak tam najdu primo na trase daleko vice parkovist ktere se proste nezobrazi a to sou vetsinou velke vyhrazene pro 30 a vice kamionu,proste tam je nekde chyba a smytec.V iGO8 to fungovalo v Primu ne.
Uživatelský avatar
Petrzet
 
Příspěvky: 41
Registrován: 13 bře 2010 15:52

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod fmilan v 11 úno 2011 13:07

Já teda nevím, ale když dám v iGO8 volbu TIR a hledám parkoviště po trase (stále Berlin - Hamburg), tak mi to nabídne hafo parkovacích možností. Nejvíc se mi líbila možnost "Parkingplatz Hotel Hilton", ovšem nejsem si jist, jestli je opravdu pro TIR. A těch parkovacích garáží je tam hodně.
Nejsem si tudíš taky jist, co vlastně podle vás iGO8 umělo a Primo ne :?
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod amatér v 11 úno 2011 14:04

To je právě ten problém, u iGO8 je pouze jakási pseudovolba TIR, ale já už mlčím. Páč já už vidím zelenou, jen když se podívám do zrcadla. :D
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod Petrzet v 12 úno 2011 12:10

Ja si myslim,ze je vicemene problem v tech poi,podle me tam sou spatne zapsany udaje pro TIR a proto to nenajde,snad se to v novejsich poikach zmeni.
Je tam vic blbosti co me stvou,ale co uz,nic neni dokonale.
Uživatelský avatar
Petrzet
 
Příspěvky: 41
Registrován: 13 bře 2010 15:52

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod SvoDa v 12 úno 2011 12:21

Petrzet píše:Primo je bez uprav, ale stahle z netu, tak tezko rict, pohledam jeste jinci verzi a uvidime.
Petrzet píše:Je tam vic blbosti co me stvou, ale co uz, nic neni dokonale.
co k tomu dodat :?: :? ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod Senior_ppp v 04 lis 2012 11:47

Hezký den,nejde mi "Vytvořit trasu".Vše co je ve třetím příspěvku "od honzast v 09 úno 2011 19:36" jsem vyzkoušel,ale tlačítko "+"přidat, nic nenabídne.
Mám Primo2 9.6.12.243837 se skinem Skin-fmilan&amatér-v.2.0.6.
Nevíte kde může být chyba?
Senior_ppp
 
Příspěvky: 13
Registrován: 15 čer 2011 08:14

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod amatér v 04 lis 2012 13:10

Skin je stavěný na verze 9.6.5. jak se chová u 9.6.12. nemohu posoudit. V tom případě to zkus bez skinu.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron