Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nefunguje mi v PRIMU

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod bariballl v 10 úno 2011 19:34

to Amater:
Ja myslim,že to nefunguje,vždyť ti to nenašlo žádnou Shell přímo na trase to by přeci u ní musela být zelená šipka.Z těch co ti to našlo ani jedna není na trase(Berlin-Hamburg,přes Polsko nevím,tam to neznám).Všechny leží mimo a některé dost mimo.A ty dvě,který jsou přímo na trase to nenašlo.A mapy mám 2010.q3 od NQ,POI a ftr taktéž-to by snad mělo vše spolu pracovat.
MIO C720
bariballl
 
Příspěvky: 30
Registrován: 11 pro 2009 15:39

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod amatér v 10 úno 2011 19:45

Hoši, mně je to přece jedno, šlo o toto:
Petrzet píše:Priklad,zadam hledat na trase pumpy shell a za cestu z ostravy do hamburku mi to najde jednu a to az skoro v cili,proste pumpy pobliz trasy(a to i ve vzdalenoti cca 200m) to nenajde,igo8 to naslo bezproblemu,ty pumpy samozdrejme fyzicky v mape sou,jen to nenajde,pouzivam volbu TIR.


Našlo to víc než jednu ;) . Já neřeším kudy jedeš. Když si na kterýkoli nalezený POI klikneš vidíš jak daleko je od plánované cesty.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod bariballl v 10 úno 2011 19:52

Máš pravdu ,ale to je velice nepraktické.
MIO C720
bariballl
 
Příspěvky: 30
Registrován: 11 pro 2009 15:39

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod Petrzet v 10 úno 2011 19:59

Jo,po aktualizaci poi to bylo uz taky lepsi,dal sem tuhle trasu jako priklad bo ji znam nazpamet a vim kde co je,pruser je tam kde to neznam,ve skandinavii je celkem problem s dkv kartami,berou je jen nektere pumpy a neverili by ste co je to za horor nejakou najit kdyz uz je v nadrzi na dne,tam neni problem mezi takovyma pumpama mit i pres 150km,tam sem mel hodne problem s hledanim pump.iGO8 se mi zdalo na tohle lepsi,tady se hodne stracim ktere mapy s kterymi poi sedi atd.Budu si musit poceste psat co me k tomu jeste zajima at to muzu tady probrat,jak dojedu dom tak se mi to dycky z kebule vypari a nezpomenu si co sem poradne chtel.
Dikes za rady.
Uživatelský avatar
Petrzet
 
Příspěvky: 41
Registrován: 13 bře 2010 15:52

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod bariballl v 10 úno 2011 20:02

Existují soubory POI Europe Premium POI's and DKW Rich a tam by jsi mohl najít pumpy kde berou DKV
MIO C720
bariballl
 
Příspěvky: 30
Registrován: 11 pro 2009 15:39

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod fmilan v 10 úno 2011 20:13

@ bariballl: pokud ti jde speciálně o čerpačky Shell, tak těch opravdu na trase Berlin - Hamburg noc není (mimo obě města). Ovšem je to tím, že nejsou v POI nebo tím, že nejsou přímo na této trase vybudovány. Ostatních je tam dost ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod bariballl v 10 úno 2011 20:34

@fmilan:
To je uplně jedno jaka pumpa to je,přímo na trase Primo nenajde ani pumpu ani parkoviště(ve výsledcích hledání se zelenou šipkou),nebo uplný minimum.Ale jenom při volbě TIR,kdyby nebyli v POI tak je to přeci nenalezne ani při jiném druhu vozidla.Stále mi připadá,že si moc nerozumíme.Uvedu příklad jedu někde kde to neznám a vím ,že za 2h musím zaparkovat a dělat povinnou pauzu.Dám vyhledat odpočívadla na trase a ejhle ono žádné,nebo nejaké úplně mimo s větší či menší zajížďkou.Pak přepnu na bus a přímo na trase nalezeno třeba 10 odpočívadel.Přitom na žádném z nich není žádný zákaz pro TIR nebo nějaké jiné omezení.
MIO C720
bariballl
 
Příspěvky: 30
Registrován: 11 pro 2009 15:39

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod Danny_S v 10 úno 2011 20:47

S tímhle NEvyhledáním POI bodu na trase jsem také několikrát měl problém a měl jsem za to, že jsem si to špatně nastavil, ale jak vidím, tak asi závada nie je na mojim prijímači. :-)
Danny_S
 
Příspěvky: 393
Registrován: 05 kvě 2009 08:26

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod Petrzet v 10 úno 2011 20:48

Tak,konecne to bylo receno spravne.Kdo nejezdi s kamionem a nepotrebuje tyhle funkce tak mu ani nedojde ze je neco spatne.
Jinak v Nemecku mi fungovaly info pro TIR velmi dobre,Primo je podle me jedina pouzitelna navigace pro TIR,zkousel sem nekolik ruznych navigacnich programu jak pro PDA tak pro notebook,ale nad iGO8 ci dnes uz Primo nic neni.
Uživatelský avatar
Petrzet
 
Příspěvky: 41
Registrován: 13 bře 2010 15:52

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod fmilan v 10 úno 2011 20:48

Jojo, to máš pravdu. Nějak mi uteklo, že to hledáš pro TIR.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron