Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nefunguje mi v PRIMU

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod fmilan v 08 led 2011 16:29

Tato tlačítka (a s tím i funkce) jsou aktivní při navolení více průjezdních bodů. Zadáš adresy v libovolném pořadí a po volbě optimalizace ti je program seřadí podle typu trasy.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod Petrzet v 09 úno 2011 17:41

Zdravim,nemam sice tenhle problem,ale nazev topicu se mi hodi.
Nejde mi v Primu zadat start trasy,nevim jakou je treba upravu aby to slo jako v iGO8 a nechci to resit jinym skinem,origo mi vyhovuje.
Dale sem se chtel otat proc je problem s najitim poi bodu na a okolo trasy,v 8 mi to naslo na trase cokoli a u prima to proste nejde,najde mi to jen desetinu toho co by melo.Priklad,zadam hledat na trase pumpy shell a za cestu z ostravy do hamburku mi to najde jednu a to az skoro v cili,proste pumpy pobliz trasy(a to i ve vzdalenoti cca 200m) to nenajde,igo8 to naslo bezproblemu,ty pumpy samozdrejme fyzicky v mape sou,jen to nenajde,pouzivam volbu TIR.
Diky za jakekoli rady a tipy,nechtel sem zbytecne zakladat dalsi vlakno.

edit:
Jeste doplnim,chybi mi hodne dalsi funkce z igo8 jak prepnu do rezimu mapy a zacnu ji pohybovat tak nemam k dispozici rychlou volbu pro zobrazeni cele trasy a vadi mi i to ze nejde jednim klikem vycentrovat mapu na sever.

Jinak je to velice zdarila navigace,dlouha leta sem vyuzival igo8 ale tahle se mi libi vice a navic potom co sem doplnil o nove NQ mapy a info pro TIR tak je to parada,tedy az na techto pas musek.
Dikes.
Uživatelský avatar
Petrzet
 
Příspěvky: 41
Registrován: 13 bře 2010 15:52

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod honzast v 09 úno 2011 18:36

Zkusím ti zodpovědět jen částečně. Nastavit trasu odkudkoliv - kamkoliv: v základním menu zvolíš Moje trasa, (pokud nemáš zadanou žádnou trasu) zvolíš Vytvořit trasu, klikneš navigační šipku vpravo, nabídne Aktuální polohu, znovu klikneš, program nabídne hledat, najdeš, zvolíš a máš start. Dále pod tímto názvem začátku klikneš vlevo na plus (křížek) znovu najdeš cíl a máš trasu a dále pokračuješ podle nabídky programu (simulace,uložit apod.) To vše ostatní na co se ptáš Primo má, ale popisovat to tady by znamenalo opsat manuál. Zkus použít nastavení a pod.
Krásný den
NONAME Čína 5" Win CE6, 800x480, 128RAM, PRIMO 8.5.11.168090, Xperia Arc S neotevřený, Android 4.0.4 Primo pro Android Think 1.1 ver. 9.6.7.235654
honzast
 
Příspěvky: 126
Registrován: 07 úno 2010 22:02
Bydliště: Brno

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod Petrzet v 09 úno 2011 19:29

Prave ze mi ta navigacni sipka vpravo nejak chybi.
Uživatelský avatar
Petrzet
 
Příspěvky: 41
Registrován: 13 bře 2010 15:52

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod fmilan v 09 úno 2011 19:44

Zvolíš "Vytvořit trasu" a zmáčkneš na toto tlačítko:

obr_01.jpg


Zobrazí se orazovaka, kde zvolíš "Vymazat začátek"

Pak zmáčkneš:

obr_02.jpg


a zvolíš "Nastavit začátek"

Pak už je to klasika
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod bariballl v 09 úno 2011 19:48

Mapu orientuješ na sever,když v plánovací mapě klikneš na kompas. Co se týče vyhledávání POI tak to zlobí pouze při volbě TIR.Já to řeším tak,že když potřebuju hledat POI,přepnu na BUS.
MIO C720
bariballl
 
Příspěvky: 30
Registrován: 11 pro 2009 15:39

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod Petrzet v 09 úno 2011 19:58

Aaaa super,asi sem fakt blbec,nejak mi to nedocvaklo,diky moc.
S tim POI to je uplne na ptaka,v osmicce to slo super a tady to nejak chlapci nezvladli.
Uživatelský avatar
Petrzet
 
Příspěvky: 41
Registrován: 13 bře 2010 15:52

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod amatér v 09 úno 2011 21:51

Já si myslím opak, chlapci to zvládli, jen je potřeba správná konfigurace souborů map a poi bodů.
Trasa Ostrava - Hamburk pře Polsko, volba TIR.
čerpací stanice SHELL na trase.
Snap_2011.02.09_21h52m02s_001.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod honzast v 09 úno 2011 22:06

Ano, tak to nějak funguje. Já jsem zkoušel Brno - někam na Rakousko - Italie zrovna tedy také Shell a výsledek obdobný. Několikrát jsem to zkoušel i v praxi a perfektivní.
NONAME Čína 5" Win CE6, 800x480, 128RAM, PRIMO 8.5.11.168090, Xperia Arc S neotevřený, Android 4.0.4 Primo pro Android Think 1.1 ver. 9.6.7.235654
honzast
 
Příspěvky: 126
Registrován: 07 úno 2010 22:02
Bydliště: Brno

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod Petrzet v 09 úno 2011 22:29

Tak sem to zkousel,po doplneni pio bodu to uz naslo skorem vso,predtim sem ale pouzival mapy teleatlas,ted mam NQ,ale nejdulezitejsi pumpu zrovna na tej trase ni,je to v tom skoku 545 a 724km i u tebe,je to shell autohoff Herzsprung(nevim esi to pisu dobre) je to hned u dalnice a proste to nenajde.
Jinak v aute to vypada vsecko jinak nez tu u kompu na netu.
Dikes za odpovedi.Pomohly.

Edit:
Tak sem ho hledal v parkovistich,najde ho ale pri cekani az se dohledji vsechny na trase zmizne,nevim proc.
No to je jedno,budu muset jeste dolpnit poiky a pak to snad uz bude ok.
Jeste jednou diky.
Uživatelský avatar
Petrzet
 
Příspěvky: 41
Registrován: 13 bře 2010 15:52

Další

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků