Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nefunguje mi v PRIMU

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod Senior_ppp v 04 lis 2012 17:23

Vrátil jsem se na 9.6.5.216230 a v něm to funguje jak má.
Díky.
Senior_ppp
 
Příspěvky: 13
Registrován: 15 čer 2011 08:14

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod Bruca66 v 05 lis 2012 15:46

2 Petrzet .. asi ti nezbyva nic jineho, nez si sehnat na poi plaza kamionove parkovani. To nahrat do navi. Pak si rozdelit na hlavni mapce okenko itinerar. Tim tam dostanes POI. Pridrzis dlouze obrazek POI . Dostanes se do nabidky. Tam si najdes kategorii TIR, kterou pridas a nasledne po zavreni nabidky bude v okne POI ukazovat jenom tve odpocivadla a jejich vzdalenost. To je jedna moznost.

Druha je klasicke pridani te databaze do poi a nasledne je zviditelnit misto klasickych parkovacek.
Bruca66
 
Příspěvky: 339
Registrován: 16 říj 2009 18:27

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod tgbhu v 07 lis 2012 10:32

Da sa nejako v iGO Primo 2.0 vypnut automaticke prepocitavanie? Mna to automaticke prepocitavanie totiz dost otravuje. V iGO 8 sa to dalo vypnut. Po zideni s trasy iba igo zahlasilo, ze som mimo trasy a zostalo ticho. Ak som chcel, mohol som trasu prepocitat jedinym tuknutim. Ak som nechcel, stacilo po nejakom case sa dostat na povodne naplanovanu trasu a iGO sa chytilo a zacalo znova navigovat. Dalo sa to dokonca prestavit aj v iGO My Way Thin 1.7 pre android zápisom do sys.txt, ale ten istý zápis iGO Primo 2.0, zdá sa, ignoruje.
tgbhu
 
Příspěvky: 4
Registrován: 07 lis 2012 10:17

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod SvoDa v 07 lis 2012 10:37

V sys.txt u iGO8 bylo možno mít
Kód: Vybrat vše
[navigation] ; nastavení chování při navigaci
autoreplan_action="AUTO" ; automatický přepočet mimo trasu <0=vyp, 1=zap>
Zkus to, co to udělá v Primo
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod tgbhu v 07 lis 2012 10:55

Uz v povodnej otazke som pisal, ze nastavenie autoreplan_action zo sys.txt primo akosi ignoruje. A to som skusal hodnoty "OFF", "ASK" a 0. Asi som sa nevyjadril dost jasne. Pre iGO My Wy Thin 1.7 pomohlo nastavit hodnotu na "ASK". V primo to vsak nepomaha.
tgbhu
 
Příspěvky: 4
Registrován: 07 lis 2012 10:17

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod tgbhu v 15 lis 2012 12:01

Chlapi to naozaj nikto nevie poradit, ako sa da vypnut automaticke prepocitavanie trasy pri zideni z trasy v iGO Primo 2.0 pre Android? Ani ti machri co robia skiny, thin verzie a pod. to nevedia? Da sa to vobec nejako vypnut, alebo uz z filozofie Prima vyplyva ze sa to neda? Ja som jediny komu to automaticke prepocitavanie vadi? Ked mam pravdu povedat, som spokojnejsi ked idem po dopredu odsuhlasenej trase ako po novo prepocitanej. Neraz sa mi stalo, ze novo vypocitana trasa bola ovela horsia ako keby som sa niekde otocil a vratil na povodnu trasu. Pocas jazdy nechcem znizovat svoju koncentraciu na jazdu studovanim novej trasy, ale si radsej trasu prezriem pred jazdou. V pripade napr. obchadzky sa snazim vratit na povodnu trasu. Len ak by to mala byt nejaka fatalne dlha obchadzka, ktorá by mala zasadne zmenit trasu, tak si dam trasu prepocitat. Tiez ma otravuje, ked si po ceste urobim prestavku na nejakom mieste mimo cesty a navi uz hned planuje. Ale ja dopredu viem, ze sa na mieste otocim a vratim sa spet na povodnu trasu. Podla mna je automaticke prepocitavanie vhodne snad iba v meste, alebo pre tych, ktory navigacii slepo veria. Na dlhe trasy je to podla mna nevhodne. Nehovoriac o tom, ked ste v mieste, kde napr. na mape nie je nova dialnica a navi sa snazi chytat na vsetky mozne stare cesty, ktore dialnica krizuje. Asi je to tym, ze na mna urobilo dojem iGO 8.3 a ostatne novo vymyslene hracicky ma akosi neoslovili. Mam android, tak asi nemam na vyber, pretoze okrem tohoto Prima 2 existuje na android iba iGO My Way thin 1.7, a ten v porovnani s Primom ma hrozne trhane hlasove navadzanie, obmedzene mnozstvo pixlov a tiez priblizovanie a oddalovanie trasy ma v porovnani s Primom ovela horsie.
tgbhu
 
Příspěvky: 4
Registrován: 07 lis 2012 10:17

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod amatér v 15 lis 2012 12:32

Bez záruky
[route]
straight_start_on_recalc=0
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Nefunguje mi v PRIMU

Příspěvekod tgbhu v 15 lis 2012 18:50

Diky za snahu, ale nepomaha to.
tgbhu
 
Příspěvky: 4
Registrován: 07 lis 2012 10:17

Předchozí

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron