Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Dostupné satelity 0

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Dostupné satelity 0

Příspěvekod halmosmi v 26 pro 2010 13:13

Zdravím,som v tomto smere úplný začiatočník.Kúpil som si 7" GPS navigáciu /čína/ a mám problém s navigáciou.Keď dám z ponuky položku "informace GPS,tak mi napíše ,že niesú dostupné žiadné satelity.Neviete mi niekto poradiť ako začiatočníkovi, čo kde zadať,poprípade v sys.prepísať aby mi to šlapalo?Neviem či som aj v dobrej kolonke,tak mi prepáčte.
halmosmi
 
Příspěvky: 8
Registrován: 26 pro 2010 11:35

Re: Dostupné satelity 0

Příspěvekod tomasii v 26 pro 2010 17:56

A jsi venku? Nevím, co máš za typ (SKU). Pokud je to standard, tak v menu Informace GPS stačí stisknout zelené šipky vlevo dole a resetnout GPS a pak by měla začít znovu hledat a po chvíli satelity (venku) najít.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Dostupné satelity 0

Příspěvekod halmosmi v 27 pro 2010 13:32

Doplním celkové údaje o navigácií,ako som písal jedná sa o čínu 7" HD rozlíšenie 800x480 a je tam sw. IGO Primo v.sw.:8.5.11.155811.Už som skúšal aj prepísať GPS na port=7 a bau=57600,ale ani to veľmi nepomohlo.Včera som bol aj vonku a našlo síce zo 3 satelity a boli aj zelené .ale dneska som šiel na cesty a znova nič nenašlo,myslím žiaden satelit.Tak neviem čo s tým, neviete nikto naozaj poradiť čo s tým?Vďačný budem za každú dobrú radu.Poprípade nedalo by sa tam aj nahrať dáku staršiu verziu softu na micro SD kartu prídavnú ,aby sa to dalo aj takto odskúšať,či to je len tým novým softwerom IGO Primo a nemá to ešte vychytané všetky muchy.Tak veľmi pekne ďakujem za každú radu.
halmosmi
 
Příspěvky: 8
Registrován: 26 pro 2010 11:35

Re: Dostupné satelity 0

Příspěvekod amatér v 27 pro 2010 13:55

Z dotazu není zcela jasné, kdy to ty satelity nenašlo, zda byl v sys.txt nějaký zápis port= a bau= , či nikoli. Pokud tam jsou smaž je, až se ti chytnou nějaké satelity, podívej se do save/system.ini, a tam bude správný port a baud vypsaný.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Dostupné satelity 0

Příspěvekod happy66 v 27 pro 2010 13:55

Problém nebude zřejmě v softu, neboť tento samý mám a satelity mě to vyhledá vždy. Pes bude zakopaný jinde... :roll:
MIO C520 - Primo 9.6.5.216230 - skin fm+a 2.0.6.+TTs Zuzana
SDHC Transcend 8gb class 10
SDHC ADATA UHS-I 16gb class 10
SD Kingston 2gb (servis)
mapy Here


Nevrtej do ničeho co funguje!!!
Uživatelský avatar
happy66
 
Příspěvky: 998
Registrován: 21 zář 2010 20:19
Bydliště: Vsetín

Re: Dostupné satelity 0

Příspěvekod halmosmi v 27 pro 2010 18:25

A kde budú potom zapísané tie hodnoty port a baud keď pôvodné zmažem v súbore iGO8 či v Primo 800x480?Lebo aj tam je súbor SYS TXT aj v druhom je súbor SYS TXT?
halmosmi
 
Příspěvky: 8
Registrován: 26 pro 2010 11:35

Re: Dostupné satelity 0

Příspěvekod amatér v 27 pro 2010 18:27

Tak si je někam poznač, potom je ze sys.txt smaž. Nikam nic nezapisuj, dej autodetekci, ale někde, kde je příjem GPS a chvilku počkej.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Dostupné satelity 0

Příspěvekod fmilan v 27 pro 2010 18:54

halmosmi:
A kde budú potom zapísané tie hodnoty port a baud keď pôvodné zmažem ...

O dva příspěvky víše ;)

amatér píše:
...až se ti chytnou nějaké satelity, podívej se do save/system.ini, a tam bude správný port a baud vypsaný.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Dostupné satelity 0

Příspěvekod halmosmi v 27 pro 2010 19:58

Tak som to spravil ako si mi radil a našlo to 9 zelených satelitov a v primo v tom save bol údaj port="1" a baud="57600".A teraz to mám zadať aj v tom SYS TXT?A stačí to potom v tom Primo či to mám zapísať aj do iGO8 do SYS TXT aj do save system ini?Veľmi pekne Ti ďakujem za pomoc.
halmosmi
 
Příspěvky: 8
Registrován: 26 pro 2010 11:35


Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 návštevníků